Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

taaa super optymalizacja kolesie juz grali na

 

QX6700 Quadcore, 4 GB Corsair RAM und mittlerweile zwei NVidia 8800GTS mit 640mb

 

i w porywach mieli 20fps lol

 

2661425[/snapback]

...

a nawet wypasione quadcory w nawet dual cpu nam tego nie dostarcza bo do obliczen fizycznych sa za slabe bo sa ogolno obliczeniowe wiec tak jakby kowalski siedzacy pol zycia przed tv postanowil pobiegac na 100m ze sprinterem :lol2:

tak tak jeszcze mi tylko tutaj PhysXXX brakuje :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie że CryEngine to engine komercyjny, wiec wymagania muszą być także komercyjne.

 

EDIT: chodzi mi, że ty wymagania quad sli to bajka.

komercyjny - na sprzedaż, gry jeszcze nie ma na rynku, a engine już sie sprzedaje, robiona jest kolejna gra na ce2.

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie że CryEngine to engine komercyjny, wiec wymagania muszą być także komercyjne.

 

Też mi nowina, Jak chyba w każdej grze komercyjny... Jednak w przeciwieństwie do innych Crytek bardziej się przykłada do swojej pracy. Ja tam nie pokładam wiary w jakiekolwiek testy i te 20 FPS to może być też min FPS przy dużej siekance. Może to być też max FPS,Chodzi mi raczej o końcowe poprawki w Full. Możliwe że coś jeszcze poprawiają ,a tu przecież oni grali w jakieś Alpha DEMO czy coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

taaa super optymalizacja kolesie juz grali na

 

QX6700 Quadcore, 4 GB Corsair RAM und mittlerweile zwei NVidia 8800GTS mit 640mb

 

i w porywach mieli 20fps lol

 

http://www.crysisnews.de/news-artikel,22004,1.html

 

czas kupic konsole lol

To miłego grania na konsoli w Crysisa :lol: Proponuje zamknąć temat bo sie robi panika panienek z płaczem.

 

 

Demo beta się zbliża "The alpha is done and the beta demo is not a million miles off – it’s definitely coming though. The game is in really great shape and there are a number of things that work extremely well."

 

Rav alfa ukończona idź poczytać sobie o ocieplaniu się klimatu i siać panikę na http://proekologia.pl/forum.php

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andare

No to co, to zle ? Praktycznie kazdy E4300 idzie na 2.93ghz czyli juz mamy qx6700. 4gb ram a 2 to juz tu raczej roznicy nie robi, natomiast 8800gts w takiej wysokiej rozdzialce (zapewne 1600x1200 z aax4) to normalka, dlatego uwazam, ze starczy gts 320. Wniosek - jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ja tam nie pokładam wiary w jakiekolwiek testy i te 20 FPS to może być też min FPS przy dużej siekance. Może to być też max FPS...

Pisze tam że fps na poziomie niskiej dwudzietki czyli ok 22-25 fps i napisane jest że prawdopodobnie (nie zmieżone), bez kompletnej optymalizacji i nieukończone. Ale ważne jest to słowo "OK" czyli grywalne ;) Teraz tylko czekać trzeba na ile grywalne...

FarCry'a zagrałem pierwszy raz rok-1,5 po wyjściu gierki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal sie martwię o AI przeciwników. Właśnie przechodzę po raz pierwszy Far Cry i jestem pod wrażeniem. Na najwyższym poziomie gra sie trudniej niż np. w Fear na najwyższym, albo w CoD2 na weteranie. Dlatego, że AI jest super.

 

A po filmikach z Crysisa widać, że przeciwnicy nie grzeszą inteligencją :blink: Może teraz dopracowują AI, bo możę silnik już jest kompletnie gotowy.

 

Druga sprawa to długość rozgrywki, coś tam czytałem ze gra ma miec 10 godzin, to mało :blink: w Far Cry jestem na 7 etapie po ok 6 godzinach gry, a z tego co czytałem etapów jest 20 (jesli sie myle to niech ktoś poprawi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na tych wszychkich show'ach po prostu grają na niskim stopniu trudności, żeby łatwiej było wszystkie wodotryski graficzne i fizyczne zaprezentować, bo przecież raczej nie cofnęli by się w stosunku do CryEngine 1 - CE 2 to jest kolejna, bardziej rozwinięta generacja silnikia, a nie zbudowany całkiem od podstaw engine... Dlaczego by więc miało być gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli Cry-engine będzie generował obraz taki jak EA prezentuje nam na screenach(a ta firma lubi rasować screeny) , to nie ma znaczenia jaką czy ile k.grafiki mamy , w złożonych scenach (atakuje nas 4 npc) NIC TEGO NIE UCIĄGNIE (1280x1024 AA max AF max +hdr, ustawienia specyficzne gry max). Nie obwiniałbym tutaj procesora , lecz GPU.

Nie ma co liczyć na lepszy FPS skoro demo beta czy alpha chodzi na 2x8800gts/x/ultra przy 20FPS. Nie oszukujmy sie cudów nie ma :(. Jeżeli ktoś poświęcił lata na stworzenie enginu który ma wydajność X to NIE DA SIĘ w miesiąc czy dwa (lub "przy okazji" patcha) podnieść tej wydajaności do 2X lub 3X???. Owszem zdarzają się BUGI ale w przypadku Crytek i długości czasu pracy jaki w to włożyli chyba możemy to wykluczyć.....

 

 

ALE

 

Gra musi być komercyjna, więc właśnie po to producenci umieszczają w grach opcje zmniejszenia detali............nie będzie już tak ładnie ale będzie grywalnie (+25fps).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Abaddon+, chciałeś coś mądrego napisać, ale chyba nie bardzo jesteś w temacie :wink: Zacznijmy od tego, że grafika JEST taka jak na screenach. Skąd wiadomo? Z wieeeeeeelu filmików gameplay :wink: Po drugie, lepsze CoreDuo i G 8800GTX / GTS uciągną spokojnie grę w ponad 35 fps, skąd wiadomo? Z filmików gameplay i opisów konfigów, na jakich grano... Jedynym problemem są przycięcia, które na pewno zostaną wyeliminowane w finalnej wersji gry.

 

Zresztą to chyba oczywiste, że najmocniejszy sprzęt w dniu premiery gry (oczywiscie nie biorę pod uwagę układów SLi) MUSI uciągnąć płynną grę w standardowej rozdzielczości i wysokich detalach. Oczywiście pewnie na 8800GTS nie będzie można jeszcze włączyć 16x AA i 32x AF, ta opcja zostanie zarezerwowana dla przyszłych potworów, ale przecież nie możemy wymagać cudów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą to chyba oczywiste, że najmocniejszy sprzęt w dniu premiery gry (oczywiscie nie biorę pod uwagę układów SLi) MUSI uciągnąć płynną grę w standardowej rozdzielczości i wysokich detalach.

zgadza sie. jest to oczywiste. z tym, ze nie jest juz tak oczywiste jakie to beda uklady w dniu premiery. byc moze bedzie to cos 2x wydajniejsze od 8800gtx/ultra? z tego co widze po najnowszych obecnych tytulach, Crysis nie bedzie sie jakos szczegolnie wyroznial, jezeli chodzi o grywalny framerate i wymagania - imho 1024x768 high/ultra to bedzie GRYWALNY max na gtx/ultra, oczywiscie mowa o dx10. cos jak Lost Planet ;) Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbytnio się nie łudzę , ale będzie git jak pójdzie na max det w AAx4 i AF16 w 1024 , a raczej tak będzie , oczywisćie mowa o DX10.

G92 ma miec praktycznie 2x większą moc obliczeniową od 80GTX , ciekawe czy to prawda co piszą na egieldzie że będzie też opcja ustawień tryb MAX dla przyszlego pokolenia ukladów , które wejdą za rok.

http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje link ten co wyżej, ale do źródła.

Moim zdaniem ktoś tu podczas komprezji do dvix'a dał za dużą gammę czy coś bo strasznie jano jest i nie ma w ogóle kontrastu. Dlatego wygląda to jak wygląda.

 

http://stage6.divx.com/user/stage6you/vide...and-Walkthrough

 

To wideo może stare ale jare:

http://stage6.divx.com/user/stage6you/vide...-Various-Battle

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.. Normalnie aż chwile zacząłem żałować, ze przestawiłem się z PC na XBOX... Ale po chwili dotarło do mnie, że Crysis jest jedyną ciekawą propozycją na PC:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do AI w Crysis - ustawiłem w Far Cry poziom najłatwiejszy i przeciwnicy są podobnie "głupi" jak na filmikach z Crysisa :) Także mysle, ze ustawiajac poziom na maksymalny w Crysis, bedzie ciezko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.. Normalnie aż chwile zacząłem żałować, ze przestawiłem się z PC na XBOX... Ale po chwili dotarło do mnie, że Crysis jest jedyną ciekawą propozycją na PC:D

Nie ma co żałować tylko dalej kaleczyć fpp na padzie ;). Jedyna ciekawa propozycja chyba jakiś żal zazdrości ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha...

 

Daje Ci rozgrzeszenie bo myślałem tak samo przed kupnem XBOX, też byłem zatwardziałym fanem Far Cry i innych FPP i myślałem że na XBOX się nie da grać.

 

Ale Gears Of War i COD 3 (który jak wiadomo nie ukazał się na PC, ciekawe... :lol2: ) odmieniły ten stan rzeczy...

 

Dlatego powtarzam, idź i nie grzesz więcej głosząc herezje, bo nie wiesz o czym mówisz B-)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładne info o gow pc ;).

Jeśli dalej uważasz , że na padzie zagrasz tak samo dobrze jak ja na myszce w csa to zapraszam Cię do klanu [THC] tym samym zostaniesz clan leaderem. Ustawka ?? :P. Po wypowiedziach kolegi powyżej jednak widać , że nie wie co mówi, ja jednak życzę jak najwięcej fragów na padzie.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...