Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

gra jest pod wzgledem technicznym z****na;] i tyle

Ty jak cos powiesz, rece opadaja :mur:

 

Moze z Toba jest cos nie tak pod wzgledem technicznym?

 

U mnie wszystko ok, a wielu bylo co narzekali, poszukali, przestawili opcje i juz jest ok, wiec wysil

sie troche, pc-et to nie konsola B)

 

@Niemiec

 

Wygladu na szczescie nie mozna popsuc, ale mocniejsze wnetrzonosci moglyby byc atrakcyjne.

Edytowane przez kardas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gra jest zrypana jezeli chodzi o silnik, bo nawet na minimalnych detalach w 1024 na sprzecie z podpisu w konfiguracjach graf: 6600gt, 2*6600gt i 6800gs potrafi przycinac, normalna gra fie tak nie zachowuje, np. FEAR chodzi bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm znaczną część tego wątku poczytałem :) le do końca już siły mi zabrakło i czasu :) dlatego pójde na skróty i zapytam wprost? czy coś udało się wykombinować w kwestii tych durnych zaciachów?

problem znany: gra chodzi płynnie (30-50 fps) a nagle potrafi przyciąć na ułamek sekundy :( wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

 

 

 

mój sprzęt to A64 3200, GF6800 (77.72), 1GB ramu, Asus a8n deluxe, seagate barracuda 80 GB SATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm znaczną część tego wątku poczytałem :) le do końca już siły mi zabrakło i czasu :) dlatego pójde na skróty i zapytam wprost? czy coś udało się wykombinować w kwestii tych durnych zaciachów?

problem znany: gra chodzi płynnie (30-50 fps) a nagle potrafi przyciąć na ułamek sekundy :( wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mój sprzęt to A64 3200, GF6800 (77.72), 1GB ramu, Asus a8n deluxe, seagate barracuda 80 GB SATA

Trzeb było skoczyć pare stron do przodu i przeczytać przed ostatni post to byś wiedział że....nie ;] I raczej nic się nie zrobi, to wymaga patcha czyli dobrego programisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może sposób na ucieczke na 5 stopniu zainteresowania policji , pojawiają się już corvety i generalnie jest nieciekawie , ostatnio 20 minut uciekałem i mi się nie udało (zrobiłem 3mln notowań), przeglądałem poprzednie strony , ucieczka przez stadion czasami pomaga , ale nie na tym stopniu, może ktoś ma jakieś sposoby i się podzieli... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jezdzij po autostradzie, tylko po uliczkach w miescie wchodząc bokiem w zakręty(wysokoobrotowe auto z napedem na tył wskazane), ja tak lajtowo uciekam ze czasem na te corvetty musze czekac jeszcze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba po 15 próbach ucieczki przed policją na ten most wkońcu go znalazłem i uciekłem dostałem takie info Dołączona grafika

 

ale gdzie te samochody dodatkowe są tego nie wiem.

Edytowane przez Soften

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może sposób na ucieczke na 5 stopniu zainteresowania policji , pojawiają się już corvety i generalnie jest nieciekawie , ostatnio 20 minut uciekałem i mi się nie udało (zrobiłem 3mln notowań), przeglądałem poprzednie strony , ucieczka przez stadion czasami pomaga , ale nie na tym stopniu, może ktoś ma jakieś sposoby i się podzieli... :D

Hmm ciekawe. Mnie jakos ucieczka na stadion lub pole golfowe wychodzi w 90%. Może coś źle robisz? Ja staram się przed tym manewrem zgubić wsparcie, tak aby goniły mnie z góra 3 radiowozy i najlepiej mieć je przed sobą lub blisko na tylnym zderzaku tak aby nie zdążyli zareagować na Twoj ostry skręt na stadion lub pole golfowe. Wskazane jest też wykonać to gdy nie widzi Cie helikopter. Ale z jednym się zgadzam. Piąty stopień jest nieciekawy... za to szósty to jest to :)

 

Do tych co twierdza że gra jest ok wykonana pod wzgledem technicznym czyli zoptymalizowana pod kazdy niemal config moge powiedzieć tylko, że nie mając przycinek nigdy nie zrozumiecie tych, którzy je mają. To jakby z niewidomym rozmawiać o kolorach. Ostatnio robiłem małe porównanie. Sprawdziłem na kompie kuzyna. Config niemal identyczny do tego który mam w podpisie. Jedyna różnica jest taka, że kuzyn gra na podkręconym Gecube 9550Extreme i że ma dysk pod IDE, ja mam SATA. No i jeszcze płyta głowna u mnie Abit, u niego Asus A7n8xe Deluxe. Przy takich samych detalach ustawionych na obu komputerach u niego nie występują praktycznie przycinki lub występują sporadycznie, podczas gdy u mnie jest już masakra (czyt. gra ma 30 - 40fps i nagle zjazd do 5 lub freez na sekunde i dalej 30 - 40). Sytem świeżo po instalce więc dajcie już spokój z tym bronieniem gry bo ma ona poważne wady. Tylko w tym temacie aż tylu ludzi ma tego typu problem.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie w tej grze jest free run(o ile wogóle jest). Ja nie moge znaleźć a bardzo chętnie bym pobrykał po mieście...

nie ma free run jest tylko free race czy custom race...juz nie pamietam jak to sie nazywalo ....jedynie w w trybie kariery można swobodnie jeździć po miescie

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie potestuje jeszcze ten stadion, no ale gdzie się poźniej schować bo rozumiem że stadion mam przejechać a nie zatrzymać się na nim, więc gdzie później jechać bo sami wiecie co drugi prawie zakręt to policja... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie potestuje jeszcze ten stadion, no ale gdzie się poźniej schować bo rozumiem że stadion mam przejechać a nie zatrzymać się na nim, więc gdzie później jechać bo sami wiecie co drugi prawie zakręt to policja... :-|

jak dobrze pamietam koło wjazdu na stadion jest kryjówka....jak Ci sie uda zgubić pościg to najlepiej tam jechać...sprawdz dokładnie na mapie w ktorym to jest miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co ta gra prezentuje nie wiem czy warto będzie parzeć na następnego NFS-a :? Jeżeli zobacze że za rok inne gry EA będą się cieły i muliły to nie kupuje ale jeżeli jakiś battlefield 3 czy coś będzie miało mniejsze wymagania niż obecny to się skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

396/7 Lambo M. stuningowane bez unique'ów.

 

Viper z dużą ilością unique'ów 388, jestem prawie pewien, że to max dla tej fury.

 

Dołączona grafika

 

ps. gdyby to było zdjęcie, to nadawało by się do galerii "ostatni widok przed śmiercią"

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaceksuj, ja myślę że Lambo Gallardo, jechałem nim 398/9 i wogóle najlepiej mi się nim jeździ, ale Murcielago dało by się lepiej gdybym umiał nim jeździć :D

Ale tu by trzeba patrzyć na średnią prędkość a nie na max.

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu testach, śmiem twierdzić, iż najlepszym wozem do wyścigów (nie DRAGÓW) online jest BMW M3 GTR. Nie traci prędkości na zakrętach i kapitalnie trzyma przyczepność w ciasnych łukach. Maksymalna prędkośc to ~366km/h (oczywiście bez uników, bo nie da się ich zamontować, poza tym w sieci i tak jeżdzą auta tylko bez unikatów), za to autem można robić na trasach średnie prędkości o jakich na innych wozach można tylko pomarzyć.

Nie wiem czy to auto ma jakieś wady. No, może ma delikatnie za krótki NOS, choć tylko z pozoru.

Wcześniej myślałem, że najlepsza jest Carrera GT, później, że to Lotus Elise jest liderem, ale teraz już wiem - M3 GTR, to król na Torach (Circuit'ach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu testach, śmiem twierdzić, iż najlepszym wozem do wyścigów (nie DRAGÓW) online jest BMW M3 GTR. Nie traci prędkości na zakrętach i kapitalnie trzyma przyczepność w ciasnych łukach. Maksymalna prędkośc to ~366km/h (oczywiście bez uników, bo nie da się ich zamontować, poza tym w sieci i tak jeżdzą auta tylko bez unikatów), za to autem można robić na trasach średnie prędkości o jakich na innych wozach można tylko pomarzyć.

Nie wiem czy to auto ma jakieś wady. No, może ma delikatnie za krótki NOS, choć tylko z pozoru.

Wcześniej myślałem, że najlepsza jest Carrera GT, później, że to Lotus Elise jest liderem, ale teraz już wiem - M3 GTR, to król na Torach (Circuit'ach).

Sugerujesz, że jak do jazdy online wziąłem Vipera z kariery (z unique'ami) to mi je wyłączyło? Bo tego nie odczułem w każdym razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ale czy unique to nie są te same części tylko że dostajesz je za darmo i wcześniej? Tak mi się wydaje :/

nie, tam np. pisze ze opony robione na zamówienie, turbospręzarka robiona na zamówienie, i w przypadku turbo daje troche wiecej mocy i nawet ta wskazówka od doładowania wiecej sie wysówa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...