Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info o spoilerze ;). TO już nie pierwsza taka akcja więc szkoda za dużo wiedzieć.

Tutaj mała zapowiedź Crysisa i gadaka na temat dx9:

http://www.gamespot.com/pc/action/crysis/n...amp;tag=nl.e513

krótko i dx10 i w dx9 gra bedzie świetnie sie prezentować (na razie najlepiej ze wszystkich znanych gier). Śmiesznie by było jakby pozostawili to "prezentacyjne" AI w final produkt. Powinni ich wtedy ostro zjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ściągałem z innego źródła o wielkości niespełna 1gb i nic podglądanie tematu by nie wniosło ;).

Ja w sprawie tego "dema" jakże oczekiwanej gry.A więc tak: Udało mi się zassać "wersje pod XP" o wielkości 974MB."Gra" się ładnie instaluję,choć trwa to dość długo

 

Dołączona grafika

 

Ok,przyszedł czas na odpalenie,na początku widzimy animacje loga Crytek,później wchodzi menu

 

Dołączona grafika

 

Zdeka biedne,nie ??.Już podejrzewam fake ale nie zrażam się i klikam "new game"...

 

Dołączona grafika

 

Widzę taki obrazek...i to wszystko w tym temacie.

Odpalam Total Commandera by podejrzeć pliki:

To coś zajmuje na dysku 1556MB,ma plik wykonywalny i trzy katalogi:data,demo i music..do tego ma plik unistall.

W katalogu Music są dwie utwory mp3 oraz pilk waw,w demo dwa filmiki w formacie MPG,jeden z nich widziałem na youtube.com :/.W katalogu data jest kilka podkatalogów z mnóstwem pliczków w tym dwa o wielkości ok.640MB

IMO fake,no chyba że ja (i jeszcze dwóch ludzi) nie umiemy tego odpalić :)

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crytek talks New IP, Crysis to be a trilogy and Demo coming soon, Consoles and More

In an exclusive interview with Gamespot, the developers give new details on what Crytek is working on. He hints that, there is a pending announcement soon to be made which involves the unveiling of a new IP which might be possibly mutiplatform, Crysis demo..

 

..which will come at the end of this month or early next month.

 

Highlights

* Crytek are working overtime polishing the game.

* Will run well and look great on single core CPUs + 6800GT.

* Crysis is designed as a trilogy.

* New IP announcement soon; Possibly multi-platform.

* Demo may come at the end of September; Expect an announcement soon.

Crysis Nanosuit

http://download.gametrailers.com/gt_vault/...nosuit_h264.wmv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crytek talks New IP, Crysis to be a trilogy and Demo coming soon, Consoles and More

Demo za miech :P.

Single cpu i 6800gt no jestem ciekaw. Szkoda ze te klimaty mnie tak nie kręca ale skoro da sie na 6800gt grać to może warto sciagać demo po 7900 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Tylko pytanie jest czy jak idziesz sobie spokojnie, a wokół nic się nie dzieje. Ciekawe jak ten 6800 będzie się pocił przy większej ilości modeli jednocześnie. Do tego jeden rdzeń do tylu obliczeń. Hmm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w 640x480 i Ultra Low Detail gra może wyglądać ładnie i chodzić dobrze.

weź nie przesadzaj, ja moge sie zalozyc juz dzis, ze crysisa odpalilbym na moim radku 9550 @ 500/500 i celeronie d 2.4 i pogralbym spokojnie na 800x600 i wszystko na low.

 

A ostatnio tworcy gier popisuja sie optymalizacja, wiec mysle ze na sprzecie z podpisu pogram spokojnie na 1024x768 i przywoitych detalach.

 

A 6800GT jest porownywalny wydajnoscia do 7300GT kreconego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WildWolf

Nie polenizujmy na temat wymagań. 76 stron dyskusji o wymaganiach a dema ani widu ani słychu...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Ciekawe jak mi pójdzie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

weź nie przesadzaj, ja moge sie zalozyc juz dzis, ze crysisa odpalilbym na moim radku 9550 @ 500/500 i celeronie d 2.4 i pogralbym spokojnie na 800x600 i wszystko na low.

Śmiem w to wątpić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź nie przesadzaj, ja moge sie zalozyc juz dzis, ze crysisa odpalilbym na moim radku 9550 @ 500/500 i celeronie d 2.4 i pogralbym spokojnie na 800x600 i wszystko na low.

No nie wiem, do crysisa pewnie trza karty z PS3.0 :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie rozśmieszajcie mnie ta ich 6800GT to najniższe wymagania, tylko do odpalenia gry ze wszystkim na low i małą rozdziałką. Wszystko na wysokie albo już na fulla z DX10 to GTX albo jak gigantyczna rozdziałka to nowe pokolenie kart.

 

Dajcie spokój wielu TDU na 8800GTS ze wszystkim na maxa w sterach i HDR przy sporej rozdziałce ledwo co chodzi a co dopiero Crysis... nawet nie wiem jakby go zoptymalizowali to zapomnijcie, że pogracie na 6800GT, 7300GT, nie będę już wspominał o 9550 bo to żałosne.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, do crysisa pewnie trza karty z PS3.0 :-P

O Bioshocku i Oblivionie też się tak mówiło, a da się grać na SM2, a w Obliviona nawet poniżej tego ;).

 

Ludzie się do tego dorwą, to zrobią wszystko.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój wielu TDU na 8800GTS ze wszystkim na maxa w sterach i HDR przy sporej rozdziałce ledwo co chodzi a co dopiero Crysis... nawet nie wiem jakby go zoptymalizowali to zapomnijcie, że pogracie na 6800GT, 7300GT, nie będę już wspominał o 9550 bo to żałosne.

TDU to taka lipka która ma skopany silnik i bdb grywalność :-P napewno nikt nie pisał ze na full + 6800GT = 60FPS ale myśle że będzie nie najgorzej, wystarczy przypomnieć sobie FAR CRY, low + GF 2 i full płynnie all time, teraz nowy MoH:A ta gra chodzi bdb na średnim sprzęcie chociaż to inny silnik... nie ma się co załamywać... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój wielu TDU na 8800GTS ze wszystkim na maxa w sterach i HDR przy sporej rozdziałce ledwo co chodzi a co dopiero Crysis... nawet nie wiem jakby go zoptymalizowali to zapomnijcie, że pogracie na 6800GT, 7300GT, nie będę już wspominał o 9550 bo to żałosne.

zwracasz uwagę ale sam błądzisz w teoriach ;]

jednak osobiście też uważam że do tej gry prawdopodobnie potrzeba będzie od 19xx / 79xx w górę .

 

ps

nie porównujmy wymagań gier bo niema to sensu, tym bardziej że TDU jak już surix wspomniał ma skopany silnik, z reszta cryengine2 to inna bajka i trudno stwierdzić jak to naprawdę z nim będzie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

niem czy było ale EA potwierdziło, że demo pojawi się 25 września i będzie obejmowało cały pierwszy level kampani.

Dlaczego to musi byc pierwszy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Grając od początku w fulla lepiej nie wiedzieć, co będzie dalej, a tak tylko początek będziesz znać.

Dla mnie mogli by zrobic zlepek leveli w jeden level, tak jak to mialo miejsce np w American Alice Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WildWolf

Pamiętam, że w jakieś grze było tak, że demo to było kilka etapów z gry (wyrwanych ze srodka, konca itp..) to nie było w sumie takie złe rowzwiązanie ale tam wybrano takie momenty z gry żeby nie zepsuć graczom zabawy z fabułą po wyjścu full'a. Ja stawiam, że to będzie 1wszy etap jakiś.

 

Jakoś dziwnie się boje, że tak wszyscy czekają na tą gre i w ogołe a może okazać się gniotem (EA ;/). Nie wiem ale to taka moja intuicja...

 

edit:

mastertab - lepiej nie bo wtedy demo wyszłoby kilka miesiecy po premierze. Zrobienie całego levelu zajmuje trochę czasu :)

Edytowane przez WildWolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...