Skocz do zawartości
vikingpl

Darmowa Opera

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo.

1658865[/snapback]

Kiedy i gdzie :blink: :?:

 

Była akcja affiliate, a to było coś innego. Za 250 "punktów" otrzymywało się kod rejestracyjny.

 

Teraz Opera jest za darmo i nie potrzeba żadnych kodów.

 

Powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w pełni z przedmówcą", oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum. Niedozwolone jest umieszczanie postów o treści "Było!", "Szukaj!" bez podania pytającemu dokładniejszych wskazówek (np. linka do tematu, w którym dane zagadnienie było omawiane, lub haseł pomocnych przy korzystaniu z wyszukiwarki forum/internetowej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy i gdzie :blink: :?:

 

Była akcja affiliate, a to było coś innego. Za 250 "punktów" otrzymywało się kod rejestracyjny.

 

Teraz Opera jest za darmo i nie potrzeba żadnych kodów.

1658970[/snapback]

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=151237

 

Moglbys ruszyc 4 litery i poszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbys ruszyc 4 litery i poszukac.

1659085[/snapback]

A Ty mógłbyś zacząć czytaj dokładnie. Owszem była Opera za darmo, ale było to przez jeden dzień (może trochę więcej). Więc przestań pisać takie teksty, tylko zacznij rozumieć słowo pisane.

 

Teraz Opera jest bez reklam i taka sytuacja będzie już na stałe, a nie przez kilka dni.

 

Update:

 

Tylko dziś, od godziny 9.00 (CET) przez następne 24 godziny, można otrzymać za darmo licencję na przeglądarkę Opera i pozbyć się dzięki temu elementu reklamowego z tego programu.

 

Aby usunąć reklamę z Opery należy przesłać na adres registerme@opera.com list z prośbą o licencję.

1622645[/snapback]

Grinch, czy widzisz już różnicę :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy widzisz roznice miedzy pisaniem nowego teamtu a dopisaniem posta ktory dotyczy tego samego programu?

 

Chyba na tym polega idea szukania tematow po to by nie pisac nowych tylko dopisac swoja wiadomosc do istniejacego juz.

 

Jako moderator powinines to wiedziec i w miare mozliwosci laczyc/przenosic odpowiednie posty po to by nie robi tysiaca roznych teamtow dotyczacych jednej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, jesteśmy światkami wiekopomnego wydarzenia, Opera - jedyna płatna przeglądarka spośród liczących się na rynku, staje się darmowa. To będzie przełom na rynku, fajerfoksiarze tracą jeden z najważniejszych argumentów przeciw i już trzęsą portkami :D .

Już sam ten fakt jest wart aby założyć nowy temat i poinformować o tym wydarzeniu społeczność forum. Nie ukrywam że ja właśnie z tego tematu dowiedzialem się o likwidacji reklam w operze.

Różnica pomiędzy 24-godzinną promocją na darmowe seriale, a całkowitym zniesieniem ograniczeń licencyjnych jest ogromna, a ten topic i ma się nijak do zlinkowanego przez Ciebie tematu.

 

Nawet na forum Firefoxa jest nowy temat informujący o darmowości opery.

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak bannera - świetna sprawa, krok w dobrym kierunku.

BTW co się tak uczepiliście użytkowników Firefoxa ? Brak bannera ma sprawić, że ludzie zostawią FF i przejdą na Operę ? Niektórzy pewnie tak, ale nie liczyłbym na "masową migrację".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudownie :)

 

Ciekawe z czego opera sie bedzie utrzymywac? tak aby wydawac coraz to nowsze wersje hmm

1660074[/snapback]

 

widocznie znalezli na to sposob. ja mam licencje na opere i to nie z tych smiesznych promocji.

 

 

Znowu wyleciało BT.....

 

Ciekawe bo ostanio wygląda to tak:

preview z BT

normalna wersja bez

preview z BT

normalna wersja bez

1659737[/snapback]

 

eeee??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie planuję chyba przesiadkę z FF na Operkę. Obejrze ją sobie - i zdecyduję.

Ale na pewno decyzja jest słuszna.

1660184[/snapback]

Przeczytaj sobie temat na testowym(ten którego nikt nie widzi :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie temat na testowym(ten którego nikt nie widzi :) )

1660198[/snapback]

 

co za konspiracja ?? :> ja tez chce przeczytac, bo zav to lama ;)

 

 

juz mam znow angielska operke i jest juz git :D

 

 

powie mi ktos jak zrobic w operzastym mailboxie foldery na poczte np: odzielny na allegro, oddzielny na maile z aktywatorami do kont, a jeszcze inny na korespondencje przerozna. nei chodzi mi o filtry, bo wole sam sobie recznie to przenosic poza powiadomieniami z for i allegro. widzialem tam tylko "label as" a to srednio mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudownie :)

 

Ciekawe z czego opera sie bedzie utrzymywac? tak aby wydawac coraz to nowsze wersje hmm

1660074[/snapback]

Dostęp do wsparcia technicznego jest płatny.

 

juz zassalem operke 8,50pl i niestety zawiodlem sie :|

 

wgrywam zaraz jezyk EN, bo po naszemu jakos tak dziwnie :/

1660190[/snapback]

Ja mam plik językowy od 8.02 i jest dobrze spolszczona, ale zaraz zapodam plik językowy 8.50 i zobaczę czy coś się nie zmieniło.

 

EDIT: nie widzę żadnych zmian, plik językowy od 8.5 jest nawet mniejszy.

 

Znowu wyleciało BT.....

 

Ciekawe bo ostanio wygląda to tak:

preview z BT

normalna wersja bez

preview z BT

normalna wersja bez

1659737[/snapback]

BitTorrent w Operze nie jest potrzebny, przynajmniej mi :)

Ale na pewno znajdą się ludzie którzy będą tego używać.

Ja preferuję Azureusa, mimo że jest napisany w javie i wpierdziela trochę zasoby to ma też to swoje zalety bo działa bez najmniejszych problemów pod linuxem jak i innymi systemami operacyjnymi, ma świetny interface i obsługuje distributed tracker protocol co bardzo się przydaje gdy tracker nie wyrabia.

Edytowane przez Dangerox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plik językowy od 8.02 i jest dobrze spolszczona, ale zaraz zapodam plik językowy 8.50 i zobaczę czy coś się nie zmieniło.

1660276[/snapback]

tu nie chodzi o sam plik jezykowy, ale o przyzwyczajenie, bo od samego poczatku od kad uzywam opery (bedzie jakies 2 lata lub troche lepiej) uzywalem wersji angielskiej i teraz jakos dziwnie sie pracuje jak napisy byly po naszemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem 8.50 PL, i wszystko jest OK, nawet usunalem stara wersje z wszystkimi plikami, takze nowa sie zaisntalowala, skonfigurowalem ja tak jak na 8.10, i barzo pieknie, wszystko tak samo, ale zapewne jeszcze szybciej serfuje sie na niej.

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal mam problem z nia.. tzn nie wszystkie adresy sie wlaczaja np. miastoplusa.pl nie wejdzie, musi byc z www na poczatku. da sie to jakos zmienic?

1664944[/snapback]

 

To nie zalezy od Opery tylko od ustawien serwera www

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...