Skocz do zawartości
sideband

Kolejny 3dmark

Rekomendowane odpowiedzi

Swoja droga nie wiem czemu,ale domyslna rozdzialka jaka mi ustawil komputer to 1280x1024,troszq bezsensu.Default musi byc w 1024 takze test chyba oszukany.

Rozdziałka ustawiona prawidłowo, jest to ukłon w stronę coraz większej rzeszy właścicieli monitorów LCD i ich rozdzielczości natywnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdziałka ustawiona prawidłowo, jest to ukłon w stronę coraz większej rzeszy właścicieli monitorów LCD i ich rozdzielczości natywnej.

Czyli jesli wlaczylbym 1024x768 to ja bym oszukal program ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak udalo mi sie wczesniej porobic testy, moje wrazenia sa (jak chyba u kazdego) LOLowate bo tak to chyba okresle. jest to straszny muł, praktycznie poza jednym nowym testem (deep freeze) nie napracowali sie chopy z futuremarka. cpu test to jeden wielki ROTFL. jak narazie wyniczek na taktowaniach 475/1185 @ 81.95 (oczywiscie testy beda w toku)-> 4013 <-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moj x300 64 bit chyba wymiecie wszystkie najnizsze wyniki;d:)

250!!!:)

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=9660

 

jak by co moge sie troszke CPU score pochwalic po ~1500 na X2 3800 niekreconym... zawsze to wiecej niz FX 57:) (o 400 punktow;P ... a kosztuje o duzo kasy mniej;P)

Masz 253.Nie patrzy sie na wynik cpu tylko ogolny 3dmarka :P Takto ja bym w 2005 mial prawie 5K :P Nie ma tak lekko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ponizszej konfiguracji wynik 1659.

 

BTW test CPU to porazka - klatka co pare(nascie) sekund :)

 

eh, i wyszlo mi po raz pierwszy, ze mam artefakty po podkreceniu (czy tam odblokowaniu potokow). w Canyon Flight i Deep Freeze sypia mi sie teksturki tam gdzie jest cien :( efekt jest taki jakby dwie tekstury sie przenikaly nawzajem. ale dlaczego wlasnie tylko tam?

Edytowane przez _Dugi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA mocno zaśmieconym kompie:

 

GeForce6600GT 500/1000

 

Ogólny: 1364

SM 2.0: 534

SM 3.0: 524

CPU: 659

 

Chyba mam niski wynik, trzeba trochę posprzątać.

 

Testy 1280x1024.

 

Po odśmieceinu i podtaktowaniu:

 

530/530

 

1452 3DMarks

SM 2.0 = 583

HDR/SM 3.0 = 554

CPU = 660

 

Trochę lepiej. Może na nowych sterach będzie 1500 :)

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL !!! mam wyniki z mojego kompa <_<

 

1280X1024 uwaga :lol2: 184 Marki! :Sm 2.0 85

Cpu 780

 

przynajmniej mam wiecej na cpu niz starsze pentium 4 :rolleyes: i pelnowartosciowe athlony 64 z mniejszym taktowaniem :D

 

6600 GT 128MB + Intel Pentium 4 2668 MHz

3DMark Score 1116 3DMarks

SM 2.0 Score 548 Marks

SM 3.0 Score 292 Marks

CPU Score 690 Marks

 

6800 GS + AMD Athlon™ 64 1800 MHz

3DMark Score 1933 3DMarks

SM 2.0 Score 807 Marks

SM 3.0 Score 766 Marks

CPU Score 705 Marks

 

6800 GT + Intel Pentium 4 3005 MHz

3DMark Score 2178 3DMarks

SM 2.0 Score 960 Marks

SM 3.0 Score 893 Marks

CPU Score 651 Marks

 

7800 GT + AMD Athlon™ 64 2016 MHz

3DMark Score 3236 3DMarks

SM 2.0 Score 1452 Marks

SM 3.0 Score 1457 Marks

CPU Score 796 Marks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem, moja padaka wyciągneła na dzieńdobry 1750 pkt uważam że jest to stanowczo za dużo, zaraz będę dociekał przyczyny :D

 

co do smarka, to jestem rozczarowany, testy z 2k5, wygląd nieznacznie poprawiony, Proxycon bez zmian, w lesie lata dodatkowe światełko, antarktyda taka sobie, tylko smok wygląda o wieeele lepiej, a najbardziej rozśmieszył mnie test CPU miałem parędziesiąt klatek...w sumie (0,2FPS) B)

 

EDIT: Nie no już jest 1800 z groszami chyba się załamię :(

Dołączona grafika

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem, moja padaka wyciągneła na dzieńdobry 1750 pkt uważam że jest to stanowczo za dużo, zaraz będę dociekał przyczyny :D

 

co do smarka, to jestem rozczarowany, testy z 2k5, wygląd nieznacznie poprawiony, Proxycon bez zmian, w lesie lata dodatkowe światełko, antarktyda taka sobie, tylko smok wygląda o wieeele lepiej, a najbardziej rozśmieszył mnie test CPU miałem parędziesiąt klatek...w sumie (0,2FPS) B)

 

EDIT: Nie no już jest 1800 z groszami chyba się załamię :(

Dołączona grafika

ja na pocieszenie mam 1512 http://service.futuremark.com/compare?3dm06=15218 wiec nie mam pojecia jak tyle wyciagneles w standardzie... ?? aa na jakich sterach jedziesz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegary sa teraz pokazywane w Marku ,ale podejrzewam ,ze jest to uzaleznione od metody podkrecania (ja uzywam ATIToola 0.25 beta 11 ) .Jesli moge cos zasugerowac podkrec ja bardziej i 5K peknie jak nic dla porownanie masz tu moj WYNIK na A64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh to ja nawet niewlaczam smarki06 bo bym sie zalamal

doslownie

 

jak tak patrze po wynikach to Intel ladne baty dostaje procy wyzsze o ponad 1-1,5GHz przegrywaja parodia

d:::

Edytowane przez XiAo_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie widac ja widze u ciebie core 594 mem 693

 

hehe idealnie widac dodawanie punktow przez marka06 dla prockow 2 jajowych na podstawie wyniku, draaka i cobry ktorzy maja a64@ 2800MHz i radki X1800@750/900 i wynik 4.5k . Kolega X2 ma procka A64X2@2700MHz i radka x1800@ 590/690 i ma wynik 4.7k

 

Smieszne to jest bowiem platforma draaka i cobry jest zdecydowanie szybsza od kompa X2, bo roznica w zegarach grafik jest dla proca 150MHz dla pamieci 200MHz a to przepasc, a sam proc naprawde jest nie wiele szybszy i w grach na 100% komp draaka i cobry beda zdecydowanie mialy lepszy fps. Dlatego uwazam ze nowy marek nie odzwierciedla prawdziwej wydajnosci komputera w grach... przynajmniej patrzac na to co opisalem wyzej

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały update: 4065

 

troszke procka w gore o 16MHz, pamiatki o 2MHz w gore, rdzen o 5MHz, pamiatki na grafie o 20MHz + wywalone progsy z traya i ponad 100pktow wiecej :) przy okazji Mark 01, 03, 05 dostał tez kopa..juz wiecej nie testuje..moze bym doszedl do 4100 ale mi sie nie chce :P jak mam patrzec po raz 5 na test CPU to az mnie krew zalewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ,ze zegary X2... w orbie odnosza sie do def. trybu 2D ,a spowodowane jest to zapewne metoda podkrecania (ATI Overdrive?) przed kazdym testem mamy analize komponentow ,ktora odbywa sie w trybie 2D (ja korzystajac z ATIToola mam ustawione na "sztywno " bez wzgledu na tryb 2D czy 3D 762/900) i tu szukalbym powodu...

Nie zmienia to jednak faktu ,ze karta jest mniej podkrecona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie widac ja widze u ciebie core 594 mem 693

 

hehe idealnie widac dodawanie punktow przez marka06 dla prockow 2 jajowych na podstawie wyniku, draaka i cobry ktorzy maja a64@ 2800MHz i radki X1800@750/900 i wynik 4.5k . Kolega X2 ma procka A64X2@2700MHz i radka x1800@ 590/690 i ma wynik 4.7k

 

Smieszne to jest bowiem platforma draaka i cobry jest zdecydowanie szybsza od kompa X2, bo roznica w zegarach grafik jest dla proca 150MHz dla pamieci 200MHz a to przepasc, a sam proc naprawde jest nie wiele szybszy i w grach na 100% komp draaka i cobry beda zdecydowanie mialy lepszy fps. Dlatego uwazam ze nowy marek nie odzwierciedla prawdziwej wydajnosci komputera w grach... przynajmniej patrzac na to co opisalem wyzej

Kiedy wejdzie obsługa w grach dla X2 już nie będą szybsze.

Pozatym nie zauważyłeś co napisałem, napisałem o podkręconych zagearach test był na 715/855 mhz ( tego nie widac na orbie) więc nie doczytałeś co mówiłem wiec platforma na przyszłośc będzie wydajniesza dołoże tylko 1 GB ramu ale to nie problem :)

Edytowane przez X2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba poprostu nie zrozumialem, ale dalej uwazam ze AMD64 X2 @2700GHz nie bedzie mial az takiej przewagi nad zwyklym AMD64@ 2800MHz, taki jest moje zdanie. Na pewno obecnie roznica jest zadna, ale jak bedzie zobaczymy.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba poprostu nie zrozumialem, ale dalej uwazam ze AMD64 X2 @2700GHz nie bedzie mial az takiej przewagi nad zwyklym AMD64@ 2800MHz, taki jest moje zdanie. Na pewno obecnie roznica jest zadna, ale jak bedzie zobaczymy.

pozdrawiam

 

Wiec Jednak 100 % szybsze nie są :D

Bedzie podobnie jak w marku tak beda sie gry zachowywały robione pod dwurdzeniowce, beda mialy wiecej FPS niz jedno rdzeniówki

Edytowane przez X2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie będzie miał? 2x 2700 = 5400mhz, to jest chyba trochę więcej niż 2800? A widać w niektórych testach X2, że ich szybkość jest faktycznie mnożona przez 2, gdy program to wykorzystuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie będzie miał? 2x 2700 = 5400mhz, to jest chyba trochę więcej niż 2800? A widać w niektórych testach X2, że ich szybkość jest faktycznie mnożona przez 2, gdy program to wykorzystuje...

Własnie o to chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...