Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Stoi sobie razem z braciszkiem. Wciaz zyje :D

Jak przystało na bohatera, jest nieśmiertelny. Nie da rady go zlikwidować. Tego drugiego pewnie też nie. ;)

 

Lecz Martin nie ma zbytnio ochoty, aby ze mna isc. Jest jakis sposob na przekonanie go?

Rozmawiałeś z nim? Wybrałeś podczas rozmowy opcję "Follow me"? Pogadaj też z pozostałymi osobami w Weynon Priory. Popatrz na strzałkę i idź tam, gdzie ona wskazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Hm ja mam problem pewien z Oblivionem... Nie wazne jakie dam ustawienie (czy wszystko na max czy wszystko na min) to gdy tylko ktos w grze chce mnie zaatakowac i zobaczy mnie to fpsy mi spadaja do 2-3 i mam pokaz slajdow.. Przy ustawieniach 1024x768 i na medium wszystko, normalnie gdy chodze biegam skacze itd mam 60-75fps a gdy tylko zza rogu ktos mnie zobaczy i biegnie na mnie to gra staje, fpsy spadaja i gdy jakims cudem go zarzne to wszystko wraca do normy (60-75fps). Spotkal sie moze ktos z czyms takim ?

Dzieki za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ja też miałem 512 RAM i owszem były zacinki przy pierwszym kontakcie z wrogiem :D ale tylko na sekunde, dwie potem fps był względnia normalny :)

No u mnie to sa 2-3s max ale wiesz jest to denerwujace gdy ktos na Ciebie wyskakuje i nagle jest permanentny stop :P sprobuje odpalic przy 270mhz na ramie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogrzebalem troche w ini , konkretnie to uzylem czyjegos i potem lekko poprawilem na podstawie roznych poradnikow , w miedzyczasie praktycznie zniknal mi paralax mapping na murach, ziemi itp , ktos wie ktore wpisy za to odpowiadaja? , czy moze mi sie wydaje ze zniknal? heh ;]

 

Dołączona grafika

Edytowane przez pyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś robił kłesta canvas the castle?

 

trzeba tam znaleźć złodzieja obrazu i dowody. przebiegłem cały zamek i znalazłem jedynie sztalugi z obrazem w west tower i kolekcję akcesoriów malarskich u sympatycznej :-P pani Chanel. niestety w kłeście mam napisane, że muszę mieć więcej dowodów :mur: . rozmawiałem oczywiście ze wszystkimi...

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie gdzie znalezc moda ktory dodaje "swiecace" kolorowe szyldy sklepow, gildi etc.?

Widzialem takie cus na skrinach i sie mi spodobalo nawet ale znalezc tego nie moge :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja to widze a chlopaki z bethesdy sa slepi? Czego konie nie maja uzdy? Przeciez to wyglada co najmniej idiotycznie. To tak jak by w colinie w widoku z kabiny nie bylo kierownicy tylko kierowca rece mial polozone na powietrzu.

Tak samo idiotycznie wyglada znikajacy miecz podczas jazdy konnnej, to juz nie moze sie pojawic pod innym katem? Musi zniknac z postaci? Wolne zarty :/a

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

witam

 

Wiem że nie ma jeszcze spolszenia do tej gry. Ale czy ktoś wie kiedy takowe wyjdzie? Bo jak ja to sobie nie pogram bo nic nie rozumiem(ucze sie niemieckiego).

No to nie rozumiem, dlaczego kupiles ta gre juz teraz, zamiast poczekac na wydanie wersji polskiej? Z tego co wiem, to patcha nie bedzie - bedzie polska wersja jezykowa.

 

Hehe będzie Oblivion na komórki

Na przedostatniej stronie instrukcji jest reklama Obliviona dostepnego na telefony z obsluga Javy, wiec "troche" ten news nieswiezy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

witam

 

Wiem że nie ma jeszcze spolszenia do tej gry. Ale czy ktoś wie kiedy takowe wyjdzie? Bo jak ja to sobie nie pogram bo nic nie rozumiem(ucze sie niemieckiego).

:arrow:

Oficjalna premiera Obliviona miała miejsce 21 marca 2006 roku. W Europie ukazał się 24 marca, natomiast wersja spolszczona ma się pojawić na naszym rynku około czerwca.

W związku z powtarzającymi się pytaniami na temat procesu polonizacyjnego Obliviona ze strony zaniepokojonych fanów gry, na vortalu opublikowany został dziś nowy artykuł skupiający wszystkie rzetelne i potwierdzone informacje o postępach i decyzjach Cenegi podjętych w sprawie wydania polskiej wersji TES IV. Oczekujemy, iż będzie on służył informacją każdemu zainteresowanemu spolszczeniem Obliviona aż do momentu ukończenia całego procesu przez polskiego dystrybutora. Aby już teraz zapoznać się z danymi uzyskanymi bezpośrednio od jednego z tłumaczy następcy Morrowinda, należy udać się pod ten link.

 

Wersja polska powstaje. Zakończenie tłumaczeń przewiduję na połowę maja, lecz zgodnie z tradycją, może dojść do pewnych opóźnień, o których oczywiście będzie mowa w tej sekcji, jeżeli się pojawią.

 

Po zakończeniu tłumaczeń odbędą się testy, prawdopodobnie trwające około miesiąca.

 

Gra zostanie wydana w wersji KINOWEJ, czyli z polskimi napisami. Nie powstanie nigdy lokalizacja całkowita obejmująca od nowa nagrany polski dubbing, gdyż byłaby zbyt kosztowna i nieopłacalna ze względu na ogromną ilość tekstu mówionego w grze.

 

W tej chwili nie wiadomo, czy patch lokalizujący w ogóle się pojawi. NA PEWNO wyjdzie polska wersja instalacyjna gry. To czy zostanie wydana łatka zależy od bardzo wielu czynników - możliwości technicznych, zgody Bethesdy i Take2 oraz innych.

 

Na początku kwietnia pojawi się w sprzedaży zwykła wersja angielska + polska instrukcja.

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przedostatniej stronie instrukcji jest reklama Obliviona dostepnego na telefony z obsluga Javy, wiec "troche" ten news nieswiezy :|

The Elder Scrolls: Travels na komorki wyszlo mniej wiecej w tym samym czasie, co Bloodmoon do Morrowinda. Jak widac nie jest to pierwsza gierka Betesdy na komy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie rozumiem, dlaczego kupiles ta gre juz teraz, zamiast poczekac na wydanie wersji polskiej? Z tego co wiem, to patcha nie bedzie - bedzie polska wersja jezykowa.

kupić to nie kupiłem. a jak weszłem w jej posiadanie to pewnie już każdy wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Jeszcze nic nie jest przesadzone co do patcha, bo sporo osob kupilo wersje angielska i teraz co? maja gryzc piach z nerwow, bo dopiero teraz wydaja wersje PL? Moim zdaniem patch nalezy sie tym, ktorzy kupili angielska wersje gry....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Jeszcze nic nie jest przesadzone co do patcha, bo sporo osob kupilo wersje angielska i teraz co? maja gryzc piach z nerwow, bo dopiero teraz wydaja wersje PL? Moim zdaniem patch nalezy sie tym, ktorzy kupili angielska wersje gry....

Oraz tym, ktorzy posiadaja piraty, bo jak to tak to, ze patcha nie da sie zainstalowac na spiraconej kopii? Jak ktos kupil angielska wersje gry, wydajac na nia sporo kasy, to zdawal sobie sprawe z tego, co kupuje i ze gra ta jednak wymaga znajomosci jezyka angielskiego w stopniu co najmniej minimalnie wyzszym niz podstawowy. Wlasnie dla takich burakow, co "weszlem w posiadanie gry w wiadomy sposob" mam nadzieje, ze patcha nigdy nie bedzie. Do nauki durnie! Jezykow sie uczyc a nie krasc czyjas ciezka prace i jeszcze czekac, az im ktos podaruje spolszczenie, bo za glupi jestescie, zeby zrozumiec gre sami z siebie.

 

No, chyba, ze jest tu ktos, kto kupil wersje angielska (oryginal) i nie zna jezyka i czuje sie poszkodowany przez wydawce, to prosze reke w gore.

 

A reszta: niedouczone durnie - taka jest moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Sialala jak zwykle ostro... przyhamuj wasc jezyk troche.

 

@piterq1991 - w wiadomy sposob to mozna bana dostac, wiesz?

Nazwanie zlodzieja po imieniu to ostro? :rolleyes:

Po prostu jestem ciekaw, czy ktokolwiek, kto kupil gre bedzie bardzo zwiedziony, jesli patch nie wyjdzie. Bo mi wychodzi, ze zawiedzeni beda tylko cwaniaczki-zlodzieje, ktorzy gre zassali z neta i teraz sa fanfaranfa, ale placza, ze po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sialala wez sie opanuj, tu nie chodzi tylko o to ze ktos kupil wersje Angielska i nie zna jezyka czy sciagnal pirata, wygląda na to ze Cenega specjalnie nie chce wydac patcha zeby natluc wiecej kasy bo akurat wykluczylbym tu kwestje techniczne - taki patch w Oblivionie nie bylby problemem.

Jako posiadacz wersji ang chcialbym ja sobie pozniej zaktualizowac do wersji PL bez wzgeldu na to na ile znam jezyk - poprostu kupilem oryginala ang i uwazam ze ten patch mnie sie nalezy :angry: bo raczej nie mam zamiaru kupowac drugiej kopii specjalnie po to zeby zobaczyc lokalzacje.

Mogli to rozwiazac inaczej, np dac w boxie jakies kody do uaktualnienia ale tego nie zrobili bo albo malo mysla albo licza tylko na kase od ludzi - w tej chwili jako klient mam wrazenie ze Cenega mysli tak: kupiłes to spie*****, albo kup wersje Pl - ja im moge w rozliczeniu dac ang i niech mi na PL wymienia ;]

Pozatym na poczatku, zaraz po premierze byla mowa o patchu aktualizującym do wersji PL wiec kupowalo sie ang w przekonaniu ze wersja PL to kwestja czasu a teraz niby nie ....

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz tym, ktorzy posiadaja piraty, bo jak to tak to, ze patcha nie da sie zainstalowac na spiraconej kopii? Jak ktos kupil angielska wersje gry, wydajac na nia sporo kasy, to zdawal sobie sprawe z tego, co kupuje i ze gra ta jednak wymaga znajomosci jezyka angielskiego w stopniu co najmniej minimalnie wyzszym niz podstawowy. Wlasnie dla takich burakow, co "weszlem w posiadanie gry w wiadomy sposob" mam nadzieje, ze patcha nigdy nie bedzie. Do nauki durnie! Jezykow sie uczyc a nie krasc czyjas ciezka prace i jeszcze czekac, az im ktos podaruje spolszczenie, bo za glupi jestescie, zeby zrozumiec gre sami z siebie.

A reszta: niedouczone durnie - taka jest moja opinia.

Weź sie wyluzuj troszkie i nie rób flejma za każdym razem. NIe podał sposobu w jaki załatwił sobie gre wiec domysły zostaw dla siebie i wiecej tak nie pisz. Nie kazdy musi znać obcy jezyk (dla ciebie jak ktos nie zna odrazu patrzysz na takiego z gory).

 

A tak btw. Zauważyłem ze problemy z TG wynikają z tego ze za wcześnie robimy wiecej kasy (sprzedajemy za dużo kradzionych rzeczy) niż trzeba. Np jak mamy osiągnać 500 zlota w kradzonych to czesto przekraczamy też 600 albo wiecej. To jest własnie bład gdzie np w pomimo ze mam wartość kradzionek np kolo 1000 to i tak w quescie nie wyskakuje nam wiadomość ze mamy juz 600. Ja grałem sobie jeszcze raz samo TG to nie miałem tego błedu kiedy mieściłem sie równo w granicach.

 

Znalazł ktoś już coś takiego jak JUMBO POTATOES ale wcześniej nie pytająć sie o questa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...