Skocz do zawartości
grzesiu

Zupki "błyskawiczne"

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wydaje mi się, że nie da się przejść w dzisiejszych czasach kupując tylko w 100% zdrowe produkty, poza tym jeśli coś posiada certyfikaty jakościowe i inne spożywcze to nie jest na tyle szkodliwe że od razu wpędza nas w choroby, chociaż na prewno najlepiej mieszkać na wsi, mieć swoje mięso i swój ogródek, ale cóż z tego skoro jeszcze mamy kwaśne deszcze:) Błędne koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wydaje mi się, że nie da się przejść w dzisiejszych czasach kupując tylko w 100% zdrowe produkty, poza tym jeśli coś posiada certyfikaty jakościowe i inne spożywcze to nie jest na tyle szkodliwe że od razu wpędza nas w choroby, chociaż na prewno najlepiej mieszkać na wsi, mieć swoje mięso i swój ogródek, ale cóż z tego skoro jeszcze mamy kwaśne deszcze:) Błędne koło.

 

trzeba dodać jeszcze żeby mięsko jeszcze żywe było też zdrowo karmione...

W samym powietrzu jest mnóstwo związków chorobotwórczych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może i zaszkodzą, ale dowiemy się o tym dopiero za X lat, jak się wątroba z pretensjami odezwie ;)

Prawda jest taka, że jedzenie zdrowe samo w sobie już niemal nie istnieje, więc racja, nie ma co przesadzać... a jeść coś trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć:) i tak myślę że prędzej czy później wymyślą pigułki jedzeniowe, bo te proszki też już są tego początkiem. Nikt nie ma teraz czasu na zabawę w obiad, a w knajpie też nie podają nic "zdrowego". Już lepiej samemu zrobić coś z proszku i dodać jakiś warzyw, które wiadomo że są umyte i bez zbędnych domieszek restauracyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo student to specyficzny przypadek :) wcale nie muszą być pomysłowe i nie muszą zabierać za dużo czasu i przede wszystkim myśli :D

No tak...gotowe pudełeczko tylko zalać wrzątkiem poczekać i konsumować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee bez przesady, prędzej czajnik się spali niż woda przypali, student powinien to wiedzieć;p

Apropos studentów, to zdecydowanie powinni mieć zniżki na szybkie jedzenie, bo chyba naprawdę są najbardziej wiernymi klientami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio co kilka dni jadam diabolo pomidoro... powiem tak imo najlepsze... amoro pomidoro za lajtowe troche... niedawno przez przypadek kupiłem curry kurczak [od knorra nie pamiętam nazwy] i też był spoko mimo że nie przepadam za curry. Wifona jadłem Kurczaka łagodnego i Imo jest za słaby jakby niedoprawiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...