Skocz do zawartości
pmp

Wszystko O Lanparty Ut Nf4 Sli-dr Expert

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie tylko to:

 

http://us.dfi.com.tw/Product/xx_product_sp...LP%20UT&SITE=US

 

I to:

 

http://www.vrforums.com/showthread.php?t=42701

 

Swoją drogą niezły wynik.

 

Pewien pan rzekł że ma z[ciach!]y układ slotów :-)

 

No prosze ... coś nowego :D

Nie lubie tak ułożonych pamięci :?

ale niech tam ...

4 fazowe zasilanie ...

u jednych lata lepiej niż Ultra-D i SLI ale u innych jara proce .... (XS ...)

trza poczekać

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u jednych lata lepiej niż Ultra-D i SLI ale u innych jara proce .... (XS ...)

trza poczekać

Yoto czy na pewno chodzilo Ci o EXPERTA, a nie o RDX200 ??

 

Nie wiecie czy ma sie pojawic jakas inna wersja niz SLI? (tzn. np jakis Ultra-D Expert)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoto czy na pewno chodzilo Ci o EXPERTA, a nie o RDX200 ??

 

Nie wiecie czy ma sie pojawic jakas inna wersja niz SLI? (tzn. np jakis Ultra-D Expert)?

no wlasnie cos nie tak :]

 

a płytka ajna ale oczywiscie cena w polsce nas zaskoczy - jak zwykle, chociaz moze juz sie ktos przyzwyczaił, ze 150$ = 700 zł + VAT

 

a ultra-d expert pewnie nie wyjdzie bo spadła by im sprzedaz sli-dr espert ;]

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoto czy na pewno chodzilo Ci o EXPERTA, a nie o RDX200 ??

 

Nie wiecie czy ma sie pojawic jakas inna wersja niz SLI? (tzn. np jakis Ultra-D Expert)?

Raczej wiem co piszę :angry:

 

Initial impressions DFI NF4-SLI-DR-EXPERT

 

OPB lost his FX-57 and his X2 4600 cuz of a faulty eXpert mobo

 

mike lost 3 CPUS, sampsa lost a 57

 

więcej mi się nie chce podawać

 

jak na razie CPU Killer <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post ten to jest akurat o mobo Szfirka na RDX200 :wink:

 

ale pozostale dwa o Expercie faktycznie :(, wczesniej dawalem link do tematu o padaniu prockow na DFI i Szafirku na chipsecie ATi, czy DFI nie moze bezpiecznej mobo zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post ten to jest akurat o mobo Szfirka na RDX200 :wink:

 

ale pozostale dwa o Expercie faktycznie :(, wczesniej dawalem link do tematu o padaniu prockow na DFI i Szafirku na chipsecie ATi, czy DFI nie moze bezpiecznej mobo zrobic?

ups - było w temacie o expert .. aż tak się nie wczytywałem

dzięki za sprostowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pcprojekt.pl/?p=katalog_produkt...&id_produktu=56

 

Kto jest odwazny i ma troche gotowki odlozone...... cena troche za wysoka, zeby mobo stala sie popularna. Watpie zeby mieli juz ja na stanie. Napisalem do nich maila i zobacze co powiedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w temacie o lanparty "zwyklej" ktos napisal, ze juz na niej "popyla". ale nie zrozumialem dokladnie ze on, czy ze ktos w ogole... :(

 

moze ktos w tweak.pl by sie jej przyjrzal tak powiedzmy... w ciągu dwóch dni??? :lol: najlepiej dzisiaj wieczorem

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie przymierzam do tej mobo, tak wiec czekam na info co ci odpisali :)

Ja sie tam raczej nie przymierzam, napisalem do nich maila z ciekawosci :D. Odpisali ze beda w tym tygodniu, na ile to prawda to nie wiem, bo znajac polskie sklepy, a PCProjekt w szczegolnosci, to mozna powatpiewac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że sam szukałem tej płyty po wszystkich hurtowniach w Polsce oraz po hurtowniach po za Polską z którymi współpracuje moja firma nie ma tych płyt nigdzie jeszcze dostępnych, (niestety z Niemcami nie współpracujemy) a cene w PC Projekcie widziałem, ale jakoś płyt nie ma tam i nikt nie umnie odpowiedź kiedy będą. Tak więc dopóki się nie pokażą ceny PC Projekt raczej nie uważam za prawdziwą. Może cene nie przejdzie 1K ale kto to wie. Wystarczy spojrzeć na cene wersji CrossFire w KT jaka jest zawyżona do cen w Niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, przez pierwszy tydzien rdx200 byla droga jak ch... ale spadla na leb na szyje - przez pierwsze dni o ile pamietam 260$, teraz juz 200-coś.

tak samo bedzie z expertem zwlaszcza po tym co sie dzialo na XS - tego juz nie uda im sie odkrecic, ludzie poszuli smrod i spieprzaja do asusa albo sapphiera

cholera wie, czy faktycznie plyta jest spieprzona czy dfi mialo taki nieszczesliwy zbieg okolicznosci ze dwie z pierwszych 3-ech plyt na XS popalily procki... na moją glowę coś w tym musi być, ale to tylko na moją

OPB dostał nową płytę od Oskara Wu i niby mu się sprawuje dobrze teraz, ale pewnie dostał reprymendę i musi to teraz odkręcić. połowa postów w topicu OPG była edytowana i teraz nie trafi sie za tym - ja akurat sledzilem ten temat na biezaco i OPG nie wspominal NIC jak zaczal testowac plyte, ze to jest jakis egzempolarz testowy czy inna beta. a teraz chlopaki sie upierają jakoby tak było

ja mowie - nie wiem co jest grane. ja tej plyty na pewno nie kupie jeszcze co najmniej 3 miesiące - zreszta zobacze jak sie beda ceny zachowywac, zeby nie bylo spadku i jak rozwiaza problemy potem wzrostu z powrotem...

trzeba trzymac reke na pulsie :)

 

 

pozdro

myrddin669

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, przez pierwszy tydzien rdx200 byla droga jak ch... ale spadla na leb na szyje - przez pierwsze dni o ile pamietam 260$, teraz juz 200-coś.

tak samo bedzie z expertem zwlaszcza po tym co sie dzialo na XS - tego juz nie uda im sie odkrecic, ludzie poszuli smrod i spieprzaja do asusa albo sapphiera

myrddin669

Szfirek na RDX200 tez ponoc procki spalal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz nie powiem ci na 100% bo nie czytalem topica o szafirze ;) jakos tak nie mam zupelnie przekonania zeby kupowac plyte firmy, ktora do tej pory robila tylko grafy :D

ale faktycznie obilo mi sie o oczy cos takiego.

 

do experta poprawiono biosy i juz podobno luuz ale swąd jakiś został dla mnie ;)

pewnie przykryli niedoróbki plyty biosami i jest git - zobaczymy co dalej.

caly czas zapowidają ze na winbondach ma byc 10mhz wiecej, ale screena potwierdzającego ten fakt jeszcze nie widzialem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie, to po tym jednym bum na początku Ci z Xtreme już normalnie jadą... A sam OPB dostał nowy procek od DFI (FX57).

 

taa

tyle że jadą a zachwytów nie słychać

a mobo było nie było o 50 % droższe od ultra D ...

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...