Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Widać po tych screenach że trawa nie bedzie oddziaływała na postac tak jak liscie większych roslin (jak biegnie koles to nie przebiega przez texture roslinnosci tylko jest interakcja) bo jak koles na screenia z zachodem słońca kuca to mu trawa przebija przez lewą nogę. Szkoda [;

Ta... a jak biegnie to kamyczki spod butów mu nie wylatują. Kicha trochę. Nie dopracowali jej i widać to bezwzględnie.

 

Takie powiedzonko jest na tę okazję(jest nawet kilka ale zacytuję jedno)

 

Daj kurze grzędę a ona wyżej wejdę.

 

Nie napalaj się tak na tę grę... i tak będziesz zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to u Crysisa bardziej od grafiki zachwyca mnie interakcja z otoczeniem i dowolość w gameplayu. Niesamowicie twarze wyglądają, niewiarygodne , że jeszcze 5 lat temu coś na kształt RCTW zachwycało grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo śmieszy nie realna fizyka , wybuch chyba jądrowy - leci fala uderzeniowa rozwala chałupe i jakieś tam inne dość masywne przedmioty , a kolo został tylko minimalnym stopniu przesunięty do tyłu. Do tego dodajmy zerową inteligencje przeciwników i mamy prawdopodobnie gniota z efektowną fizyką oraz grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko że 'fala' na filmiki była tylko prezentacją możliwości silnika gry a nie gameplayem czy trailerem :P

Zerowa inteligencja przeciwników ? Grałeś w FC ? Jak nie to zagraj i zobacz co potrafią programiści z Cryteka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

A mnie bardzo śmieszy nie realna fizyka , wybuch chyba jądrowy - leci fala uderzeniowa rozwala chałupe i jakieś tam inne dość masywne przedmioty , a kolo został tylko minimalnym stopniu przesunięty do tyłu. Do tego dodajmy zerową inteligencje przeciwników i mamy prawdopodobnie gniota z efektowną fizyką oraz grafiką.

Wiesz w takim GoW fizyka nie zachwyca a gra i tak jest HITem :wink: BTW jak nie zachwyca to znajdź mi gdzieś lepszą fizykę oprócz tego co robi Ageia.

 

Tak jak Mati mówi Devy zawsze jadą na godmode. Nie, że nie umieją grać tylko przy pokazach nie widziałem by grali bez godmode bo chcą pokazać gre :wink:

 

Edit

tutaj video z ruszaniem oczkami i wygląd twarzy przy okazji

 

@Santi no mi też AI w FC się podobało. W większości HITów i tak AI to boty biegnące na rzeź więc AI gry gniotem nie czyni.

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poglądaj troche filmików z gameplay to się przekonasz , co do inteligencji przeciwników. To samo dotyczy fizyki postawiono na efektowność , a nie realizm.

A czy filmiki z gameplay'a pokazuja nam finalna wersje Crysis'a? Jak gra wyjdzie to bedzie mozna ocenic inteligencje przeciwnikow. Na pewno AI nie bedzie gorsza niz w FarCry, a to musi napawac optymizmem. ;] Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poglądaj troche filmików z gameplay to się przekonasz , co do inteligencji przeciwników. To samo dotyczy fizyki postawiono na efektowność , a nie realizm.

Jasne, po 10 minutach gameplayu na filmie wiesz już na co stać przeciwników w grze. Programiści z Crytec w FAr Cry pokazali na co ich stać więc jest duże prawdopodobieństwo, że w Crysisie będzie podobnie jak nie lepiej. Realizm to ja mam w domu jak rzucę talerzem o ścianę, gra ma bawić, a nie być symulatorem roztrzaskiwania śmietnika o ludzką głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy filmiki z gameplay'a pokazuja nam finalna wersje Crysis'a? Jak gra wyjdzie to bedzie mozna ocenic inteligencje przeciwnikow. Na pewno AI nie bedzie gorsza niz w FarCry, a to musi napawac optymizmem. ;]

 

Raczej będzie ulepszone. Bo te w FC i tak było na dość wysokim poziomie. A.I to niestety poznamy dopiero w finalnej wersji ,grając samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał DEvil

Gra dopiero w produkcji , jeszcze mają dużo czasu na dopracowanie szczegółów .

Crytec , Epic to obecnie jedne z najlepszych firm tworzących gry , raczej nas nie zawiodą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten film : (Crysis-Online) Crysis Nano-Suit Demonstration.avi

i muszę powiedzieć że jeszcze mają trochę roboty , widać straszny spadek fps

podczas wybuchów , na oko poniżej 10 fps :/ ,zakładając że pokaz na karcie 8800gtx

przy rozdziałce full HD 1920x1080 to i tak nie najgorzej .

Szkoda tylko że oni ciągle pokazują akcje w jednej mapie :/

dali by coś pod wodą albo w pomieszczeniach wypełnionych różnym oświetleniem

cieniami i detalami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]zakładając że pokaz na karcie 8800gtx

przy rozdziałce full HD 1920x1080 to i tak nie najgorzej.

A nie było przypadkiem podczas prezentacji mówione o rozdzielczości [ok 4 min 40 sek], że jest to 1280x720.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satoshie

 

Zgadza się w 4 minucie 45 sekundzie gość mówi o rozdziałce 1280x720

tyle że ten LCD TV to zdecydowanie nie 24'' , dla porównania skali łeb klienta z prezentacji

to pewniakiem 32'' lub 37''

Skoro w takiej rozdziałce podczas wybuchów rwie framerate to pozostało im jeszcze

dużo roboty , obyśmy się doczekali Crysis w tym roku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, że w grze nie będzie apteczek a jedynie zdolność pancerza do regeneracji życia. Przypomina mi to kombinowanie w AvP2 gdy grało się Predatorem. Maskowanie też zapowiada się nieźle, ciekawe jak będzie sprawdzać się w grze. Wydaje mi się, czy można komuś wydłubać oko (00:08:04) :?:

 

A rwąca animacja nie martwi mnie tak, jak zapowiadana długość gry...

 

Aha, możliwość rzucenia w kogoś miską - bezcenne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli w DX9 na full to na moim 7600GS może te 20fps będzie ;]

Hmmm ... właśnie to jest test z Dx9 czy Dx10 ?

 

EDIT: juz 3 raz widze ten sam wykres , kazdy w innym temacie. Ktos sie chyba przejal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

To mi wygląda na dx9 bo jak na dx10 to troche za wysokie te wyniki.

 

Poczekamy zobaczymy

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ja chce demkooooo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te karty są tak skonstruowane, ze rozdziałka nie robi na nich wiekszego wrażenia, albo to gra tak zoptymalizowana? Kto wie.

 

Tak czy siak ja zbytnio nie wierze temu testowi - nie ma ani tej karty, ani tego demka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te karty są tak skonstruowane, ze rozdziałka nie robi na nich wiekszego wrażenia, albo to gra tak zoptymalizowana? Kto wie.

A jak sytuacja wyglada w przypadku x1950XTX? Na nim tez zmiana rozdzialki wielkiego wrazenia nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hauturnik

A jak sytuacja wyglada w przypadku x1950XTX? Na nim tez zmiana rozdzialki wielkiego wrazenia nie robi.

i dlatego jest walka o wysokie przepustowosci pamiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te karty są tak skonstruowane, ze rozdziałka nie robi na nich wiekszego wrażenia, albo to gra tak zoptymalizowana? Kto wie.

dokładnie ! tak jak ze Stalkerem, fpsy maleje znikomo wraz ze wzrostem rozdziałki.

kiedy premiera gry ? ostanio jak czytałem miał być czerwiec/lipiec 2007, ale może coś sie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...