Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z grą! Wygrałem z Razorem(zajmuje 1 miejsce naczarnej liscie) i mam ukończone tylko 89% w karierze!! Co robić dalej?? Nie mam na mapie żadnych wyscigów, wszystkie wyścigi, kamienie milowe itp mam ukończone!!

 

POMÓŻCIE PROSZE!!!!

Edytowane przez lolo5555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gra skonczona, most przeskoczony :) Ogolnie gre oceniam bardzo pozytywnie, szczegolnie zakonczenie nad ktorym sie meczylem chyba najdluzej. Te M3 GTR to slabiutkie bylo, moze dlatego ;) Szkoda, ze nie mozna bylo uciekac swoja Carrera GT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem gra mi strasznie ciacha nawed ja nie jade samochodem tylko cos tam w opciach lokam np.ogladam samochod..., i nie wiem czy to wina karty bo np filmiki tesz mi strasznie rwia ??!!

Sapphire radeon 9550 128 128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest nudna, wymagajaca, zgrana. Tuning to juz 3 czesc nuda. Auta niezniszczalne. NIe no sorry wyrzniesz przy 200z nitro w tira masz gnieciona szybke wypasss co za model zniszczen.

mam radka x800gt 1gb ramu i pentiuma 3 630 2mb cache mam 1024 768 full detal czasami zatnie. Dla mnie gra kicha cos jak nfsu2 i nfs hot pursuit. Nfs 5 lepsze niz to :P pozdrawiam gra do [gluteus maximus] czekam na tes4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A ja mam taki problem gra mi strasznie ciacha nawed ja nie jade samochodem tylko cos tam w opciach lokam np.ogladam samochod..., i nie wiem czy to wina karty bo np filmiki tesz mi strasznie rwia ??!!

Sapphire radeon 9550 128 128"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przpraszam za OT, ale czemu moje beznadziejne pytania są kasowane a innych nie? :mur:

 

a co do gry:

przeszedłem karierę na 100%, challange mode mi się nie chciało i już się gierka znudziła... :/ szkoda, że nie ma możliwości pościgów, bo w nfs:hp to był naprawdę wypas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem Windows XP PLD, i skonfigurowalem tak jak pisal CarsonPoland, i u mnie nic nie pomoglo, a nawet sie pogorszylo, bo mialem srednio 40 fps, a teraz mam 15-20fps. Czyli ewidentnie wina gry, a nie sprzetu.

Narazie

a ja wywalilem to scierwo, w ogole to zrobilem po tym format bo jakies problemy byly i gra zaczela wreszcie fajnie chodzic, zero zaciachow i jakis spadkow fps do 10, srednio 30 klatek, cud miod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dowalę pytaniem, a co ;)

Gierka jest wspaniała, działa płynnie u mnie (ściąte to i owo), ale wiesza mi się co kilka wyścigów.. Wiesza w różnych momentach, tzn i w grze i w menu, po prostu zatrzymuje się komp przy akompaniamencie pśrr krótkiego z głośników. Tylko ta gra tak siada, także wykluczam przegrzewanie się sprzętu, już nawet otwarłem obudowę i dałem 20cm wentyl pokojowy nanawiew - nie pomogło. Nie sprawdzałem czy to samo stanie się gdyby "odkręcić" proca - będzie za słabo chodzić, także nie ma to sensu - zresztą inne rzeczy działają ;)

Za pierwszym razem gram dłużej, po restarcie kompa siada praktycznie po kilku minutach. Troszkę to kapowate jest, bo mam uciekać np przez 5min przed policją a tu na samym końcy prrr i kapa ;)

Znacie może rozwiązanie na ten problem ?

Stery z muzy dałem nowe, graficznych jeszcze nie zmieniałem ;)

POZDRO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dowalę pytaniem, a co ;)

Gierka jest wspaniała, działa płynnie u mnie (ściąte to i owo), ale wiesza mi się co kilka wyścigów.. Wiesza w różnych momentach, tzn i w grze i w menu, po prostu zatrzymuje się komp przy akompaniamencie pśrr krótkiego z głośników. Tylko ta gra tak siada, także wykluczam przegrzewanie się sprzętu, już nawet otwarłem obudowę i dałem 20cm wentyl pokojowy nanawiew - nie pomogło. Nie sprawdzałem czy to samo stanie się gdyby "odkręcić" proca - będzie za słabo chodzić, także nie ma to sensu - zresztą inne rzeczy działają ;)

Za pierwszym razem gram dłużej, po restarcie kompa siada praktycznie po kilku minutach. Troszkę to kapowate jest, bo mam uciekać np przez 5min przed policją a tu na samym końcy prrr i kapa ;)

Znacie może rozwiązanie na ten problem ?

Stery z muzy dałem nowe, graficznych jeszcze nie zmieniałem ;)

POZDRO !

Prawdopodbnie zwykłe czytanie gry, też to mam i nic nie pomaga gra ma zwiechy całkowite przy przechodzeniu z mapy do garażu i spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, bez jaj, nie ma sposobu na wieszanie się gry ? Niezłe jaja :)

Ps. Co rozumiesz poprzez "..zwykłe czytanie gry..? ?

Mówie o tym doczytywaniu np. planszy, o taki zwykłe czytanie gry mi chodzi. Te błędy to kawałek gry i aczej nic z tym nie zrobisz no chyba że uda ci się jakoś windowsa zmusić ( mi sie nie udało ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobojcie sobie zmniejszyc "przyspieszenie sprzetowe"--> dźwięk mi to odrobine pomogło.

 

Pozdro

U mnie to nic nie daje a wręcz w drugą stronę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie oszukujmy sie cos jest nie tak skoro tyle osob skarzy sie a to na spadek fps-ow , na przycinki , gra na problemy na 7800 GTX i 1 Gb ramu wiec cos jest nie tak...

 

kazdy z nas wypowiadajacy sie w tym dziale ma jakies ,,przygody" z nfs mw... wiec to powinno zmusic do myslecia tworcow gry i ....

moim skromnym zdaniem musi ukazac sie jakis patch ktory rozwiaze nasze problemy... ale znajac zycie to tylko marzenie ehhhh... Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda NFS powinien wyjsc patch ale nie wyjdzie za predko albo wyjdzie i nie naprawi tego problemu. Tworcy mysleli tylko o kasie. Robiac pierwszego NFSU chcieli zgarnąć sobie graczy wiec zrobili produkt wypasiony ale im dalej tym gorzej nfsu2 cieplo sie strasznie cala gra najwiecej czerpala z mocy procesora typ gry konsolowej. Teraz to ehhh wzieli sobie modeleczke strzelili kilka zaje...istych filmow reklame zrobili a pozniej wychodzi ze gra troszke nie dorobiona.

 

Pozdro

 

ps: tak juz to bedzie tworcy beda sie scigac ktory zrobi lepsza "graficznie" gre nie patrząc na optymilizajce (czy jak sie to pisze) sprzetu. Amerykance maja kasy jak lodu wiec moga sobie pozwolic na 4 gb ramu buhaha:P Ludzie sprzedajemy PC i kupujemy x'a 360 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z grą! Wygrałem z Razorem(zajmuje 1 miejsce naczarnej liscie) i mam ukończone tylko 89% w karierze!! Co robić dalej?? Nie mam na mapie żadnych wyscigów, wszystkie wyścigi, kamienie milowe itp mam ukończone!!

 

POMÓŻCIE PROSZE!!!!

no bo jak byłeś np na BL4 nie przeszłes wszystkich 8 wyścigów dostępnych tlyko np 7 (zauważ że nie mosisz robic wszystkich) i to własnie co OMINĄŁES to te 11%;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps: tak juz to bedzie tworcy beda sie scigac ktory zrobi lepsza "graficznie" gre nie patrząc na optymilizajce (czy jak sie to pisze) sprzetu. Amerykance maja kasy jak lodu wiec moga sobie pozwolic na 4 gb ramu buhaha:P Ludzie sprzedajemy PC i kupujemy x'a 360 :]

Ludzie sprzedajcie NFS:MW i kupcie...hmmm bo ja wiem...GT Legends? :lol:

 

Ta gra nie potrzebuje 4GB, ba ona nie wykożystuje nawet 1GB, ona się ciacha bo jest gupia (szczegóły co kilka-kilkanaście postów) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie potrzebuje 4GB, ba ona nie wykożystuje nawet 1GB, ona się ciacha bo jest gupia (szczegóły co kilka-kilkanaście postów) ;)

 

Ta gra jest fajna. :angry:

Teraz jeżdżę Vauxalem Monaro. B)

Jechałem nim 305 km/h. :)

Vauxal_Monaro.bmp

Edytowane przez Worms 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze nie wykotrzustuje 1gb ale jak czytalem fora kolegow z zachodu to oni zadnych problemow nie maja. Ja juz nie wiem jak temu zaradzic zeby tak spierniczyc gre:(

Jedziemy wszyscy do studia EA i meczymy ich zeby naprawili to!!:P plus niech dadza nam jescze koszulki, czapki a i x'a 360 dla kazdego:D buhahaha taka mala forma rekonpesaty:] za te nerwy itp

 

PozDro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma 1gb do 4gb i do gry? :P

 

need for speed juz nie jest wypasnym symulatorem jest tylko zwykla beznadziejna arkadowa scigalka

 

ale to nie przeszkadza mu byc gra grywalna i super gdyby nie ten brak uszkodzen :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma 1gb do 4gb i do gry? :P

 

need for speed juz nie jest wypasnym symulatorem jest tylko zwykla beznadziejna arkadowa scigalka

 

ale to nie przeszkadza mu byc gra grywalna i super gdyby nie ten brak uszkodzen :D

NFS nigdy nie był symulatorem, nawet nigdy nie próbował być... :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...