Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

jest kilka fajnych rzeczy w tej grze, jednak po dłuższym graniu kolejne stopnie kariery już tak nie cieszą :( Po ukończeniu wszystkiego grę odinstalowałem i jakoś nie mam wielkiej ochoty do niej wracać :( a szkoda, bo na początku myślałem, że będzie to hit, w którego będe się zagrywał ...może wprowadzenie różnych poziomów trudności by coś zmieniło, ale niestety o tym się już nie przekonamy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...jak sie nudzi to zmieniajcie auta-ja obecnie probuje okielznac tylno napedowe porsche-jak cie gliny przyblokuja to koniec...koła buksuja tylkiem zarzuca-nie jest juz tak prosto jak w puncie czy eclipse o evo nie wspominajac-za to poslizgi i predkosc bomba...a DB9 w planach i jeszcze lambo x2..byle by kasa byla...

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobity rekordzik ;] Zjedź ktoś niżej to respect 4 you :blink:

Rockridge & Union - Porsche Carrera GT - 1.35.62 B)

Pozdro

No rekord pobity! Ale od razu mówię, że Carrera GT na prostej więcej niż 388km/h nie pójdzie (sprawdziłem osobiście). Nie da się takiego wyniku osiągnąć bez trainera więc nie dawajcie już screenów bo one są nic nie warte! Ja swój osiągnęłem na trainerze i tylko w taki sposób da się tak szybko przejechać. Do "freelancer7" daj screena z prędkości maksymalnej jaką wtedy na trasie osiągnęłeś razem z czasem (fotkę na końcu wyścigu).

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Podpisuje sie pod postami osob, ktorym ta gra sie znudzila... doszedlem do 9 miejsca i koniec, amen, kaplica ;) NUDA. Gra fajna owszem, milo mi sie gralo, ale nudzi sie szybko. Tak jak u&u2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie skierowane do tych co ukonczyli juz giere. Czy po odebraniu "mojej" Beemki od RAZORA jest mozliwosc poscigania sie nia jeszcze z kims i np zabawa z policja czy to juz Ende i na nic sie nam juz nie przyda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie skierowane do tych co ukonczyli juz giere. Czy po odebraniu "mojej" Beemki od RAZORA jest mozliwosc poscigania sie nia jeszcze z kims i np zabawa z policja czy to juz Ende i na nic sie nam juz nie przyda ??

Możesz pobawić się w przechodzenie w karierze wyścigów które wcześniej ominąleś dowolnym samochodem jaki masz w garażu w tym BMW. Możesz ją także wybrac w trybie quick race. Nie możesz jej już niestety tuningować.

 

@quartzXXI nagrywam frapsem potem kompresuje do xvida programem virtual dub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozyczylem moje 7800GT dla znajomego, na ten czas dal mi 6600GT, zainstalowalem i odpalam na moim konfigu. mysle wlacze nfs, i byly detale na jakich gralem na 7800 :D kurde, roznica kolosalna jednak jest, 7800GT ponad 100% szybszy sie okazal :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie skierowane do tych co ukonczyli juz giere. Czy po odebraniu "mojej" Beemki od RAZORA jest mozliwosc poscigania sie nia jeszcze z kims i np zabawa z policja czy to juz Ende i na nic sie nam juz nie przyda ??

jest tak jak napisał Mogiel...pozatym jak ukończysz wyścigi z Razorem musisz jeszcze uciec policji....IMO najlepszy pościg z całej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rekord pobity! Ale od razu mówię, że Carrera GT na prostej więcej niż 388km/h nie pójdzie (sprawdziłem osobiście). Nie da się takiego wyniku osiągnąć bez trainera więc nie dawajcie już screenów bo one są nic nie warte! Ja swój osiągnęłem na trainerze i tylko w taki sposób da się tak szybko przejechać. Do "freelancer7" daj screena z prędkości maksymalnej jaką wtedy na trasie osiągnęłeś razem z czasem (fotkę na końcu wyścigu).

hmm a moj FordGT jedzie max 390...sam sprawdzałem ;]...a myslalem ze co do predkosci maksymalnej to nie bedzie on taki dobry ;]

 

Podpisuje sie pod postami osob, ktorym ta gra sie znudzila... doszedlem do 9 miejsca i koniec, amen, kaplica ;) NUDA. Gra fajna owszem, milo mi sie gralo, ale nudzi sie szybko. Tak jak u&u2...

Mnie strasznie denerwuja te milestonsy ;/

No ilez mozna:

omin XX blokad

omin XX kolczatek

walnij w XX radiowozow

Do Budy z takim czyms...nuda na maXa

Powinno byc tylko ze trzeba uciekac przez XX czasu przed coraz lepszymi wozami (zaleznie od miejsca na ktorym jestesmy) lub ze trzeba uciec np w mnniej niz X minut

 

Wielki + dla Most Wanted za Toolboth (wg mnie genialna sprawa) no i za to ze mozna wybierac wyscigi (jak dotad musialem zagrac tylko kilka razy w znienawidzone Circuity i Lapknockouty)

No i pragne zauwazyc ze tworcy NfS dalej nie wiedza co to jest Drag Racing ;/

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pobawić się w przechodzenie w karierze wyścigów które wcześniej ominąleś dowolnym samochodem jaki masz w garażu w tym BMW. Możesz ją także wybrac w trybie quick race. Nie możesz jej już niestety tuningować.

 

No to musze pozostawic chyba troche wyscigow sobie bo jak narazie to przechodze wszystkie :) A o co chodzi w tym menu My Cars tam gdzie mozna dodac bryki do garazu , ile tam maksymalnie wchodzi samochodow ?

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No to musze pozostawic chyba troche wyscigow sobie bo jak narazie to przechodze wszystkie :) A o co chodzi w tym menu My Cars tam gdzie mozna dodac bryki do garazu , ile tam maksymalnie wchodzi samochodow ?

Ja już mam 7 :) Wydaje mi się że nieograniczona ilość. Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rekord pobity! Ale od razu mówię, że Carrera GT na prostej więcej niż 388km/h nie pójdzie (sprawdziłem osobiście). Nie da się takiego wyniku osiągnąć bez trainera więc nie dawajcie już screenów bo one są nic nie warte! Ja swój osiągnęłem na trainerze i tylko w taki sposób da się tak szybko przejechać. Do "freelancer7" daj screena z prędkości maksymalnej jaką wtedy na trasie osiągnęłeś razem z czasem (fotkę na końcu wyścigu).

 

http://img464.imageshack.us/my.php?image=clipboard017lj.jpg

No to będzie problem bo screena nie ma :/ Było coś ponad 300km/h. Max Porsche GT to 389km/h :] - Mam tylko 1 unik na nim (turbo) Przejedź Speed trap tą co była w demku, tam Porszak wyciąga 389 w 1 miejscu, więcej nie idzie ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No rekord pobity! Ale od razu mówię, że Carrera GT na prostej więcej niż 388km/h nie pójdzie (sprawdziłem osobiście). Nie da się takiego wyniku osiągnąć bez trainera więc nie dawajcie już screenów bo one są nic nie warte! Ja swój osiągnęłem na trainerze i tylko w taki sposób da się tak szybko przejechać. Do "freelancer7" daj screena z prędkości maksymalnej jaką wtedy na trasie osiągnęłeś razem z czasem (fotkę na końcu wyścigu).

Poprostu brakło trzeciej ręki:

 

Dołączona grafika

 

 

Oczywiście to Viper ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko? Czy też nie widać u was kursora w trybie sklepu?? Mam orginałke i nie widze kursora. Jak ruszam myszką to czasem na coś trafie ale ciężko jest!!!

Wiecie moze jak temu zaradzić??

Edytowane przez adi_em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwólcie, że poruszę jeden problem... ze sterowaniem.

mam już DB9 na 58% i zaczyna mnie troszkę wkurzać to, że cały czas muszę kontrować tor jazdy samochodu, bo ten samoczynnie lekko odbija na prawo... nigdzie nie spotkałem by samochód sam sobie sterował na prawo, więc to sprawa jakiejś konfiguracji... nie jest to kierownica/pad/joy, bo takowe podpięte nie są. patrzyłem po internecie, problem jest w miarę powszechny, ale nigdzie do tego nie ma odpowiedzi... stąd szukam jej u was. za info z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:[

A kacie desperacji, gdy policja miała zabrać mi ostatni dobry zamochód ( corvette) wyłączyłem gre przez menedżer zadań ;]

Skutek, chyba straciłem wszystkie savy. ;[

Kiedy wchodze do gry piszą żebym stworzył nowy profil :|

 

Da się coś na to poradzić ?

Jakimś cudem odzyskać te savy ?

do końca gry zostało mi 4 miejsca. :[

 

z góry thx, za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemna mam nfsmw i smiga fajnie na radku troche podkreconymsaphire 9550 370/415 tylko jak sciagałem filmik od mogiela to mu chodzi super gra na radku 9600 ?? czemu to tak?? czy musze miec wiecej taktowania pamieci i rdzenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH POBIJAJĄCYCH REKORDY - REKORD POŚCIGU TO OFICJALNIE 0:00 s !!! Niemiec nie pisać do mnie w sprawie rekordu ponieważ nie ma możlowości żeby go pobić ;] no chyba że umiecie się cofać w czasie ...

 

rekordy w faq - update ...

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemna mam nfsmw i smiga fajnie na radku troche podkreconymsaphire 9550 370/415 tylko jak sciagałem filmik od mogiela to mu chodzi super gra na radku 9600 ?? czemu to tak?? czy musze miec wiecej taktowania pamieci i rdzenia??

Ja gram w 800x600 detale gdzies na medium, cienie wyłączone. Jakbyś poczytał cały temat to byś wiedział że wcale mi nie chodzi tak fajnie. Radek 9600Pro kręcony na 500/660 MHz więc troche wyższe taktowania niż Twojego 9550. Pozatym nie znamy reszty Twojego configu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok..przeszedlem nfs'a...

 

- Razor byl prosty (a balem sie go bo ktos mowil ze to najtrudniejszy wyscig)

- poscig byl nawet nawet, zlapalem monta ze przez ten punkt ktory wskazuje Mia trzeba przejechac z duza predkoscia bo myslalem ze to tez most juz..ogolnie przez to zostalem pare razy zlapany ;/ dopiero potem sie okazalo sie w ten punkt nie musze wjechac z predkoscia 300km/h i ulatwilo to sprawe...

- najwazniejsze...na przykladzie BMW widac ze pasek paskowi nie rowny (chodzi o top speed, acc, handling)

otoz BMW ma pasek Handling bodajze w polowie a trzyma sie drogi 2 razy lepiej niz moj FordGT ktory ma pasek na 100% przy zblizonych predkosciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam marudzicie. Gra jest świetna, ładna grafika, fajne samochody, ciekawie rozbudowana rozrywka (wiele możliwości wyścigów i pościgów), można pobijać rekordy na wszystkich płaszczyznach no i co najważniejsze nieodparta chęć dokopania i odebrania swojej BMKI od tego ześwirowanego frajera Razora. Przy tym zabawiając się rozwalając oddział Crossa i jego samego. Postarajcie się znaleźć te cukiereczki w grze a odkryjecie w niej nowe możliwości rozrywki, wszystko zależy od waszej wyobraźni :)

To prawda gierak jest SUPER!!!! Nie wiem bo czytałem na tweaku temat że gry nudzą. Mnie się bardzo podoba :lol: . ale ja mam w koncu 14 lat i gry mnie po prostu bawią :lol:. NFS MW ŻĄDZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Rzadzi jak juz.

Kev dlaczego dodales ten rekord 0.0? przeciez wiadomo ze nikt tak szybko nie zgubi policji boshe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Kev dlaczego dodales ten rekord 0.0?

Dodane i już. Skoro ktoś taki wynik uzyskał to dlaczego miałby nie być dodany? Próbuj, może pobijesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...