Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

jakbym mial 5 klatek to bym to przezyl, ale nie przezyje tego ze mam 40 a to tak zalosnie wyglada

jakos tak mam nawalone w glowie ze wole miec ledwo plynna gre i wygladajaca jak ustawa przweiduje niz 50 fps i low, nic na to nie poradze, rpzeszlem calego hl2 na medium i nigdzie mi nie brakowalo

 

1. "przeszedlem" a nie "przeszlem" - chyba, ze jestes dziewczynka albo hermafrodyta

2. naprawde wolalbys miec 5 klatek/sek? zastanow sie nad tym co piszesz

3. wolalbys, zeby gra W OGOLE sie nie odpalila?

4. grasz w gry czy w grafike?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż gierke już prawie przeszedłem (został tylko Razor), więc czas na podsumowanie. Jak dal mnie jest to niewątpliwie kandydat na gre roku 2005 i najlepszy NFS w historii.

 

Grafika: 10/10 Co tu dużo pisać jest po prostu boska !! Nie wiem z jakiego powodu może sie komuś nie podobać, może nie ma tu bajerów typu HDR, ale całość wygląda i tak świetnie. Jak dla mnie najmocniejsza strona tego NFSa.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dźwięk: 9/10 Efekty dźwiękowe również stoją na wysokim poziomie. Fajny jest efekt przejazdu po moście i szumu wiatru. Przy dobrym sprzęcie audio wszystko wypada świetnie Ocena: 9/10

 

Muzyka: 9/10 Dobrana bardzo dobrze chociaż w Undergroundzie była troche lepsza. Zdecydowanie pasuje do tego rodzaju gry, szczegulnie rap w menu.

 

Fabuła: 9/10 Dobrze że wogóle jest !! Jak na gre wyścigową jest znakomita, dobrze zrealizowana, utrzymana w filmowym stylu.

 

Tuning: 6/10 ZDECYDOWANIE ZA MAŁO !!!! Po co mi wybieranie tarczy prędkościomierza. Zamiast tego powinny być np. neony, lusterka, progi, rury wydechowe itd. Tuningu powinno być więcej niż w U1 i U2, a jest niestety mniej.

 

Plusy: Prawie cała gra, a w skrócie: grafika, dźwięk, muzyka, samochody, system prowadzenia wozu, długość gry.

 

Minusy: Niestety są. Przedewszystkim słaba optymalizacja silnika !! Następnie ZA MAŁO TUNINGU !!! zdecydowanie za mało !!! Dalej: gliny puste, tępe debile nawet na 5 poziomie są banalni poprostu porażka. No i oczywiście golf lekko stuningowany który jest w stanie wyprzedzić Porshe !!! Brawo !!!

 

Podsumowanie: Jak dla mnie mogłoby nie być policji a tytuł powinien brzmieć Underground 3. Ale i tak jest to wg. mnie najlepszy NFS. Aha zapomniałem dodać że filmiki stoją na najwyższym poziomie !! Ocena gry: 10/10

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż gierke już prawie przeszedłem (został tylko Razor), więc czas na podsumowanie. Jak dal mnie jest to niewątpliwie kandydat na gre roku 2005 i najlepszy NFS w historii.

 

Grafika: Co tu dużo pisać jest po prostu boska !! Nie wiem z jakiego powodu może sie komuś nie podobać, może nie ma tu bajerów typu HDR, ale całość wygląda i tak świetnie. Jak dla mnie najmocniejsza strona tego NFSa. Ocena: 10/10

 

 

Dźwięk: Efekty dźwiękowe również stoją na wysokim poziomie. Fajny jest efekt przejazdu po moście i szumu wiatru. Przy dobrym sprzęcie audio wszystko wypada świetnie Ocena: 9/10

 

Muzyka: Dobrana bardzo dobrze chociaż w Undergroundzie była troche lepsza. Zdecydowanie pasuje do tego rodzaju gry, szczegulnie rap w menu. Ocena:9/10

 

Fabuła: Dobrze że wogóle jest !! Jak na gre wyścigową jest znakomita, dobrze zrealizowana, utrzymana w filmowym stylu. Ocena:9/10

 

Plusy: Prawie cała gra, a w skrócie: grafika, dźwięk, muzyka, samochody, system prowadzenia wozu, długość gry.

 

Minusy: Niestety są. Przedewszystkim słaba optymalizacja silnika !! Następnie ZA MAŁO TUNINGU !!! zdecydowanie za mało !!! Dalej: gliny puste, tępe debile nawet na 5 poziomie są banalni poprostu porażka. No i oczywiście golf lekko stuningowany który jest w stanie wyprzedzić Porshe !!! Brawo !!!

 

Podsumowanie: Jak dla mnie mogłoby nie być policji a tytuł powinien brzmieć Underground 3. Ale i tak jest to wg. mnie najlepszy NFS Ocena gry: 10/10

Czemu nikt tego nie umie poprawnie napisac ? ;]

 

Poza tym szkoda, ze w grze nie oplaca sie inwestowac w inny samochod niz ten poczatkowy... ja caly czas jezdzilem Cobaltem SS i tylko dokladalem sobie unikalne czesci i wszystkich jechalem rowno... :]

Te dragi mnie denerwuja, ze nie mozna swobodnie sterowac, tylko trzeba jezdzic po szynach. Btw dragow to nieraz grafa tak sie rozmazuje, ze nic nie widac. : D

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ wolanex24

To że można performance zmienić to jedyny atut. A płomień się zmniejsza za każdym razem jak coś zmienimy: lakier, karoseria, felgi etc. Czasem jak chcemy wrócić do poprzedniego elementu tu: spoilera to płomyczek się zwiększa.

 

BTW jeśli można wiedzieć, jakie są wasze 'optymalne' ustawienia "performance". Ile plusików i ile minusików?

 

Ja osobiście tego nie zmieniam w zależności czy trasa jest szybka czy gęsto zakręcona, poprostu wiem na co samochód w danym momencie stać i jest przewidywalny.

Zmieniłem jedynie:

wysokość ---

aerodynamika --

NOS ++

 

I tak zostaje przez cały czas.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już sie pojawiło, niestety nie chciało mi sie czytać wiekszości prawie 3000 postów, ale jak gdzieś ktoś wspomniał policja jest strasznie tępa, no może niekoniecznie na 5 i 6 poziomie nie jest tak łatwiutko. Chociaż jest pewine sposób na ucieczkę, mianowicie jeździ się w koleczko po taj najwiekszej autostradzie i wjeżdzamy na stadion, spada jakas reklama gliny zatrzymane my zawracamy na tej cholernej trawie wracamy do miejsca wjazdu gdzie już powienien czekać na nas punkcik przyspieszający ukrywanie.

I jak wam sie podoba ostateczna ucieczka Bawarką i skok przez w końcu odgruzowany fragmencik autostradki.

 

A jednak cos daja częsci :) Jak sie kupi spojler to moze w tuning performance zmienic aerodynamics. No i oczywiście ten plomien (czyli jak bardzo sie policja czepia) sie zmnijesza

Ja tam mam 3x plomien i jakos policja mi zbytnio nie przeszkadza. ;]

 

@ zuczek83 fajny av, kto Cie zainspirowal ? : D

Edytowane przez zuczek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym szkoda, ze w grze nie oplaca sie inwestowac w inny samochod niz ten poczatkowy...

No właśnie też to zauważyłem ale nie bede przecie jeździł całą gre Golfem. Więc wygrywałem wozy od gości, a na końcu kupiłem Porsche :D Teraz zostało mi tylko 6 wyścigów i dosiąde to piękne BMW (wg. mnie najlepsze auto w grze) Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra w trybie kariery juz ukonczylem tydzien temu ale napisze wam ze to pikus w porownaniu z seria prob z policjiantami jeszcze sobie jakos daje rade ale te jazdy probne wywoluja juz u mnie nerwice czy jest mozliwosc nie ukonczyc niektorych prob szybkosci i mozna rozegrac wszystkie poscigi z policjia

 

P.S. czy ktos ukonczyl kariera w 100% i zaliczyl wszystkie serie prob ?

ja kariere mam na 100% ale z tymi probami to juz sobie chyba nie dam rady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie opłaca inwestować w inne autka niz poczatkowe, jasne że się opłaca, ale lepiej podczas możliwości wybierać znaki zapytania i probować wygrać autko kolesia, lub dodatkowa kase. Jak sie uda wyrwac autko to zawsze mozna je opchnać. ja np. na poczatku wyrwalem Golfa i Punto poszło na sprzedarz [chociaż nie jest to takie złe autko wg mnie najlepsze z początkowych], pozniej czekalem na DB9 [chyba najpiekniejsze autko w MW], a ostatecznie Mieciu McLaren. Wszystkie z nich można zrobić na maksa i jeszcze sporo funduszy zostanie.

 

@ siudziu2: mam 100% kariery [wyrobione na poczatku grudnia] ale prób jeszcze wszystkich nie przeszedłem jestem w 3/4 i gram teraz od czasu dao zcasu jak coś najdzie [braki czasowe] i nie da się rozegrac tylko misji poliscji chyba po około 10 sie blokuje i musisz przejsc misje z bramkami co pozniej nie jest łątwe jak jeździ się autkiem dostawcy Pizzy, albo Betoniarka.

Edytowane przez zuczek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !

czy ktoś może wie jak wyeliminować te nierówności cieni spod auta jak widac na załączonym zdjęciu

Dołączona grafika

Brałem ustawienia na ful chodż bym na niech dużo nie ugrał ,ale chcialem sprawdzic dla pewności lecz nic nie pomogło .Czy trzeba stery zmienić czy może karte :sad: stery na ,których jade to d_w2kxp_omega_2687

 

pzdr

dunker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ze majac radka 9550 wystepowalo u mnie to samo a na gf nie zauwazylem tych piekielnych zebow... Dzwiny engine :?

Dla mnie to kolejny dowód że nie warto inwestować w ATi. Te cienie pewnie wyglądają lepiej nawet na GF3 :D

 

A co do samej gry to przeszedłem ją ok 4 godziny temu. Gra rewelka szczegulnie to BMW, cód miód.

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gliniarskimi bryczkami się fajnie wygrywa (jestem prawem)

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Jazda SUVem sprawia najlepszą frajdę

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Ooo wóz policyjny w karierze

Dołączona grafika

 

Pickupem też się fajnie pomyka

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

A to już mój CAMARO w free runie (wolnej jeździe)

Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !

czy ktoś może wie jak wyeliminować te nierówności cieni spod auta jak widac na załączonym zdjęciu

Dołączona grafika

Brałem ustawienia na ful chodż bym na niech dużo nie ugrał ,ale chcialem sprawdzic dla pewności lecz nic nie pomogło .Czy trzeba stery zmienić czy może karte :sad: stery na ,których jade to d_w2kxp_omega_2687

 

pzdr

dunker

Ja mam radka takiego jak ty (9800Pro) na sterownikach fabrycznych i cienie wyświetlają się tak jak należy, tzn bez żadnych zębów i ostrych krawędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radka takiego jak ty (9800Pro) na sterownikach fabrycznych i cienie wyświetlają się tak jak należy, tzn bez żadnych zębów i ostrych krawędzi.

hmm prawie nie mozliwe, jeszcze nie wyszly sterowniki ktore by to poprawily na kartach z serii 9xxx

masz w opcjach gry wlaczone cienie na full?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie jest programik. Uruchamiasz pliczek odpowiedzialny za wersje PL i masz PL, odpalasz za EN i masz EN :)

nie wiem ,który to jest cz z tej stronki :

Przydatne Pliki - link do strony na której znajdziemy wiele przydatnych plików do MW między innymi :

czy to jest Most Wanted Tweaker ale coś mi on nie chodzi nie chce sie uruchomic ,także jak możesz to daj mi namiary na ten programik bo jestem coś chyba śłepy i nie udolny :wink:

 

Ja mam radka takiego jak ty (9800Pro) na sterownikach fabrycznych i cienie wyświetlają się tak jak należy, tzn bez żadnych zębów i ostrych krawędzi.

ja nie moge mieć sterów orginalnych bo bym nie miał wtedy pro :wink: Edytowane przez dunker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

nie wiem ,który to jest cz z tej stronki :

 

czy to jest Most Wanted Tweaker ale coś mi on nie chodzi nie chce sie uruchomic ,także jak możesz to daj mi namiary na ten programik bo jestem coś chyba śłepy i nie udolny :wink:

to AZ TAK TRUDNO przeczytac pierwszy post do konca??

 

oto cytat z pierwszego postu:

 

Spolszczenie - czyli wszystko gotowe...

 

Pod TYM LINKIEM znajduje się archiwum RAR w którym jest instrukcja instalacji spolszczenia + potrzebne do tego pliki.

 

Dodam ,że po instalacji tego spolszczenia nie trzeba zmieniać nazw plików z przerywnikami filmowymi tak jak przy edycji rejestru i zmiany języka.

 

a Tweaker pewnie Ci nie dziala, bo brak oryginalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F.A.Q

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spolszczenie - czyli wszystko gotowe...

 

Pod TYM LINKIEM znajduje się archiwum RAR w którym jest instrukcja instalacji spolszczenia + potrzebne do tego pliki.

 

Dodam ,że po instalacji tego spolszczenia nie trzeba zmieniać nazw plików z przerywnikami filmowymi tak jak przy edycji rejestru i zmiany języka.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Przecież pisze jak byk :? Pierwszy punkt FAQ

 

Ludziska mam prośbe - może mi ktoś w kilku zdaniach opisać fabułe gry ? Z góry dzięki :wink:

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

dobra spolszczenie to ja mam już dawno wgrane tylko mi chodzi o to żeby sobie przełanczać z wersji pl na angielska tak jak pisałeś

gdzie jest ten pliczek EN ?

albo udajesz glupa, albo masz powazne klopoty z czytaniem i rozumieniem tekstu czytanego. sorki, ale nie moge sie powstrzymac, jak ktos zadaje tak GLUPIE pytania, nie wysiliwszy sie nawet zeby pomyslec przez chwile. uzyj tej szarej masy ktora masz miedzy uszami i choc raz w zyciu POMYSL samodzielnie. dwie osoby odpowiedzialy Ci to samo. mam Ci napisac krok po kroczku lacznie z wpisywaniem w ktorym momencie masz wcisnac Enter i na co najechac kursorkiem myszki?

a tak poza tym: KUP ORYGINAL I NIE BEDZIESZ MIAL PROBLEMU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamoDobro nie unoś ,że wciąż nie wiem aha i nie ciebie się pytałem przecież B)

pyrko chyba nie o moim screnie piszesz bo jak tak to kliknij n anim to sie dowiesz:)

 

 

 

 

edit:16.01.2006 każdy mnie wysyłał do faq na pierwszej stronie lecz tam jest spolszczenie tylko w jedna strone,które wygląda tak

a tak powinien wyglądać katalog ,którego poszukiwałem .Niestety co po nie którym takzwana (szara masa popmiędzy uszami chyba się troszeczke zagotwała)

i chyba ostrzeżenie wyłapałem za darmoszke ,ale zabardzo się tym nie martwie

pozdrawiam i jeśli by ktoś potrzebował to walic na meila barjera@o2.pl B)

Edytowane przez dunker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dunker nie chcialo mi sie precyzowac- chodzi mi o wiekszosc - nie oczerniam prawidlowych screenow ;)

 

#########################################################################

 

No cóż gierke już prawie przeszedłem (został tylko Razor), więc czas na podsumowanie. Jak dal mnie jest to niewątpliwie kandydat na gre roku 2005 i najlepszy NFS w historii.

 

Grafika: 10/10 Co tu dużo pisać jest po prostu boska !! Nie wiem z jakiego powodu może sie komuś nie podobać, może nie ma tu bajerów typu HDR, ale całość wygląda i tak świetnie. Jak dla mnie najmocniejsza strona tego NFSa.

http://img317.imageshack.us/img317/7742/mwtweak16jp.th.jpg http://img317.imageshack.us/img317/4062/mwtweak20cd.th.jpg http://img317.imageshack.us/img317/4576/mwtir2bw.th.jpg http://img490.imageshack.us/img490/6126/mwtweak31lj.th.jpg

 

Krzysg4 - mam pytanie - jak ci chodzi gra na tych ustawieniach - patrzylem na twoje wyniki w 3dmarkach - i zastanawia mnie skalowalnosc engine'u sila procesora - nie ukrywam ze moj to juz staruszek - jednak luzno lapie 10k w 3dm03 - stad moje watpliwosci - mianowicie uruchomienie objetosciowych cieni (max) powoduje u mnie znaczacy spadek wydajnosci - czy to wina grafy czy po prostu procesora - moj 6800 jest odblokowany na 12p/6vs ??

 

Nie cytujemy obrazkow!

//Orgiusz

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysg4 - mam pytanie - jak ci chodzi gra na tych ustawieniach - patrzylem na twoje wyniki w 3dmarkach - i zastanawia mnie skalowalnosc engine'u sila procesora - nie ukrywam ze moj to juz staruszek - jednak luzno lapie 10k w 3dm03 - stad moje watpliwosci - mianowicie uruchomienie objetosciowych cieni (max) powoduje u mnie znaczacy spadek wydajnosci - czy to wina grafy czy po prostu procesora - moj 6800 jest odblokowany na 12p/6vs ??

Jak dla mnie chodzi dobrze (czyli od 20 do 30 klatek). Ale wydaje mi sie że za cienie odpowiada tylko karta, więc procesor raczej tu nie ma za dużo do gadania (oczywiście moge sie mylić). Ja ogólenie mam płynnie tylko są te zwiechy na ok 4 sek. ale niezbyt często. Cóż taki silnik niestety. Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...