Skocz do zawartości
Xaon

Nintento Dual Screen

Rekomendowane odpowiedzi

O cholera! Myślałem że wygląd dla mnie faceta jako tako to rzecz podrzędna, jednak gdybym kupował DSa (a są takie plany) to choćbym miał grać całe życie w tetrisa na gameboyu nigdy nie kupiłbym zwykłego DS! Feee DS Lite -> Mmm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą dobrze zazwyczaj poinformowani japońscy bloggerzy i forumowicze, Nintendo szykuje kolejną wersję DS'a, która miałaby pojawić się na tamtejszym rynku w przyszłym roku. Nowa wersja konsolki ma posiadać ekrany o większych przekątnych - 3,8 i 3,5 cala zamiast dotychczasowych 3 cali. Mówi się też o pojawieniu się nowych kolorów Wii.
no sie wkurfie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą dobrze zazwyczaj poinformowani japońscy bloggerzy i forumowicze, Nintendo szykuje kolejną wersję DS'a, która miałaby pojawić się na tamtejszym rynku w przyszłym roku. Nowa wersja konsolki ma posiadać ekrany o większych przekątnych - 3,8 i 3,5 cala zamiast dotychczasowych 3 cali. Mówi się też o pojawieniu się nowych kolorów Wii.
no sie wkurfie :?

buahahahaahah no rzeczywiście niezłe B-) B-) Głupi Japończycy od razu się rzucą na nowe konsole i będą kolejki znowu ;) Mnie tam to wali :)

 

Ale widać jak ładnie Nintendo potrafi doić klientów (Japońców przede wszystkim). Nowy DS, Wii (GC z innym kontrolerem), 20 wersji Nintendogs itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś z tu obecnych gra w metroida po sieci ?

poki co pociskam w Mario Kart ;) Ale metroida moge 'zainstalowac' jak bede chcial, wiec friends code moge Ci podac i sobie w weekend pogramy (tylko wtedy mam dostep do wifi ;( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy do grania po sieci w mario kart i inne takie duperelki potrzeba dobrego lacza?

Chodzi mi o to, ze w godziniach 12-22 pingi mi sie jeb.. psuja. Czy w takim razie bede mial tez lagi grajac w te gry, czy nie ma takich wymagan? Moje lacze to 256/32 kb/s. Pozdrawiam

Edytowane przez szocik1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[obrazek]

:lol2: :lol2: :lol2:

edit:

grał ktoś w Phoenix Wright ? ;)

(599 USD ~~)

Miło było znów zobaczyć tą fotkę, genialna jest (zwłaszcza w połączeniu z galeriami "wypadki z Wii") :)

 

PS. What the hell z tymi filmikami? >.<

PPS. Fajnie by się oglądało taką kreskę w 1080p :P

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi napisać przeszczepy czego mi trzeba do słuchania mp3 na dsie? :> Jest coś podobnego do pilota z psp (zmiana mp3, głośniej-ciszej itd)?? BO na googlu tego nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi napisać przeszczepy czego mi trzeba do słuchania mp3 na dsie? :> Jest coś podobnego do pilota z psp (zmiana mp3, głośniej-ciszej itd)?? BO na googlu tego nie widzę...

Wiec tak:

-pilota nie ma. Gniazdo niech Cie nie zmyli, bo obok jacka, są to styki od headseta, nie od pilota jak w PSP

-zeby odtwarzac mp3 musisz miec jakis programator i kartę oraz na niej program o nazwie moonshell (inne tez są otwarzacze, ale ten jest rozwijany chyba najbardziej. Pozatym odtwarza tez filmy w odpowiednim formacie, czyta *.txt itd). Wiekszosc nowych programatorow korzysta z moonshella, jako z podstawowej powloki, wiec ma go odrazu wgranego i wszystkie gry, i tym samym mp3 odpala sie z, że tak powiem, głownego menu karty.

-jakosc mp3 jest taka sobie w porownaniu do psp, jednak na odpowiedniej glosnosci mozna sluchac calkiem milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma ds'a i miałem okazję trochę sie nim bawić i powiem tyle : cienizna.

Może i niektóre gierki są fajne na początku ale po dłuższej zabawie po prostu nużą. Trauma center był zajebisty przez pierwszy dzień. Potem się przejadł. Ekranik w tej konsoli to porażka, jest stanowczo za mały do czytania książek. Filmy i mp3 jako tako. Ja wiem że wiele wymagam, ale przywykłem już do takich "bajerów"....

No i tyle z kupywania tej konsolki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac fakt ze granie na tym w miejscach publicznych z rysikiem w jednej dłoni i konsolą w drugiej mija się z celem [;

to jest pol biedy. pomysl jak to wyglada gdy gra wymaga od Ciebie bys krzyczal do mikrofonu ;ddd

 

ale ja dzisiaj wziolem sobie NDSL do reki po przerwie gdy katowalem PSP i jednak lajcika sie lajtowo trzyma ;) Leciutki, poreczny :)

 

Leborg. IMO ta konsola nie jest gorsza niz PSP. Ona jest poprostu inna. Ma zupelnie inne gry i wlasnie o to tu chodzi. Jak sie lubi proste platformowki, japonskie rpg, przygodowki czy inne po[ciach!]lki to jest konsola wlasnie dla Ciebie. Jak nie, to nie ma co zamieniac z PSP na NDS gdy chodzi Ci glownie o ogladanie filmow, ebooki i mp3.

 

Trauma to IMO gra popierdółka. Tak jak cooking mama. Gra, ktora jest dokladnie na jeden dzien (tak jak i Wario, Rub Rabbits, chociaz te maja minimalnie wieksza zywotnosc). Jesli lubisz inne gatunki gier z wyzej wymienionych to obadaj

-Hotel Dusk

-Contact

-Another Code

-New Super Mario Bros

-Final Fantasy III

-Final Fantasy XII

-Zelda: Phantom Hourglass

-Elite Beat Agents

-Phoenix Wright - Ace Attorney (duzo tekstu do czytania, nie kazdy to lubi)

-Phoenix Wright - Ace Attorney JfA (jak wyżej)

-Metroid Prime - Hunters

-Castlevania - Portrait of Ruin

-Castlevania - Dawn of Sorrow

-Lunar Knights (gra Hideo Kojimy)

 

to są wg mnie pełnoprawne tytuły na tą konsole, a nie jakis tam trauma center. TC to typowa gierka nastawiona na stylus only. Takie gry są fajne jako odskocznia, kilkunastominutowa przerwa w przechodzeniu jednego z powyzszych tytułów. Listę powyzej osobiscie polecam. Podejdz do niej bez uprzedeń, sprobuj niektorych tych gier i zweryfikuj swoje zdanie ;) A nóż sie zmieni ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

to-"Zelda: Phantom Hourglass" juz wyszla w Europie???-jesli tak to NDS bedzie moim nastepnym zakupem :)

 

zreszta dla Metroida i Castlevanii tez warto kupic ta konsolkie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to-"Zelda: Phantom Hourglass" juz wyszla w Europie???-jesli tak to NDS bedzie moim nastepnym zakupem :)

 

zreszta dla Metroida i Castlevanii tez warto kupic ta konsolkie :razz:

w tym miesiący wychodzi, dokladnie 24 sierpnia

 

ale mozna juz sobie obadać wersje jap i mimo ze sie nic nie rozumie, juz sie wie, że ta gra poprostu zamiata

 

Famitsu 39/40 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem Black DS lite :).Wraz z konsolka nabylem Zelde i po jednym wieczorze grania jestem zachwycony i konsolka i Zelda.

Jesli ktos lubi machanie mieczykiem i rozwiazywanie zagadek oraz szukanie skarbow to polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

najsmieszniejsze bylo kiedy,mialem "zdmuchnac swieczki" :lol2: -poprostu szukalem jakiegos sposobu w grze aby to zrobic,zanim przypomnialem sobie ze DS ma wbudowany microfon,i wystarczylo dmuchnac w micro aby w grze zgasic swiece :).

Wgole w grze jest sporo genialnych pomyslow,jestem dopiero po zakupie dziala,ale wiem ze gra jak na Zelde bedzie odpowiednio dluga i juz sie z tego ciesze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ponownie miałem w łapkach Ds'a kolegi ;]

Skusiła mnie oczywiście Zelda :) No i znów zaczynam się zastanawiać nad kupnem tej konsolki (jednak tym razem nie mam zamiaru zmieniać psp na dual screena a zostawić obie).

Bo jeżeli nie patrzeć na żałosne możliwości multimedialne, to N! się postarało...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś 2 tyg. temu nabyłem swojego DS'a i trochę żałuję wydania takiej sumy pieniędzy na konsolę na której gram maksymalnie godzinę dziennie. Oprócz kilku ciekawych tytułów jak New Super Mario Bros. czy Elite Beat Agents nie mam w co na niej grać. Niby gierek jest dużo, ale większość to takie popierdółki na 15 minut. Do tego jeszcze ten dźwięk, ludzie przecież to jakaś żenada, mój telefon gra o niebo lepiej a wcale nie jest do tego stworzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Ja jakieś 2 tyg. temu nabyłem swojego DS'a i trochę żałuję wydania takiej sumy pieniędzy na konsolę na której gram maksymalnie godzinę dziennie. Oprócz kilku ciekawych tytułów jak New Super Mario Bros. czy Elite Beat Agents nie mam w co na niej grać. Niby gierek jest dużo, ale większość to takie popierdółki na 15 minut. Do tego jeszcze ten dźwięk, ludzie przecież to jakaś żenada, mój telefon gra o niebo lepiej a wcale nie jest do tego stworzony.

 

to kupujac konsole nie wiedziales jaka ma bibliotekie gier??..smieszne troche, ja sam kupilem ds dla w sumie jednej gry -Zeldy i poki co niezaluje wydanego nawet grosza ani na konsolkie ani na gre,a jesli nie bedzie pozniej w co grac to trudno,jako posiadacz wlasciwie prawie wszystkich konsol nie martwi mnie brak gier ;)

 

 

ps.moze faktycznie pozostan przy graniu na swoim "mobile phone",bedziesz mial lepszy dzwiek i wogole ... :lol2:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

--> dragonlore

 

Tak się złożyło, że nie grałem wcześniej na ds'ie, a znajomość biblioteki gier z recenzji, screenów itd. to trochę mało, aby wiedzieć, czy tytuł mnie przyciągnie na dłużej czy nie.

Widzisz, Ciebie widocznie nie martwi wydanie pieniędzy na konsolę, na której będziesz grał w parę tytułów i po chwili rzucisz ją w kąt, bo masz jeszcze 10 innych. Mnie jak najbardziej.

Poza tym, nie wiem gdzie wyczytałeś, że gram na swoim telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

--> dragonlore

 

Tak się złożyło, że nie grałem wcześniej na ds'ie, a znajomość biblioteki gier z recenzji, screenów itd. to trochę mało, aby wiedzieć, czy tytuł mnie przyciągnie na dłużej czy nie.

Widzisz, Ciebie widocznie nie martwi wydanie pieniędzy na konsolę, na której będziesz grał w parę tytułów i po chwili rzucisz ją w kąt, bo masz jeszcze 10 innych. Mnie jak najbardziej.

Poza tym, nie wiem gdzie wyczytałeś, że gram na swoim telefonie.

 

a czy ja gralem wczesniej na DS??-nie! ale sam fakt ze ukazala sie na DS'a "Zelda" juz sklonila mnie do kupienia DS'a.Jak juz skoncze "Zelde" to z pewnoscia rozejrze sie za innymi grami,juz mysle o "Metroid'zie" lub Final Fantasy.I wcale nie jest tak ze z racji duzej ilosci konsol nie zastanawiam sie czy bede mial co grac,tylko licze sie z tym ze przyjdzie taki okres ze dana konsola bedzie lezala i czekala na "lepsze czasy" jak to teraz robi ps3 na ktorej od chyba roku nie zaliczylem zadnej gry z racji braku gier ktore mnie interesuja,ale wiem ze w swoim czasie pojawia sie tytuly ktore bede musial miec.

 

a znajomosc biblioteki danej konsoli ze zrodla jakim jest internet to dzisiaj podstawa,jesli mozesz miec zal ze zle zainwestowales kase to wina jest tylko po twojej stronie,moze zbyt malo jednak poswieciles uwagi na serwisy ktore zajmuja sie wylacznie konsola ktora cie interesowala.

 

Ja mam w zwyczaju kazdego dnia postudiowac rozne serwisy aby pozniej cieszyc sie dobrze zainwestowanymi grami a nie robic dobra mine do zlej gry.

Dzisiaj kupuje PSP i choc nie pogram na niej pewnie przez najblizsze 2 miechy to juz mam swoje upatrzone moze 4 tytuly dla ktorych kupuje ta konsolkie,a moze z czasem dojdzie cos wiecej.

 

nie lam sie tylko przejrzyj jeszcze raz liste gier na DS'a z pewnoscia cos dla siebie znajdziesz a jak nie to sprzedaj konsolkie i po klopocie ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...