Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Wielkimi Krokami...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

A u mnie sie udało... może nie było tak jak miało być, ale było... świetnie ;)

Czyli rozumiem,ze bylo lepiej :) BTW - to juz koniec tego dnia,wreszcie :) Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie w klubie. Moj mial tylko 1,5roku,ale i tak bylo fajnie, poprostu super!!! Ale dzis sie skończyło.... :(

A dlaczego u Ciebie...?

najpierw z mojej glupoty, a gdy sie juz opamietalem, to pojawil sie ktos inny:(

 

ale juz mi lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy po walentynkcha :) Ja wróciłem od dziewczyny o 3:00 nad ranem :) Świetny wieczór - zachwycony jestem. PS: Może dla kogoś ten dzień nie był zbyt przyjemny? np. dostał w mordę, przystawiał się do laski, a jej chłopak dostał białej gorączki ?? OPOWIADAJCE jak było!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopracowałem w 80% jeden z czterech radiatorów na pamięci mojego Radeona ;] Dumny z siebie jestem.

Puściłem 'koleżance' siga na komórkę... myślałem, że odpuści ale twardo obstaje na swoim. Pewnie była już z kimś innym, a mojego numeru już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja zmęczony jestem po wczorajszym, dzisiaj mi w szkole mówili że wyglądam jak naćpany (takie oczy miałem) xD w sobote mam sie z nią spotkać byśmy obejrzeli siakiś film, pewnie 8 mile [; wszystko ok, gdyby nie fakt że jestem strasznie zmęczony i ide właśnie sie przespać z godzinke [; pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie super ;]]

dostalem "karteczke" w formacie A1 ;D

zrobilem pyszna kolacyjke (ona rano sniadanko... ;D) i wieczor byl jak zwykle udany, choc moja pani twierdzi, ze nam walentynki nie potrzebne bo zawsze mamy walentynki jak jestesmy razem :>

 

PS

pomyslec, ze jeszcze niedawno chcialem sie wydostac z tego zwiazku, to bylby ogromny blad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja zmęczony jestem po wczorajszym, dzisiaj mi w szkole mówili że wyglądam jak naćpany (takie oczy miałem) xD w sobote mam sie z nią spotkać byśmy obejrzeli siakiś film, pewnie 8 mile [; wszystko ok, gdyby nie fakt że jestem strasznie zmęczony i ide właśnie sie przespać z godzinke [; pozdro

8 Mile to bardzo fajny familijny film polecam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie macie...bo dla mnie walnetynki sie skonczyly - goraczka 39.2 stopnie =/ dop dzis dalem rade wstac z lozka :(

a w sobote studniowa !!! mam nadzieje ze znajde sily i zdrowie na nia :(

Najwyżej się "zdezynfekujesz %" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie macie...bo dla mnie walnetynki sie skonczyly - goraczka 39.2 stopnie =/ dop dzis dalem rade wstac z lozka :(

a w sobote studniowa !!! mam nadzieje ze znajde sily i zdrowie na nia :(

Weź mi nie mów o temperaturze. Od piątku w domu siedze, i mnie jż szlag trafia. Teraz ścinam brzeszczotem 3mm podstawy radiatora. Zegarmistrzowska robota.

Ma ktoś jakię pomysły jak zrobić potem z podstawy super równą p[owierzchnię? Chciałbym coś łatwiejszego niż szkło i papier ścierny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam życie osobiste i to całkiem bujne.

Depresja może malutka jest( na 14ego dostałem czekolade od cioci :D )

A radeon jest Built By ATi. Już mam 330MHz na pamięciach

 

Panowie... już dwa dni po 14stym. Jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze że sam z takim problemem nie jestem :razz:

 

A trzymajac sie tematu (żeby się OT o HW nie zrobiło :wink: ), to musze powiedzieć że walentynki w tym roku niezłe były :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dalej zdycham :( mam tak zawalone gardlo ze najmniejsze przeklniecie sliny prowadzi to strasznego cierpienia ;/ kurde przez to prawie nic niespalem. Ale dostalem jakis domowy sposob na angine (obrana cytyna + cukier) ktory podobno wypala to niezle ;] mam nadzieje ze cos da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie juz spox :)

wlasnie wrocilem ze spotkania z fajna panna B)

 

skoro ona nie chce....

trzeba sie bawic :D

Mówisz jak człowiek. Dobrze że już Ci ten dół przeszedł. Nie dyło się co martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie w klubie. Moj mial tylko 1,5roku,ale i tak bylo fajnie, poprostu super!!! Ale dzis sie skończyło.... :(

A dlaczego u Ciebie...?

tez sie 'pochwale', a co, moj trwal 6 lat...

a w walentynki klikalem rozkosznie z vb 2005 ;)

Edytowane przez y666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz jak człowiek. Dobrze że już Ci ten dół przeszedł. Nie dyło się co martwić.

hehe rozwijajac temat....

dzis ona przyjezdza do mnie.... :rolleyes:

 

chyba dobrze sie stalo...I'm free man :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zarzućcie jakiś ciekawy pomysł na spędzenie walentynek w Wawie. Restauracja i kino raczej odpadają (no chyba ze jakaś nietypowa restauracja). Mi już pomysły z głowy wyleciały. Może coś na świeżym powietrzu ? Szkoda tylko ze tak zimno jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...