Skocz do zawartości
tau

Mech T7 [56k Warning]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sznownych. Jakos tydzien temu wziolem sie za budowe budy na targi w Krakowie. Mozliwe ze juz czesc z was widziala dotychczasowe efekty na forum Realitynet. Tam od jakiegos czasu zamieszczam zdjecia i mniajwiecej co i jak pokolei. Tutaj wzuce jak narazie wiekszosc zdjec. Wszystkich glodnych wiekszej porcji informacji zapraszam TUTAJ.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Postaram sie zeby ten watek nie byl martwy i rowniez tutaj bede wzucal co jakis czas zdjecia i odpowiadal na wszelkie pytania.

Edytowane przez tau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl mocno zakrecony, ale jak sie okazuje mozliwy do zrealizowania - brawo :!:

Fajnie, ze pokazales fotki z roznych etapow i ze cos juz zrobiles - a nie tylko sie zastanawiasz co zrobic... obys tylko skonczyl to, co zaczales :)

Choc osobiscie nie chcialbym miec kompa w takim ksztalcie, to jednak z checia zobacze co z teog wyjdzie - keep on goin' :)

Edytowane przez Dimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grry :angry: Zostal przekroczony godzinny limit transferu w republice. Za godzine powinno znow dziac. Lub jeszcze wczesniej jak znajde nowy serwer.

 

Zalozylem narazie konto na HAA.pl bedzie aktywne w ciagu godziny. Jutro moze zalatwie pozadnego hosta u mojego ISP.

Edytowane przez tau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xthost.info :) ktoś z tweaka mi polecił.. 30MB za free.. chyba bez limitów... a napewno wiecej niż z interii (1,5MB/h)

 

raz mi się zdarzyło że kont znikło więc nie wiem czy jest w miare bezpieczne :) ale póki co trzymam tam swoje zipy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, Marcin, nie wiedziałem że interesuje Cię modding :)

 

Będę musiał wpaść do Ciebie kiedyś zobaczyć to na żywo.

 

Nie ma to jak zaliczone poprawki, od razu się człowiek do roboty bierze, co nie? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Krzysiek jak mozna sie zdziwic. Jak chcesz zobaczyc to na forum Realitynet jest cos o mojej aktualniej budzie.

 

Mam nadzieje ze zdaze. wbrew pozorom nie zostala az tak duzo do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie mod na którym można zawiesić oko przez dłuższą chwilę :D bo już zaczynam nierozróżniać jednej choinki od drugiej :).

 

też bym chciał, żeby mi robienie moda szło tak szybko :D... respect

 

he po przeczytaniu workloga podsunąłeś mi oczywisty wręcz sposób na wykończenie mojego moda... oklejenie go włóknem szklanym... czemu ja na to nie wpadłem? :lol: a myślałem nad tym jak wykończyć drewno żeby było niedrewniane :twisted: thX

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

Szpachlowka - 7zl

Szpachelki - chwila szukania w szafie

Multiszlifierka - zakupiona dawno na potrzeby innego moda

Utwardzacz - w komplecie ze szpachlowka

Rekawiczki - 0,40zl

Papier scierny - 3zl

Kazetka z Kauflandu - przejscie sie do koszyka z reklamami

Drewniany klocek - wziecie z szafki z [ciach!]lami

 

Usmiech babci na widok swiezo zaszpachlowanej obudowy BEZCENNY

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Jeszcze nigdy nic nie szpachlowalem i nie mam doswiadczenia w tej kwesti. W zwiazku z tym idzie mi to niespodziewanie wolno :cry:

Edytowane przez tau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze bylo duzo szpachlowanka, teraz bedzie jeszcze wiecej scierania

skoro nie miales jeszcze do czynienia ze szpachla smiem twierdzic ze rzuciles sie na gleboka wode ;] i rzeczywiscie zajmie Ci to kupe czasu i przypuszczalnie pojdzie jeszcze jedna puszeczka Novolu (jesli to ma byc rowne a nie na pokaz/odwal sie)

 

gogo! czekam na postepy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie to sam odkryjesz podczas szlifowania :) ... ale nie zostawiaj takich narośli ze szpachli... trzeba to potem traktować papierem 50 :) żeby zeszło bo robi się cholernie twarde - oczywiście jeśli użyłeś odpowiedniej ilości utwardzacza...

 

keep it real...

 

hehe.. na 3 zdjęciu widzę pijanego rosjanina :lol: skąd i czemu się tam znalazł? :D

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi naroslami to naprawde glupio zrobilem, ale nie bez powodu w zestawie narzedzi znalazla sie Toyka :)

 

hehe.. na 3 zdjęciu widzę pijanego rosjanina :D  skąd i czemu się tam znalazł? :D

Hehee taki maly stary odgrzany kotlet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze robi.. narazie widze same plusy.. co w moim krytycznym oku niecodzień sie zdarza.. :) + za własną inwencję, nakład pracy i kształt :)

imho te dziury myslałem, że będą mniejsze i więcej ich. ale tez może być :P

 

i musze przyznac że rozbudziłeś tym modem u mnie kawałek mózgu odpowiedzialnego za kreatywne myślenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...