Skocz do zawartości
Gość

Gdziie Moge Takie Cos Kupic

Rekomendowane odpowiedzi

widzial ktos moze taki patent gdzies??

http://www.the-lost-site.neostrada.pl/freestylin.wmv

 

podoba mi sie skrocil bym czas dojsca do szkoly o jakies 10minut:P

Takie cos mozna samemu zbudowac. ;] Poza tym ja bym sie u 'nas' tym nie bawil, zawsze mozna wpasc do jakiejs studzienki, z ktorej ukradziono wlaz na zlom. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to cie nie dogonia:P przy odrobinie wprawy mozna calkiem sprawnie biegac 3-4 metrowymi krokami:>

 

a wie ktos moze jak to sie nazywa?? bo nie wiem co w googlu wpisac :unsure:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos moze jak to sie nazywa?? bo nie wiem co w googlu wpisac :unsure:

Witam! To się nazywa POWERISER, koszt ok 1300-1000 PLN, oto opis z CKM (pańdziernik 2005):

"(...) meganowoczesne szczudła do gry w koszykówkę (ale nie tylko), które umożliwiają skoki na wysokość ponad 2 metrów. Stopy mocujesz w wiązadłach przyczepionych do metalowych łuków. Gdy kroczysz lub skaczesz, łuki sprężynują, zwielokrotniając siłę twojego wyskoku. Michael Jordan będzie przy tobie pikusiem". :wink:

Zajebista sprawa, tylko trzeba najpierw poćwiczyć w "gumowych ścianach" :lol2: bo za mocno się wybijesz i trzeba bedzie kupić wózek inwalidzki a nie szczudła...

Pozdro

Edytowane przez bartas39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi sie to podoba - maly dym,jednak obawiam,sie - zeby tak dobrze skakac jak ten koles - trza cwiczyc okolo 4 lat min i pewnie na poczatq tak jak mowi Varrol - zlamal bym jakas noge reke itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może plany konstrukcyjne tego "czegoś", albo przynajmniej pomysł jak zrobić coś podobnego. Jakoś nie uśmiecha mi sie płacić ponad 1000zł wolał bym zapłacić powiedzmy 300 i zrobić coś podobnego. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze normal;ny czlowiek najpierw zaczyna trening na trampolinie by zlapac rownowage itp a potme takie ewolucje :) Bo tak odrazu wskoczyc w to to naprawde lamanie nog i rak murowane, chyba ze sa jakeis wersje obnizane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, że dałby rade się nauczyc powoli. Z saltami do tyłu i do przodu troche trudniej ale tak powoli od chodzenie do skaknia :-)

imo jak sie umie salto bez tego to z tym jest latwiej:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, że dałby rade się nauczyc powoli. Z saltami do tyłu i do przodu troche trudniej ale tak powoli od chodzenie do skaknia :-)

Eee tam... Zaraz salta robić... Mi by wystarczyło przeskakiwać samochody w drodze do budy... :D :D :D Swoją drogą, ciekawe, jak to idzie się utrzymać na takich małych łapkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...