Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe a ja wlaśnie kupiłem Morrowinda z dodatkami w platynowej kolekcji :D za 59,90 :D bo Oblivion pewnie by tragicznie wygladal na moim sprzecie :mur: a tak przynajmniej juz sie przeszkole :lol2:

Wiadomo juz kiedy sie mozna spodziewac polskiej wersji jezykowej ??

Na 6600 da się pograć raczej bez problemów. (oczywiscie nie full detale ;p ). A świat Morrowinda...bleee, fuj itp, toć to jak kupa wygląda, jeszcze te potwory rodem z Czarnobyla :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 6600 da się pograć raczej bez problemów. (oczywiscie nie full detale ;p ). A świat Morrowinda...bleee, fuj itp, toć to jak kupa wygląda, jeszcze te potwory rodem z Czarnobyla :lol2:

Dzieki Grzesiu za zachete do Morka, jeszcze w foli siedzi a Ty mi juz kubelek wody posylasz :cry:

 

Co do czworeczki to poczekam na polonizacje bo ang. to u mnie raczej tak mniej niz bardziej :wink:

a i HDR na 19'CRT i na 6600 (300/500) raczej ... wole poczekac B)

 

Edit: A na razie to praca dyplomowa do wieczorka hehe ;)

Edytowane przez Leszkon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 6600 da się pograć raczej bez problemów. (oczywiscie nie full detale ;p ). A świat Morrowinda...bleee, fuj itp, toć to jak kupa wygląda, jeszcze te potwory rodem z Czarnobyla :lol2:

A wyobraź sobie, że dawno temu taka grafika jak w morrku, była full wypas i nadal po zainstalowaniu odpowiedniej kolekcji modów nie jest brzydko, a rozgrywka bije pod każdym względem obka, brak levelowania NPC i potworów, nie ma tej kretyńskiej strzałki, o wiele ciekawsza fabuła wątku głównego większa różnorodność świata i o wiele większa inwencja przy jego tworzeniu. w Obku masz w sumie ciągle ten sam świat, ten sam styl budowli (może piekło się tylko czymś różni ;) Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

levelowanie przeciwnikow=> mod, strzalka=>mod (to dla konsolowcow)

questy w obku to mistrzostwo swiata, chyba nie grales, albo liznoles poczatek glownego watku skoro tak pisesz....

Niestety Obek narzuca nowe standardy a fabula to rzecz ktora jest do nadrobie w dodatkach i przez fanow. Natomiast silnika i jego mozliwosci fani i dodatki nie nadrobia (chociaz latki napewno beda w dodatku istotne)

Chociaz pewnie drobne modyfikacje graficzne stworzone przez fanow wyjda do Obliiona i pewnie w takim samym stopniu poprawia grafike jak w morrowindzie :-)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

levelowanie przeciwnikow=> mod, strzalka=>mod (to dla konsolowcow)

questy w obku to mistrzostwo swiata, chyba nie grales, albo liznoles poczatek glownego watku skoro tak pisesz....

Niestety Obek narzuca nowe standardy a fabula to rzecz ktora jest do nadrobie w dodatkach i przez fanow. Natomiast silnika i jego mozliwosci fani i dodatki nie nadrobia (chociaz latki napewno beda w dodatku istotne)

Oba mody mam zainstalowane, choć z levelowania postaci narazie nie rezygnuję, w sumie fajnie że nie jestem bogiem :) Wątek główny liznołem na tyle by stwierdzić że w morrku był lepszy. Z questami masz rację są bardzo fajne ale tło wydażeń jest jakieś takie nijakie, sztampowe.

Co do nowych standardów to w samej rozgrywce niewiele się zmienia, jedyny nowy standart jaki nażuca obek to sprzęt GF7900GTX; X2 4800+, który może wystarczy do płynnego grania w full detalach :P Choć dzięki o wieeeele większej niż w morrku ilości opcji można ją zmusić do zarówno doskonałego wyglądu, jak i w miarę dobrego frameratu, na całkiem przeciętnym sprzęcie.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 6600 da się pograć raczej bez problemów. (oczywiscie nie full detale ;p ). A świat Morrowinda...bleee, fuj itp, toć to jak kupa wygląda, jeszcze te potwory rodem z Czarnobyla :lol2:

Nie sluchac go, to lama która nie umie grac w RPG :mrgreen:

Gra od premiery w obka a ma caly czas 6lvl ;]]]]]]]]]]]]]]]

lam3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czworeczki to poczekam na polonizacje bo ang. to u mnie raczej tak mniej niz bardziej :wink:

a i HDR na 19'CRT i na 6600 (300/500) raczej ... wole poczekac B)

ja mam 6600 i nie narzekam :) co prawda juz nie gram bo jakos mi sie znudzil oblivion, ale gralem w 800x600, bloom, textury na large i ogolnie wiekszosc opcji med-high i srednio mialem ponad 30fps, w pomieszczeniach 60-70 :) oczywiscie .ini zmodyfikowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyobraź sobie, że dawno temu taka grafika jak w morrku, była full wypas i nadal po zainstalowaniu odpowiedniej kolekcji modów nie jest brzydko, a rozgrywka bije pod każdym względem obka, brak levelowania NPC i potworów, nie ma tej kretyńskiej strzałki, o wiele ciekawsza fabuła wątku głównego większa różnorodność świata i o wiele większa inwencja przy jego tworzeniu. w Obku masz w sumie ciągle ten sam świat, ten sam styl budowli (może piekło się tylko czymś różni ;)

Dokladnie. A do tego Moro starcza na dużo dłużej niż obek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Dokladnie. A do tego Moro starcza na dużo dłużej niż obek.

...powiedzial skonczywszy wszystkie questy i zwiedziwszy wszystkie jaskinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyobraź sobie, że dawno temu taka grafika jak w morrku, była full wypas i nadal po zainstalowaniu odpowiedniej kolekcji modów nie jest brzydko, a rozgrywka bije pod każdym względem obka, brak levelowania NPC i potworów, nie ma tej kretyńskiej strzałki, o wiele ciekawsza fabuła wątku głównego większa różnorodność świata i o wiele większa inwencja przy jego tworzeniu. w Obku masz w sumie ciągle ten sam świat, ten sam styl budowli (może piekło się tylko czymś różni ;)

A wyobrazam sobie, bo pamiętam jak odpaliłem Morrowinda na GF3, i niestety, poza wodą to nic na mnie nie zrobiło wrazenia, wręcz przeciwnie, ale skonczmy ten temat bo to topic o oblivionie ;]

 

Nie sluchac go, to lama która nie umie grac w RPG :mrgreen:

Gra od premiery w obka a ma caly czas 6lvl ;]]]]]]]]]]]]]]]

lam3

Odezwał się pro ;p Mialem 6lvl bo nie trenilem major skillsow, taktyka na granie to było 3 fireballe + defend i jade z mieczem :lol2: Teraz juz mam 13lvl ^^ :lol:

 

(widze ze tez lubisz Iron Maiden:P)

No ba :D

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie do porownan bierzemy to dodam swoje 3 grosze.

Biore pod uwage obie gry BEZ modow, pomijam zabugowanie gry i wymagania sprzetowe.

 

+ Morrowinda

Wieksza ilosc frakcji, do ktorych mozna dolaczyc.

Ciekawsza fabula (odczucie subiektywne).

Bardziej zroznicowane jaskinie.

Wieksza parametryzacja postaci.

Wieksza dostepnosc artefaktow.

Mozliwosc zdobycia w dowolnym momencie gry broni czy wyposarzenia roznych klas (czesc sprzetu lezy na wierzchu i trzeba sie tylko pogimnastykowac zeby to ukrasc lub zdobyc na to kase).

 

+ Obliviona

Grafika (tu chyba nikogo nie trzeba przekonywac).

Szybkie podrozowanie (dla mnie to plus - trafialo mnie jak musialem dotrzec po raz ktorys do jakiegos miejsca odleglego od portali/portow/karawan).

Plany dnia NPC w miastach (trudniej je znalesc szczegolnie w IC, ale jest bardziej naturalnie).

Ciekawsze questy - zwykle dosc rozbudowane (w szczegolnosci misje dla TG i DB).

Dodatkowe wymagania trenerow klasy master.

Bardziej roznorodne czynniki wplywajace na mozliwosc dostania misji.

Ciekawie rozwiazany sposob targowania sie, otwierania zamkow i podnoszenia pozytywnego nastawienia NPC.

Rozdzielenie slawy postaci na fame i infame

Ciekawie rozwiazane pulapki

 

- Obliviona

Strzalki na kompasie (prowadzace za raczke) (mozliwa modyfikacja modem).

A.I. NPC w czasie walki.

Przegiety limit treningu za kase (w mojej opinie limit powinien sie zmieniac z poziomami postaci).

Brak mozliwosci levelowania postaci jesli wszystkie 7 atrybutow postaci jest na 100+.

Levelowanie swiata wraz z postacia: (mozliwa modyfikacja modem)

a ) levelowanie potworkow ciut przesadzone

b ) levaluateowanie towarow w sklepach ! - tu powinna sie liczyc kasa a nie level postaci

c ) levelowanie sprzetu w skrzyniach w miastach

Jako wyposarzenie na widoku leza wylacznie podstawowe przedmioty (sprzeta alchemiczny zawsze typu novice, ograniczony zestaw broni) - wyglada to nienaturalnie.

Przegiete oznakowanie kradzionego skrzetu (na jakiej podstawie kupiec rozpozna kradzine jablko?)

 

-Morrowinda

A.I. NPC w czasie walki.

Zachowanie NPC w miastach (w tym lazenie po nocach po ulicach, zamkniecie wlasnych domow na 4 spusty).

Wszystkowiedzace NPC (mozliwa modyfikacja modem).

Kompletnie nielimitowane trenowanie postaci za kase.

Drazniace zbieranie roslinek (mozliwa modyfikacja modem).

 

W morro gralem dobre 500+ h - w gdze trzymala mnie fabula i roznorakosc frakcji (IMHO majstersztykiem byly zazebienia misji pomiedzy gildiami wojownikow i zlodzieji). Grafika jak na tamte czasy byla dobra.

W oblivionie grafika jest czarujaca (choc pewnie za 2-3 lata bedzie jak z morro i dowiem sie ze taka sobie :> ).

Rozbudowali kilka aspektow gry - w szczegolnosci zachowanie npc (nie liczac walki). Po wylaczeniu strzalek modami i modyfikacji levelowania jest ciekawiej. Ale nadal brakuje mi porzadnej fabuly. Jesli nie pojawia sie duze mody lub dodatki, ktore wniosa cos do fabyly, to gre pewnie zakoncze na poziomie 150+ h.

 

Dodam ze dawno nie widzialem gry, przy ktorej chcialoby mi sie spedzic wiecej niz 15h. W zwiazku z czym i tak moja opinia o obu czesciach serii bedzie pozytywna.

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba walka w Oblivionie łucznik vs łucznik, npc naprawde mysli,rusza sie,celuje,czeka az sie zatrzymasz .. Fajnie sie wykonuje misje dla gildi + poboczne jestem Grayem Foxem,Listenerem i Journeymanem w Fighters Guild ... oblivion to dobra gra ale ... fabularnie nieumywa sie do gothica,oraz te dialogi ....

Edytowane przez RauloS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowal juz ktos tego patcha ?

Po instalacji tego patcha wydaje mi się że obraz stał się trochę ładniejszy (tekstury) ale niestety gra się częściej wywraca; przy quicksavach i większej zadymie np. walka z kilkoma magami. No cóż beta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki jeszcze ostatnie OT:

W morro gralem dobre 500+ h - w gdze trzymala mnie fabula i roznorakosc frakcji (IMHO majstersztykiem byly zazebienia misji pomiedzy gildiami wojownikow i zlodzieji)

:blink: ~ 500 h jedna postacia?? bo zastanawiam sie nad postacia i myslalem ze najpierw sobie przejde siepaczem a pozniej magiem ale ~ 1000 h gry to by byla lekka przesada B)

 

OT2:

Chociaz pewnie drobne modyfikacje graficzne stworzone przez fanow wyjda do Obliiona i pewnie w takim samym stopniu poprawia grafike jak w morrowindzie

jakiego moda szukac zeby miec lepsza grafe ? jest on gdzies na tej stronie (dostalem linka w watku o moro :D

Koniec OT :oops: i milego obkowania :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...powiedzial skonczywszy wszystkie questy i zwiedziwszy wszystkie jaskinie.

:blink: a nie ? 142 questy skończone i all mapa zwiedzona w sumie 171h gry. Już dawno o tym pisałem xD. Nie wypowiadaj sie jak nie wiesz imo. sry za ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiedzie co zrobic zeby ta gra nie wywalala do Windy przy co drugim przechodzeniu do nastepnego obszaru? zainstalowalem nawet tego najnowszego beta patcha i caly czas to samo :( jesli juz cos o tym pisaliscie to podajcie chodziaz ktora strona bo przeszukiwanie tych 80 paru stron jest troche meczace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: a nie ? 142 questy skończone i all mapa zwiedzona w sumie 171h gry. Już dawno o tym pisałem xD. Nie wypowiadaj sie jak nie wiesz imo. sry za ot.

Heh kto by tam liczyl godziny spedzone nad dobra gra B)

 

Tez moge sie pochwalic ze Moro + Bloodmoom + Tribunal zaliczone all questy + wszystkie jaskinie + wszytskie artefakty ktore da sie znalezc znalazlem ;] Ale po co? To konkurs? :lol2:

Jak zaczynalem grac w Obliviona to bylem sceptycznie nastawiony a nawet z poczatku mi sie grac ne chialo bo to bo sro bo tamto mi sie bardziej w Morrowindzie podobalo, ale z czasem okazalo sie ze ta giera jest miodna niesamowiecie - moze i dali pupy jesli idzie o merytoryczna czasc gry, moze powinno byc wiecej zadan i ciekawych lokacji ale gra sie przyjemnie i o to chodzi.

Przejde ja raz a dobrze, zostawie na 12 miesiecy; pozniej zbiore wszytskie ciekawe mody jakie beda i zagram raz jeszcze - wtedy zobaczymy:[]

 

Imho ja tam lubie sobie browarki (real) pic w karczmie w Chroll, albo faje na lonie przyrody lub w jaskiniach (tyz real ;]) ze juz o relaxie na molo w Anvil niewspone hehe.

 

Wyobraznia wypelnia mi to wszystko czego brakuje i wiecej mi nie trzeba.

 

A tak wogole to czekam na moda co caly kontynent dorzuci + nowe questy + frakcje + etc. :[] moze wyjdzie z tego po all modach taki Daggerfall?

 

Tak naprawde mam kilka najwiekszych zastrzezen do Obka w porowaniu do Moro:...

- skalowanie levelu potworow

- skalowanie levelu znajdujacych sie w skrzyniach itemow zalezne od lvl postaci :mur:

- przydaloby sie troszeczke wiecej dialogow z npc (tak z 3x ;])

- oprocz fast travel powinny bec klasyczne srodki transportu do wyboru

- dlaczego nie ma pulapek na skrzyniach i sond?

 

ale wiekszosc da sie zniwelowac modami....

 

A zalety?:

- grafa; klimat jak w starym 2d czylio kolorowo , plastycznie i z klimatem ale w cudnym 3d ;]

- kon co by sie do niego nie czepiac dobrze ze jest (nie uzywam)

- ciekawe potwory w odroznieniu tych z Moro

- fajne mini gierki przy rozbrajaniu pulapek etc.

- fizyka

- walka

- pulapki w podziemiach, cakliem sensownie wymyslone choc troche niedopracowane

- wiezienie i to ze nie wypuszczaja z niego ;]

- niektore zadania sa wprost porywajace i intrygujące

- NPC "zyja" glownie chodzi o to ze w nocy zamykaja interesy - bardzo mi sie to podoba

- sensowniejszy interface

 

Co do muzyki i tych co twierdza ze jej nie ma i jest do bani to polecam w menu-->audio dac suwak z music na max, wtedy muzyka staje sie bardzije slyszalna i wpada w ucho jednoczesnie dodajac bajkowego klimatu.

 

Gral ktos moze w Ultime I A legend Rebron? Dokladniej to byl remake starej Ultimy ktory nigdy sie w calosci nie ukazal niestety :| ale jakos tak mi sie z Obkiem kojarzy...moze ten bajkowy klimacik?

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie na kilka slow krytyki.

mam obecnie 48 lvl i wiecej nie bedzie bo uzywalem przez jakis czas moda, ktory wymagal 12 skilli na lvl up a nie 10. :)

mam ponad 170h na liczniku. we wszystkich gildiach oprocz DB osiagnalem max. major skille wszystkie na 100. minor skille srednio 55-60 kazdy. glowny quest w polowie, nie koncze bo chce jeszcze troche pozwiedzac sobie czeluscie Oblivionu. :)

postac miala byc postacia "chaotic good" ;P ale osiagnawszy tak wysoki poziom, zostala zdeprawowana, zapragnela jeszcze wiekszej potegi i przylaczyla sie do Mrocznego Bractwa. :)

 

minusy i plusy Obliviona - te ktore najbardziej mnie raza.

minusy:

-maksymalny poziom zaledwie 50 ?

-skalowanie przeciwnikow i przedmiotow zgodnie z lvlem herosa.

-za maly swiat i niemoznosc przekroczenia niewidzialnych barier na koncu swiata (ale co mozna wymagac od gry zajmujacac ~4.5GB)

-za male zroznicowanie podziemi/jaskin etc.

-za male zroznicowanie ekwipunku w szczegolnosci przedmiotow magicznych.(bez porownania np. z d2lod)

-za male zroznicowanie potworow(kilka rodzajow daedr, ogry, minotaury, willothewispy, szczury. kraby, wilki, lwy, niedzwiedzie, trole, gobliny + inne humanoidy - generalnie ubogo jak dla mnie, wiem ze znowu objetosc gry na wiecej nie pozwala ) :(

-mozliwosc zawladniecia kazda gildia, wg mnie cos takiego jest niemozliwe w normalnym swiecie a bliskie niemozliwosci w swiatach fantasy nawet - moze na koncu, gdy zostaje sie przywodca wszystkich gildii zrobic unifikacje i niech powstanie Jedyna Prawdziwa i Sluszna Gildia ;P

 

+plusy

-rewelacyjna grafika - zdecydowanie do grania w rozdzielczosciach 1200x1600 i wiekszych na przyszlosciowych sprzetach osiagajacych 20k+ w 3dmark06. ;)

-niesamowicie rozbudowana customizacja twarzy bohatera.

-ciekawe ale raczej niezbyt skomplikowane questy.

-pomimo wielu minusow, niedociagniec i bugow gra potrafi wciagnac na wiele godzin. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka dni temu kupilem Obliviona. Mimo kilku wad podoba mi sie. Aczkolwiek wymagania sa iscie szataniskie. Na sprzecie z podpisu w rozdzialce 1152x864(prawie wszystko na full, cienie tylko na pol sowaka i cienie na trawie wylaczone) W niektorych momentach jak jest duzo postaci i duzo sie dzieje potrafi spasc nawet do 16 klatek na zewnatrz(z reguly na zewnatrz jest minimum 20, a przecietnie 25), aczkolwiek drazni mnie to ze czasem spada mi do 16 to jest juz troche przymalo, tostowal ktos tego ini z 28strony nr. postu 827, moze ktos ma lepszego ini pod moja karte bylbym bardzo wdzieczny(bede testowal dopiero na weekendzie, teraz pracuje :angry: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Mam takie pytanie, bo dosc dlugo nie gralem a i modow nie sledzilem. Jest w koncu jakis patch/cokolwiek innego umozliwiajacy uzywanie pada analogicznie do tego, w jaki sposob jest on wykorzystywany na X360? Chcialbym bez uciekania sie do programikow emulujacych myszke na padzie poslugiwac sie w jakis sensowny sposob ekwipunkiem - gralem chwile u znajomego na X360 i tam pad jest oblozony genialnie. Tez tak chce :(

 

A tak na marginesie: po zakupie X1800XL i podlaczeniu karty do kompa (po ponad tygodniu ;)) i uruchomieniu gry w 1280x1024 (lub 1280x768 na TV) z paroma modyfikacjami INI - gra wyglada lepiej niz na X360 ;) - no i wyciaga wiecej klatek. Chociaz odkad jest plynnie (acz momentami zdarzaja sie przycinki mimo 2GB RAMu :unsure: ) przestaly mnie interesowac cyferki. Choc na razie pochlania mnie bez reszty po raz kolejny ICO i Shadow of The Collosus na PS2 - i przyznaje bez bicia, ze chcialbym, zeby te gry wyszly na PC z porzadnymi teksturami i zabojczej rozdzialce - bylyby to najpiekniejsze gry swiata na chwile obecna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ponoc jest mod który sprawia ze wszystkie kobiece postacie łaża nago.Mogłby ktos podesłac link :)

UWAGA! NAPALONY MALOLAT! NIE TRAKTOWAC TYPA POWAZNIE!

===========================================

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób, które zainstalowały tego patcha 1.1 beta- czy u Was zmieniła sie wersja gry? znaczy sie jak jesteście w menu to jaką Wam podaje wersję? bo u mnie po spatchowaniu pisze, że jest taka sama :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Amorer Training:

---Low Level Trainers---

1. Eitar, who lives in a house just east of Leyawiin's

Great Chapel of Zenithar

2. Tadrose Helas, who lives in the Bravil Fighters Guild

---Mid Level Trainers---

1. Rohssan, who lives in A Fighting Chance shop in the

Imperial City Market District

2. Rasheda, who lives in Fire and Steel in Chorrol.

---Master Level Trainer---

Gin-Wulm, who lives at The Best Defense in

Imperial City Market District

To get training from this character, you need to take a quiz.

First you need to read the book: The Armorers Challange

so you can answer his quiz with, "He won the Armorer's Challenge"

If you don't read the book, the quiz option will not be available.

The book is found in the First Edition Bookstore.

 

spicun podasz strone gdzie jest to wszystko napisane?? bo domyslam sie ze jest tam tez opisane wiecej niz tylko armorer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spicum podasz strone gdzie jest to wszystko napisane?? bo domyslam sie ze jest tam tez opisane wiecej niz tylko armorer

Juz podawalem namiar na pliczek txt z trenerami. A ze szukac mi sie specjalnie nie chce :)

 

powiedzmy 1 link google :> jest calkiem niezly

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...