Skocz do zawartości
Gość dwaIP

Aibench Dyskusj

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz ja, aktualizuje ktoś ten ranking?? Jak nie to moge się nim zająć znaczy otworzyć nowy i załadować wszystkie wyniki tam, jakoś kolorystycznie dobrać żeby miało to ręce i nogi co wy na to??

 

43seconds 615294171 szkoda że sie tylko mobo kończy!!!!

http://img160.imageshack.us/my.php?image=aibench43s7zy.jpg

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadaj z dwa-ip, to jego bench i jego topic

 

Jak aktualizuje ranking to loozik, a jak nie to dawa-ip daj znać na pmk lub gg czy chcesz żebym założył nowy topic z rankingiem (oczywiście wszystkie wyniki z tego topica tam wrzuce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja, aktualizuje ktoś ten ranking?? Jak nie to moge się nim zająć znaczy otworzyć nowy i załadować wszystkie wyniki tam, jakoś kolorystycznie dobrać żeby miało to ręce i nogi co wy na to??

 

43seconds 615294171 szkoda że sie tylko mobo kończy!!!!

http://img160.imageshack.us/my.php?image=aibench43s7zy.jpg

nie ma sesnu, bo FiDO chce to dolozyc do swojego rankingu, nie wiem jak tam prace, ale moze juz cos ma, wiec szkoda roboty na ten ranking ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sesnu, bo FiDO chce to dolozyc do swojego rankingu, nie wiem jak tam prace, ale moze juz cos ma, wiec szkoda roboty na ten ranking ;)

No to spox, tylko dałem taką propozycję :)\

No i wyniczek poprawiony 42s i reszta groszy na screenie :-P

http://img406.imageshack.us/my.php?image=aibench42s9kh.jpg

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego bencha zastanawia mnie jedna rzecz a mianowice fakt że na wykręconej 930@5.1 GHz (prawie) mieliśmy średni wynik 41 sec

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego?

Wynik w przeliczeniu na 1 GHz wynosi 211.95932454 sekund dotychczas CPU na net burst miescily sie pomiedzy 185 i 210 sec.

(pierwszy post zawiera taka tabelka)

Sprawdz jaki wynik bedzie bez krecenia bo w przypadku AMD podkrecone procesory mialy slabsze wyniki z 1GHz niz bez OC

 

@Sajrus-World moze warto zaczekac na udoskonalona wersja AiBench bo jak nic nie stanie na przeszkodzie to powinna byc

gotowa za kilka-kilkanascie dni.

@Balu mysle ze lepiej zaczekac na poprawina wersje, do tego celu potrzebny jest ktos kto napisze jakas krotka instrukcja do

AiBench po angielsku zwlaszcza jesli chodzi o to jak sprawdzic poprawnosc check.

Jakosc check jest najsilniejsza strona AiBench bo zaden inny bench nie ma tak mocnej kontroli wyniku, co w internecie

uwazam za istotne dla wiarygodnosci wynikow. (SuperPi ma jako taki check tylko w przypadku 1M)

Jak dotad poza granicami Polski AiBench jest dostepny tylko na stronie

rosyjskojezycznej prawdopodobnie z powodu bariery jezykowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bad axe

modowana 302 czy newer?

 

a wynik byl do przewidzenia, teraz tylko ciekawe czy 4mb bedzie szybsze/o ile.

 

ale niestety conroe sie lepiej kreci, wiec dotjhan to nie to samo, zreszta na conroe ddr2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modowana 302 czy newer?

 

a wynik byl do przewidzenia, teraz tylko ciekawe czy 4mb bedzie szybsze/o ile.

 

ale niestety conroe sie lepiej kreci, wiec dotjhan to nie to samo, zreszta na conroe ddr2.

na dothanie na AC ciężko zrobić 3GHz

tutaj mam 3,1 w sumie na luzie (def. Vcore)

w intelu jest temacik i pare fot ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

nikt dawno nic tutaj nie wrzucal :lol:

I dawno nikt nie pobił rekordu świata z właszcza z takim przeskokiem w wyniku.

18 sekund i 394341636 nanosekund jest nowym rekordem świata check 1462142176 sprawdzony.

Narmer, szczerze, jedno lepsze od drugiego... :|

Można sobie ponarzekać na AiBencha ale ...

Nie ma chyba drugiego bencha z tak staranną kontrolą autentyczności wyniku w przypadku rekordu świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...