Skocz do zawartości
kucyk

O Serwisie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię być starym zgredem i myślałem, że nigdy nie poskładam takiego tematu, ale muszę się dop. doczepić - czy tweak to serwis o sprzęcie czy o kiełbasie?

Wychodzą nowe grafy, a my na głównej nie mamy nawet informacji na ten temat :blink: o testach nie wspomne, nawet taki "nie ubliżając nikomu" Benchmark przeprowadził test x1300 - biedna karta bo biedna ale chłopaki się starają, a u nas?...

Cały świat komputerowy relacjonuje na żywo testy, emocjonuje się tym, a u nas jakby nigdy nic, po za jakimś dwoma newsikami dot. kart powercolora itp :blink:

Porażka według mnie, bo skoro premiera nowych kart nie jest wydarzeniem dla takiego serwisu to co jest...

Czasami wydaje mi się, że ktoś wychodzi z założenia, że było dobrze to i będzie dobrze, samo się będzie nakręcało a my nic nie będziemy robili, a z tego co widzę jest co raz gorzej...

ehhh

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty stary zgredzie... ;]

 

No niestety , newsy brdynka jak zwykle sa na czas i na temat :lol:

1685812[/snapback]

tu już nawet nie chodzi o newsy, ten temat był już poruszany tysiące razy :mur: , tylko o coś ciekawego, testy na żywo itp

na tweaku poważna recenzja pojawia się raz na pół roku jak dobrze pójdzie

jak tak dalej pójdzie to według mnie forum umrze śmiercią naturalną - wiem wiem były już takie proroctwa tysiące razy i jeszcze do tego nie doszło, ale doszło do tego że poziom forum leci na łeb i szyje i nie równa się temu sprzed dwóch lat

osoby które się wychowały na tweaku odejdą z braku czasu itp i nie bedzie miał ich kto zastąpić, bo tweak nie stara się w żaden sposób przyciągnąć nowych użytkowników, w tej chwili jedyne co napędza forum to własnie userzy którzy mają coś do powiedzenia których jest co raz mniej, bo chyba nie można powiedzieć o reklamie jaką robi serwis kilkoma newsami co tydzień :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejdz do tego tak jak ja... Nalezy rozgraniczyc serwis tweak.pl od forum dyskusyjnego i tyle :) Po newsy udaje sie gdzie indziej, a z forum korzystam niezaleznie od poziomu samego serwisu.

 

PS. Kucyk zmien av, kaczuszka byla fajniejsza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metoda rozgraniczania według narcyza wydaje sie chyba najlepszym wyjsciem. Przynajmniej narazie.

 

Sam serwis niestety po[gluteus maximus]da i to mocno. Jak zwykle, pewnie przyczyną są pieniądze...

1686909[/snapback]

Kasa wszystko napędza...

O ile żyje to stronka niezbyt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko bo można newsy brać z innych stron ;]. A do testów coś tam się zabierze ale chwila ......... kto ma na to czas ?? ochotę ?? Łatwo napisać. Wiem wiem ale muszą znaleźć się osoby. Może jakieś gołoszenie parafialne ;]:>? Kto by pisał newsy na gł, a co do sprzętu pare osób ma sklepy (na tym forum). Duży serwis napewno pare firm chciało by aby ukazały się recenzje (wyważone:P)o ich produktach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko bo można newsy brać z innych stron ;]. A do testów coś tam się zabierze ale chwila ......... kto ma na to czas ?? ochotę ?? Łatwo napisać. Wiem wiem ale muszą znaleźć się osoby. Może jakieś gołoszenie parafialne ;]:>? Kto by pisał newsy na gł, a co do sprzętu pare osób ma sklepy (na tym forum). Duży serwis napewno pare firm chciało by aby ukazały się recenzje (wyważone:P)o ich produktach.

1686934[/snapback]

...czas jest (no nie u wszystkich ale u mnie jest :wink: )

...firmy chętnie współpracują

...problem niestety w czym innym tkwi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko tak sobię snuje. Bo jeżeli nie chodzi o

 

czas

czas jest (no nie u wszystkich ale u mnie jest icon_wink3.gif)

firmy

...firmy chętnie współpracują

Pieniądze? Hmm. Jak widać luks komputer ma na testy dobry więc może nie chodzi o pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zawsze co do testów można się dogadać z firmami lecz problem jest taki, że ja powiedzmy nie mam czasu usiąść i napisać recenzje.

 

Może się coś drapnie za jakiś czas.

 

Co do strony głównej to jest pod panowaniem Liska i to do niego takie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co

spodziewałem się odpowiedzi typu - nie ma czasu, wydaje mi się, że są nie na miejscu

ja wszystko rozumiem, że jest ciężko itp, ale nie róbcie z tego tweak;a jakiegoś forum o [gluteus maximus] marynie założonym przez Kowalskiego...

nie wierze, że dochody z reklam nie pozwoliły by opłacić osoby która ma na tyle dużo czasu, aby zająć się główną no chyba, że nikt juz się nie chcę reklamować, wcale bym się nie zdziwił...

nie mówcie mi, że się nie da, albo nie ma takich osób, bo fraz, pclab, nvision, benchmark, cdrinfo są tego zaprzeczeniem

myśle, że problem leży tu po stronie Liska, który przyjął zasade, że to jest jego serwis, było dobrze to i będzie dobrze, "wynajął" bryndka który widać, że też zbytnio czasu nie ma, klepnie raz na dwa dni 3 newsy i jakoś leci :blink:

tylko czekam jak zabierze głos w tym temacie i napisze, że ma szkołę, dzieci i żone - ja wszystko rozumiem i nie wiem dlaczego wychodzi się z założenia, że to Lisek, albo jakiś moder ma robić recenzje i prowadzić główną :blink:

dla mnie to jest śmieszne, ewenement na skale światową, jak serwis o takim potencjale "dba" o główną, za niedługo na onecie w ciekawostkach będzie można prędzej przeczytać coś ciekawego niż na tweaku :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale często mają rację, bo podaje nie prawdziwe informacje i chyba tylko dlatego.

Co do recek/newsów sprzętu to chyba tutaj "ideałem" jest PcLab :/ i ciężko mu w tej kwesti coś zarzucić. Kucyk ma racje ale wydaje mi się że jest to spowodowane tym że każdy ma "coś" do roboty i dlatego najlepszym sposobem byłoby zatrudnienie kogoś na stanowisko recenzenta :]

 

//edit

Nie dość że nie prawdziwe to jeszcze takie które mają ze 3/4 dni nieraz :|

 

Nie chodzi mi o jakość recek/newsów a o częstotliwość ukazywania się ich

Edytowane przez daro200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daro200 bez złośliwości pomóż Bryndkowi przy newsach.

1688216[/snapback]

Hehe - nie mam takich możliwości - bo jak ?

Nikt mnie nim nie mianował - NEWSMAN`em :D

W sumie do tego potrzebny jest english na very good poziomie a u mnie z tym nie najlepiej, a branie ich z innych polskich serwisów mija się z celem moim zdaniem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiejętności myśle że mam, czas też tylko nigdy nie uczyłem się angielskiego i dlatego za to się nie biorę. A jeśli ktoś (w tym przypadku Bryndek) się bierze to chyba musi wiedzieć co i jak skoro ktoś mu taką funkcję na portalu przypisał.

 

To moje zdanie i mówie to jako użytkownik, który chciałby aby serwis w/g mnie najlepszy w polsce był także dobry w tej kwestii gdzie zawodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrazenie ze tworcy tweak.pl olewaja nas czytelnikow!!,kazdy Piatek i Poniedzialek strona jest nie odswiezona i na nowe newsy trzeba czekac baaardzo dlugo!!,a i w zwykle dni cos nowego pokazuje sie po 20.00 lub pozniej,inne servisy tak nie robia a nawet aktualizuja servis z newsami kilka razy dziennie, chyba redakcja tweaka ma juz dosyc kasy i moze teraz nas olewac albo juz jest tak znudzona ze nic sie jej niechce,jesli tak mialoby byc to ja ta strone oleje i moi znajomi takze bo cierpliwosc kazdemu moze sie kiedys skonczyc!! a dlaczego jeszcze nie zrezygnowalem? bo troche sympati jeszcze mi dla tweaka i mam nadzieje ze sie poprawia bo jak nie to bede ich mial tam gdzie oni swoich odbiorcow ,moze przydaloby sie rowniez wiecej podobnych komentarzy ktore rozjasnily by umysly redaktorow tej stronki,pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrazenie ze tworcy tweak.pl olewaja nas czytelnikow!!,kazdy Piatek i Poniedzialek strona jest nie odswiezona i na nowe newsy trzeba czekac baaardzo dlugo!!,a i w zwykle dni cos nowego pokazuje sie po 20.00 lub pozniej

1688429[/snapback]

Widzę świetne rozwiązanie - zacznij pisać dobre newsy, to Lis bez wątpienia będzie je wstawiał na główną, równiesz w każdy piątek i poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... wydaje mi się że jest to spowodowane tym że każdy ma "coś" do roboty i dlatego najlepszym sposobem byłoby zatrudnienie kogoś na stanowisko recenzenta :]

 

//edit

Nie dość że nie prawdziwe to jeszcze takie które mają ze 3/4 dni nieraz :|

 

Nie chodzi mi o jakość recek/newsów a o częstotliwość ukazywania się ich

1688199[/snapback]

To moje stanowisko :-P , kogo ty chcesz na nie zatrudniać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po to redaktorzy tweaka tworzyli ta strone aby polegac na byc moze dobrym sercu jakiegos internauty?? ktos jak zaczynal i teraz kontynuuje ten servis to chyba mial jakis plan ,mozliwosci i przedewszystkim checi!!, i nie mowcie mi ze sie myle bo jako starzy uzytkownicy tej strony bedziecie jej bronic ale zauwazcie tez jej wady , niby nikt nie zarabia?? a sklep tweaka to co darmowka??? banery ,reklamy to nie kasa??przestancie siac populizm jak nasi politycy a jesli macie na mysli sam servis z newsami to chyba tez naleza do tweka i jesli moga to rowniez wykorzystuja ta czesc strony do reklamy i uzyskania potecjalnych klientow, jak cos sie robi to powinno sie to robic dobrze albo wcale ,jesli ta strona mialaby przestac istniec to szkoda ale jak ma byc z stosunkiem olewajacym to niech spada!!, ja sam poczekam jeszcze bo jak pisalem mimo wszystko mam do niej troche sentymentu ale jak trzeba bedzie to ja pierwszy oleje i jeszcze sporo moich znajomych

ps.do Bryndka nic nie mam nawet jak sie czasem pomyli to ludzka rzecz,a czy juz to robi za darmo czy nie, to olewam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila przeczytalem podobny topick o ktorym wczesniej nie wiedzialem,ale dodam potym co tam przeczytalem ze nie tylko ja mam wyzej wymienione spostrzezenia ,a na domiar zlego moze juz jest tak ze sklep tweka ma takie obroty ze jesli sie troche oleje stronkie tweka to i tak nie szkodzi bo juz wszyscy ja znaja i jak trzeba to wroca !!

jesli taki wlasnie przyswieca cel tweakowi to ja dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...