Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Nie probowalem tego (wyrzucic przedmiot z ekwipunku) ale po mojemu to tez glupota,nie moc sie ruszac bo za duzo nosze Poza tym jakos przed wzieciem tego przedmiotu zdobylem experience'a za athletic to tym bardziej to blad gry, a nie moj

Wsadz sobie na lodowke na plecy i zobacz czy dasz rade chodzic... I co do tego ma athletic? Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadz sobie na lodowke na plecy i zobacz czy dasz rade chodzic... I co do tego ma athletic?

No wiesz z turystyczna bys poszedl. ;]

 

Ale ja bym wolal efekt spowolnienia po przekroczeniu max udzwigu o kilka kilo, dopiero potem uniemozliwic chodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znaleźliście lokację Hackdirt?(czy podobnie)

W pewnym momencie atakuje nas tam kupa gości w samych spodniach nazywając nas "outsiderami",co do złudzenia przypomina mi pierwsze misje Call of Cthulhu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem. To miasto jest jakies dziwne, ale jest od jednego questa.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Pod ziemią trzymają zakładnika, którego szuka matka w pobliskim mieście. Możesz zacząć questa od rozmowy od razu z nim, albo zagadac najpierw do matki.

 

Inne pytanie:

 

podobno damage Goldbranda zalezy od levelu postaci. Warto zdobyć go na 20 levelu? Na którym levelu go zdobyliście i ile zadaje DMG?

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

ze smaczkow dodam ze w jednym z questow na pytanie kim jestem? mialem kilka mozliwych odpowiedzi ,jedna z nich byla :"jestem tylko kucharzem" kto pamieta ten tekst ze znanego kiedys filmu?? :) :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze smaczkow dodam ze w jednym z questow na pytanie kim jestem? mialem kilka mozliwych odpowiedzi ,jedna z nich byla :"jestem tylko kucharzem" kto pamieta ten tekst ze znanego kiedys filmu?? :) :)

Czyzby Liberator ?

 

Gdzie ten quest sie rozpoczynal ?

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę ten news tutaj, słyszeliście o postnuklearnym modzie do Obliviona? :D Ashes Of Apocalipse

Po pierwsze to nie mod tylko total conversion, a po drugie nie do Obliviona tylko do Morrowinda. Już jakiś czas temu można z tym tc się zapoznać, było w topicu o Morrowindzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 1 sesyjce z oblivionem co moge powiedziec gra wymiata !!! grafika jest cudowna(nie ma to jak 360 :) !! super gameplay , no poprostu wszytko ,ogrom swiata , questy :D no super ! Fizyka jest super uwielbiam wejsc do kogos do domu i porozwalac mu wszytko na polkach ! :D acha wykonaliscie zadanie z tymi rybami w tym jeziorze wokol imperial city ? tam poprostu trzeba zabic 12 ryb ? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę ten news tutaj, słyszeliście o postnuklearnym modzie do Obliviona? :D 2099956[/snapback]

Jestem po 1 sesyjce z oblivionem co moge powiedziec gra wymiata !!! grafika jest cudowna(nie ma to jak 360 :) !! super gameplay , no poprostu wszytko ,ogrom swiata , questy :D no super ! Fizyka jest super uwielbiam wejsc do kogos do domu i porozwalac mu wszytko na polkach ! :D acha wykonaliscie zadanie z tymi rybami w tym jeziorze wokol imperial city ? tam poprostu trzeba zabic 12 ryb ? pozdro
To samo mówilem nawet po 40h gry. Znudzi sie szybciej niż sie wydaje, obiecuje Ci to ;).

Jedna z takich malutkich wad Obliviona jest tez zapewne to ze nie mozna jednoczesnie nosic zwyklych spodni (dresowych ;]) i nagolemnikow, tylko zawsze trzeba w zimna blache wpychnac tylek...

Hmm to jest dziwne troche, że nie można założyć normalnych spodni pod zbroje. Tak to sobie $*%# można odmrozić no ;d. Poza tym był by dodatkowy elemeny ubioru, dzieki któremu można sobie statsy podrasować. Imo wyjdzie na to mod ;d.

 

A tak btw. Są już jakieś mody do Obka dodające quest itp ? Może itemy ? ;)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Ostatni quest jaki mi został aby się dostać do gildii magów, musze znalezc ten amulet dla tej kolesiówki która ma jakies wizje, amulet znalazłem, Agata mowi ze jezeli dam jej amulet to na pewno wystawi mi rekomendacje, ale gdy podchodze do tej facetki z wizjami nie mam zadnej opcji aby poprowadzic rozmowe o amulecie/rekomendacji. Jakis bug czy cos?? ;|

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Ostatni quest jaki mi został aby się dostać do gildii magów, musze znalezc ten amulet dla tej kolesiówki która ma jakies wizje, amulet znalazłem, Agata mowi ze jezeli dam jej amulet to na pewno wystawi mi rekomendacje, ale gdy podchodze do tej facetki z wizjami nie mam zadnej opcji aby poprowadzic rozmowe o amulecie/rekomendacji. Jakis bug czy cos?? ;|

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Znaczy sie ze: byles w Fort Blueblood, znalazles w trumnie naszyjnik (Manduin's Amulet), nastepnie spotkales Kalthar'a z ktorym uciales przed walka pogawedke a nastepnie wrociles do Dagail i nie mozesz oddac jej naszyjnika ?

Jesli tak to dziwne - bez problemu sie dalo.

 

grzesiu moze musiasz ja posmyrac..

Wstrzymaj sie z takimi komantarzami. Nic do dyskusji nie wnosza ...

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Czyzby Liberator ?

 

Gdzie ten quest sie rozpoczynal ?

no chociaz jeden znawca kina ;)

quest sie rozpoczynal jak dobrze pamietam na statku kolo- Imperial city,

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
trzeba bylo sie przespac w kajucie i zaczynal sie quest , a statek zostaje porwany!! :) questa mozna zakonczyc na dwa sposoby zaleznie od..humoru ;)

yuucOm

Hmm to jest dziwne troche, że nie można założyć normalnych spodni pod zbroje. Tak to sobie $*%# można odmrozić no ;d. Poza tym był by dodatkowy elemeny ubioru, dzieki któremu można sobie statsy podrasować. Imo wyjdzie na to mod ;d.

taki mod juz chyba jest od jakiegos czasu Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quest sie rozpoczynal jak dobrze pamietam na statku kolo- Imperial city,

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
trzeba bylo sie przespac w kajucie i zaczynal sie quest , a statek zostaje porwany!! :)

Fakt - robilem te misje jako jedna z pierwszych - wtedy zwrocilem na to uwage, ale jakos juz mi to z glowy wylecialo.

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spicum jak juz jestes moderatorem to ci wytlumacze...

 

Chodzilo mi o ta minigierke, "granie na emocjach" whatever w kazdym razie trzeba sobie zaskarbic czyjes zaufanie i wtedy sie pjawiaja pewne opcje dialogowe, rozumiesz? Strozu moralnosci ? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Ponoc w "Oblivionie" mozna sie natknac na info o wilkolakach!!,wampiry mamy ,wiec przydaloby sie troche urozmaicic jeszcze rozgrywkie o nowe rasy podobnie jak to bylo w "Morrowindzie- Blood Moon", jednak zapewne dopiero w oficjalnym dodatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiecie moze gdzie jest jakas postac ktora moze mnie wytrenowac w Restoration??Bardzo potrzebuje tej umiejetnosci a zwiekszanie skilla nie przychodzi mi juz tak latwo jak na poczatku. :sad:

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spicum jak juz jestes moderatorem to ci wytlumacze... [sHIFT] Strozu moralnosci ? :-)

chcesz sie bawic w takie teksty zapraszam na priv.

 

Chodzilo mi o ta minigierke, "granie na emocjach" whatever w kazdym razie trzeba sobie zaskarbic czyjes zaufanie i wtedy sie pjawiaja pewne opcje dialogowe, rozumiesz?

W zyciu bym nie doszedl ze o to chodzilo w tej wypowiedzi (i pewnie nie jestem odosobniony w tym stwierdzeniu).

Zeby rozpoczac quest i owszem trzeba miec czesto disposition ponad 70-80. Ale w przypadku gdy juz wykonujesz quest dla kogos to testy "na lubienie" sa z reguly pomijane. Mimo ze disposition spadalo w moim przypadku na poziom 30-40 to bez problemu moglem zakonczyc misje juz rozpoczete.

 

 

Witam

Wiecie moze gdzie jest jakas postac ktora moze mnie wytrenowac w Restoration??Bardzo potrzebuje tej umiejetnosci a zwiekszanie skilla nie przychodzi mi juz tak latwo jak na poczatku. :sad:

Z gory dzieki

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Restoration Training:

---Low Level Trainers---

1. Cirroc, Bruma's Great Chapol of Toas

2. Marie Palielle, Skinagrad's Great Chapel of Julianos

---Mid Level Trainers---

1. Marz, Bravil's Great Chapel of Mara

2. Ohtesse, Cheydinhal's Great Chapel of Arkay

---Master Level Trainer---

Oleta, Chapel of Akatosh in Kvatch.

To get training from this character, you need to complete the quest:

"The Battle for Castle Kvatch"

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość uzyskania "HDR" na kartach SM 2.0!!!

 

Swego czasu była tu wzmianka o tweakingu blooma aby nieco przypominał HDR. Trochę to pomogło - ALE - ukazał się specjalny MOD "Fake HDR", który

robi to o wieeeele lepiej:) Zobaczcie screeny

 

http://img152.imageshack.us/my.php?image=hdr18kz.jpg

 

http://img48.imageshack.us/my.php?image=hdr28eu.jpg

 

 

Podejrzewam,że nie jest to exactly to samo co czyste HDR i jest jakiś performance hit - ale - dla mnie rewelacja. Mój X700 Pro wymiata w Oblivionie z "HDRem", heheehe

 

oto link

 

http://www.tessource.net/files/file.php?id=2773#gallery

 

pozdrawiam

Edytowane przez MesJasZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzieki takim obrazkom i efektom gram bez hdr i blooma (ofc na 7800gt, na 5900xt tez ale to z przymusu a tam z wyboru ;))

Poza tym info sie napewno wielu osobom przyda ;).

 

Może za wcześnie pytam ale czy są jakieś konkretne wieści na temat dodatku ? ;d

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Jest możliwość uzyskania "HDR" na kartach SM 2.0!!!

 

Swego czasu była tu wzmianka o tweakingu blooma aby nieco przypominał HDR. Trochę to pomogło - ALE - ukazał się specjalny MOD "Fake HDR", który

robi to o wieeeele lepiej:) Zobaczcie screeny

 

http://img152.imageshack.us/my.php?image=hdr18kz.jpg

 

http://img48.imageshack.us/my.php?image=hdr28eu.jpg

Podejrzewam,że nie jest to exactly to samo co czyste HDR i jest jakiś performance hit - ale - dla mnie rewelacja. Mój X700 Pro wymiata w Oblivionie z "HDRem", heheehe

 

oto link

 

http://www.tessource.net/files/file.php?id=2773#gallery

 

pozdrawiam

moze jestem juz zbyt przyzwyczajony do hdr ,ale na tych screenach to jakos nie widze "efektow" o ktorych piszesz,pozatym najlepiej sprawdzic tego moda w podziemiach przy uzyciu pochodni, wtedy okaze sie na ile jest dobry ten mod ,bo na razie dla mnie to nic pokazuje ,no ale jak pisalem moze to u mnie kwestia stalego grania z Hdr

 

Właśnie dzieki takim obrazkom i efektom gram bez hdr i blooma (ofc na 7800gt, na 5900xt tez ale to z przymusu a tam z wyboru icon_wink2.gif)

Poza tym info sie napewno wielu osobom przyda icon_wink2.gif.

 

Może za wcześnie pytam ale czy są jakieś konkretne wieści na temat dodatku ? ;d

yuucOm!!!

grasz na 7800gt bez Hdr i blooma???? ,i dla jakich efektow nie grasz z Hdr?? ,twoja wypowiedz mnie skolowala,albo ja nie potrafie zrozumiec jej sensu albo tobie cos sie pomylilo ,moze jakies sprecyzowanie??

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...