Skocz do zawartości
cavarr

Call Of Duty 2 - Rozgrywki PurePc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Ej mam problem... gram sobie ok. pol godziny i po pewnym czasie, gdy mnie ktos zabije, wyswietla mi sie "connection interrputed" czy jakos tak ;/. Wiem ze to oznaka laga(u?) ale to mi sie mneij wiecej w tym samym czasie dzieje ZAWSZE po zabiciu. Dziwne, jak minimalizuje gre to widze ze nikogo z serva nie wywalilo i serv ma maly ping a mimo to tak mam ;/

jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poszpilalem troche na profundis i nawet mi czasem wychodzilo :D

Moze by sie tak umowic na gre wieczorem :?:

jak juz to na de profundis :)

 

ja mam jeszcze 2 dni przerwy od grania :( przekroczylem limit na neo i zostalem ukarany

 

http://img369.imageshack.us/img369/5876/shot00309ae.jpg lagometer mowi sam za siebie, w sumie to jeszcze w miare mozna grac, bez ts, ale co pare minut wywala mnie z serwerow bo za malo pakietow wysylam i odbieram :/

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglibyscie przynajmniej downtown dorzucic bo dwie mapy w kolko bardzo szybko zaczynaja irytowac ;]

nie przepadam za ta mapka, ale naprawde lepsza ona niz nic ;]

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale serio, lepsza ona niz zadna. Na serwer wchodze ~3 razy dziennie i po prostu juz na matmate patrzec nie moge ;]

A mnie tam pasuje.

Jak za dużo map jest to cięzko "wstrzelić sie" w klimat.

Przy mojej częstotliwości wejść jest to w sam raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj problem z cod2

jak chce wejsc na jakis serwer to pierwsza mapa mi sie laduje normalnie ( 20-30 sek ) ale kiedy jest zmiana mapy to 2 laduje sie 5min i przy koncu wyskakuje "server disconnected",od dzis nawet 1 nie chce wejsc ( albo sie gra wiesza przy wyborze teamu albo server disconnected ), mam oryginalna gre, moze to przez to ze mam 256ram :s ale to chyba by i 1sza mapa sie dluzej ladowala, moze ktos mial tak samo i wie jak rozwiazac ten problem bo jest to uciazliwe jak nie mozna pograc 2 map na serwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam fragmovie w wykonaniu gracza "najlepszego" polskiego klanu FearFactory.ATI - Inferno

 

http://paradox5.unix-shells.biz/dow...ns/INFERNO.avi

 

*aby udowodnic cziterstwo osoba robiaca film sciagnela wallhacka zeby moc zobaczyc 6 zmysl Inferno, ktory dziwnym trafem wszystko wiedzial. Po opublikowaniu informacji ze Inferno czituje oczywiscie caly jego klan go bronil, po opublikowaniu tego filmu rowniez go bronili, a pozostalych graczy wyzywali od "plebsu" nie rozumiejacego tego ze Inferno po prostu bardzo dobrze gra, wiec niestety mozna powiedziec ze "najlepszy" polski klan to buraki, ktore nie potrafia grac bez czitow a potem zalosnie sie tego wypieraja wyzywajac innych uczciwych graczy*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! :)

Co tam ciekawego u Was słychać?

 

Wogóle nie dochodzą do mnie powiadomienia o nowych odpowiedziach do tego tematu, a widze, że już troche postów nabiliście ;]

 

Co porabiacie? Gdzie gracie? :> (jaki rym ;) )

 

Pozdro! ;)

 

Aha, i co to jest DMA? ;)

Edytowane przez Peef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano lamusy :D czy ktos mnie jeszcze pamieta? co? mastaaah skill pro gamera? dobra jutro odbieram karte z naprawy wiec bede gotowy skopac wam dupska tam gdzie gracie! jakies info odnosnie ajpi prosze i ogolnie szybkie streszczenie czy jakis klan czy cos macie bo moja forma jest zajeeebista i musze jakos ja wykorzystac! czekam na info i do ustrzelania na serwie kmioty!! yo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...