Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Zobacz ile mam w Transparent Windows :D

 

EDIT: Taki duży wynik tego gościa w głównej mierze bierze się z potężnego odczytu w testach HDD. Nie wiem co on tam wsadził, ale w teście HDD General Usage ma wynik 25x większy od mojego.

ok widzialem faktycznie troche wiecej w Transparent Windows,ale nadal jest to 5x mniej niz ten gosc,ale skupmy sie na czyms innym a mianowicie:

gosciu:

HDD - XP Startup 161.68 MB/s

Physics and 3D 299.01 FPS

Transparent Windows 7347.29 Windows/s

3D - Pixel Shader 715.93 FPS

Web Page Rendering 3.82 Pages/s

File Decryption 100.26 MB/s

Graphics Memory - 64 Lines 3700.9 FPS

HDD - General Usage 150.8 MB/s

Multithreaded Test 1 / Audio Compression 3345.93 KB/s

Multithreaded Test 1 / Video Encoding 670.8 KB/s

Multithreaded Test 2 / Text Edit 221.92 Pages/s

Multithreaded Test 2 / Image Decompression 51.46 MPixels/s

Multithreaded Test 3 / File Compression 8.62 MB/s

Multithreaded Test 3 / File Encryption 46.38 MB/s

Multithreaded Test 3 / HDD - Virus Scan 275.41 MB/s

Multithreaded Test 3 / Memory Latency - Random 16 MB 14.47 MAccesses/s

ja:

HDD - XP Startup 11.32 MB/s

Physics and 3D 317.88 FPS

Transparent Windows 1185.31 Windows/s

3D - Pixel Shader 604.66 FPS

Web Page Rendering 6.85 Pages/s

File Decryption 105.11 MB/s

Graphics Memory - 64 Lines 2995.41 FPS

HDD - General Usage 8.14 MB/s

Multithreaded Test 1 / Audio Compression 4193.46 KB/s

Multithreaded Test 1 / Video Encoding 696.3 KB/s

Multithreaded Test 2 / Text Edit 265.84 Pages/s

Multithreaded Test 2 / Image Decompression 54.51 MPixels/s

Multithreaded Test 3 / File Compression 8.62 MB/s

Multithreaded Test 3 / File Encryption 51.21 MB/s

Multithreaded Test 3 / HDD - Virus Scan 48.0 MB/s

Multithreaded Test 3 / Memory Latency - Random 16 MB 15.61 MAccesses/s

Twoj:

HDD - XP Startup 10.63 MB/s

Physics and 3D 240.09 FPS

Transparent Windows 1662.06 Windows/s

3D - Pixel Shader 378.11 FPS

Web Page Rendering 3.69 Pages/s

File Decryption 81.56 MB/s

Graphics Memory - 64 Lines 2585.34 FPS

HDD - General Usage 5.93 MB/s

Multithreaded Test 1 / Audio Compression 3360.18 KB/s

Multithreaded Test 1 / Video Encoding 541.85 KB/s

Multithreaded Test 2 / Text Edit 203.54 Pages/s

Multithreaded Test 2 / Image Decompression 42.71 MPixels/s

Multithreaded Test 3 / File Compression 7.04 MB/s

Multithreaded Test 3 / File Encryption 40.18 MB/s

Multithreaded Test 3 / HDD - Virus Scan 58.9 MB/s

Multithreaded Test 3 / Memory Latency - Random 16 MB 13.46 MAccesses/s

 

te wyniki miazdza a dysk,ktory tam wsadzil to Sata3 7200r.p.m,ewentualnie jakis SCSI na kontrolerze,ale u mnie siedzi Raptor no i swoje 10000r.p.m mimo wszystko ma :)

Hmm dodam,ze system na ktorym robie Pcmarka to Home Edition(oryginalny)to na bank troche gorzej slabiej niz XP Pro,bo na roznych innych wynalazkach Pcmark nie dziala(i badz tu madry),musze gdzies dorwac kontroler do scsi,mam taki 15gb dysk Hitachi na chacie 15000r.p.m

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wyniki miazdza a dysk,ktory tam wsadzil to Sata3 7200r.p.m,ewentualnie jakis SCSI na kontrolerze,ale u mnie siedzi Raptor no i swoje 10000r.p.m mimo wszystko ma :)

Hmm dodam,ze system na ktorym robie Pcmarka to Home Edition(oryginalny)to na bank troche gorzej slabiej niz XP Pro,bo na roznych innych wynalazkach Pcmark nie dziala(i badz tu madry)

Wyniki miazdza nie ma co.

A co ona wsadzil to bardzo proste :]

 

Dołączona grafika

I-RAM do tego zrobil z tego RAID 0 wiec nie ma sie co dziwic ze mat zajefajne wyniki. Super sprawa ten i-ram tylko troche drogie jak na razie.

 

cos wiecej na temat i-ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No sprawa fajna,z deka droga a jeszcze bardziej skomplikowana,moze nie az tak skomplikowana,ale jest duze prawdopodobienstwo,ze nie da rezultatow przynajmniej w smarku,Gosciu pewnie ma jakis serwer,hmm kurde napisze tak:MISZCZ :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosciu pewnie ma jakis serwer,hmm kurde napisze tak:MISZCZ :):)

Koles ma takie odczyty w testach hdd bo ma ta zabawke co podalem link w poprzednim poscie do tego zlozyl 2 sztuki w RAIDzie 0 wiec...............

 

W smarkach pewnie to nic nie da a nawet jak cos da to minimalnie lepszy rezultat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Nie w smarkach nie bedzie roznicy,ale w PCsmarku jest mega no coz,co robic dobrze,ze przynajmniej mam swiadomosc jak to uczynil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Wchodze do profilu a tam sie okazuje,ze mocno podskoczylem w rankingu :blink: Dołączona grafika

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Heh,dobrze niech ludziska wiedza,moze zacheci do wspolnej walki :)

 

btw:Hwbot znowu lezy,echh...

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja naskrobałem o tym newsa na głównej, chciałem już od samego początku jak wskoczyliśmy ale czas nie pozwolił:

 

http://www.purepc.pl/pierwsze_miejsce_polakow_w_rankingu_oc

Good job!

 

Ludzie z innych serwisów też mogliby o tym napisać - zawsze to jakaś promocja dla Naszego zespołu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni ciulam punkcik po punkciku, a czesto nawet dziesiętne czesci punkta. Dzieki temu z ~60 punkcikow zrobiło sie juz ~120 punkcików i 43 pucharki :) . Klyk - http://hwbot.org/user.do?userId=5759

 

Cos mnie znowu bierze na krecenie, tylko sprzetu juz do meczenia nie ma [;

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni ciulam punkcik po punkciku, a czesto nawet dziesiętne czesci punkta. Dzieki temu z ~60 punkcikow zrobiło sie juz ~120 punkcików i 43 pucharki :) . Klyk - http://hwbot.org/user.do?userId=5759

 

Cos mnie znowu bierze na krecenie, tylko sprzetu juz do meczenia nie ma [;

Heheh Nie denerwujcie mnie z pucharkami... od dawien dawna mam ponad 40 pucharkow... a w domu mam sprzetu na kolejne 40 pucharkow a czasu NIE... Wrrrr a ja juz chce sie dostac do... "hardware master" (chociaz nei rozumie jak sa przydzielane punkty do tego tytulu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni ciulam punkcik po punkciku, a czesto nawet dziesiętne czesci punkta. Dzieki temu z ~60 punkcikow zrobiło sie juz ~120 punkcików i 43 pucharki :) . Klyk - http://hwbot.org/user.do?userId=5759

 

Cos mnie znowu bierze na krecenie, tylko sprzetu juz do meczenia nie ma [;

Heheh Nie denerwujcie mnie z pucharkami... od dawien dawna mam ponad 40 pucharkow... a w domu mam sprzetu na kolejne 40 pucharkow a czasu NIE... Wrrrr a ja juz chce sie dostac do... "hardware master" (chociaz nie rozumie na jakiej podstawie sa przydzielane punkty do tego tytulu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No ja sie dostalem po zdobyciu 50 medali lub odznaczen,wszystko masz napisane : Overclocking junkies who managed to gather +300 hw points by being the fastest hardware in its category.

http://hwbot.org/hardware.masters.do

 

kiedys sie zalogowalem jako raf71 pozniej zmienilem w profilu na swoj normalny nick,ale w hardware junkies jestem jako raf71,WTF??

 

Sector19 to podeslij cos,ja place za wysylke,mam troche wolnego czasu :),no konkurencja ze mnie zadna,bo ja jade na wodzie ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sie dostalem po zdobyciu 50 medali lub odznaczen,wszystko masz napisane : Overclocking junkies who managed to gather +300 hw points by being the fastest hardware in its category.

http://hwbot.org/hardware.masters.do

 

kiedys sie zalogowalem jako raf71 pozniej zmienilem w profilu na swoj normalny nick,ale w hardware junkies jestem jako raf71,WTF??

 

Sector19 to podeslij cos,ja place za wysylke,mam troche wolnego czasu :),no konkurencja ze mnie zadna,bo ja jade na wodzie ;)

OK ROZUMIE... wiem co tam jest napisane, ale powiedz mi NA JAKIEJ PODSTAWIE TO JEST WYLICZANE BO TEGO NIE WIEM...

 

Na jakiej podstawie ten uzytkownik ma:

767,5PKt fr@me skoro lacznie ma 487.3pkt,

albo 780,8pkt SAV skoro lacznie ma 407.5pkt... wybaczcie jesli nie zrozumialem sposobu oceniania ale juz po prostu nie wiem :)

 

Ps. do 'hardware junkie' a nie do 'hardware master'

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest limit do 300 punktów samym "ciułaniem", dalej to nie idzie do rankingu indywidualnego [team dostaje ile powinien].

Eee, moglbys to bardziej rozwinac, bo po x-krotnym przeczytaniu nie zrozumialem ;)

 

Majac hardware junkie dostaje sie cos oprocz fajnej odznaki?

 

BTW 47 pucharków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, moglbys to bardziej rozwinac, bo po x-krotnym przeczytaniu nie zrozumialem ;)

 

Majac hardware junkie dostaje sie cos oprocz fajnej odznaki?

 

BTW 47 pucharków...

Dokladnie tez to 50 razy czytalem i nic :P

 

Ps. jak masz hardware junkie dostajesz laseczke ktora ci tanczy na rurze gratis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:

 

Zrobiłem kilka wyników ;p dodałem posty do odpowiednich tematów, bot je przeskanował, źle rozpoznał procesor, wogóle nie przypisał tych wyników do mnie i są w moim profilu jako "you haven't authenticated your login". Zrobiłem wpisy ze strony hwbot'a i wszystko poszło elegancko, posty w tematach usunąłem, bot przeskanował ponownie posty, ale nie usunął tych błednych wyników z mojego profilu. Jak to ustrojstwo zmusić do usunięcia błędnych wyników? Jestem 1.7 p w plecy ;(

 

login i hasło mam 100% dobrze wprowadzone

Edytowane przez Twiggy696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA strzelam, że oni rejestrują tam najwyższy wynik gościa, jak potem dozbiera, to się dopisują, a jak mu spadnie to już nikt mu tytułu nie zabierze...

 

Takie moje rozumowanie.....

Z tego co zaobserwowalem to tytul znika jak "mu spadnie" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:

 

Zrobiłem kilka wyników ;p dodałem posty do odpowiednich tematów, bot je przeskanował, źle rozpoznał procesor, wogóle nie przypisał tych wyników do mnie i są w moim profilu jako "you haven't authenticated your login". Zrobiłem wpisy ze strony hwbot'a i wszystko poszło elegancko, posty w tematach usunąłem, bot przeskanował ponownie posty, ale nie usunął tych błednych wyników z mojego profilu. Jak to ustrojstwo zmusić do usunięcia błędnych wyników? Jestem 1.7 p w plecy ;(

bo po cholerę dodawałeś przez boty.....

 

w profilu na stronie powinieneś mieć opcje usunięcia.

 

Dodatkowo chyba musisz wpisać login i hasło z linkiem do forum, gdzieś w opcjach na strnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po taką cholere, że wczesniej dodałem 3 wyniki i było ok... no właśnie nie ma opcji usuń na stronie przy wynikach, które nie są "potwierdzone" że należą do mnie.

Dodatkowo chyba musisz wpisać login i hasło z linkiem do forum, gdzieś w opcjach na strnie.

powaga? ;) zrobiłem to... będę dalej czegoś szukał co mi pomoże, spać przez to od 6 nie moge ;p Edytowane przez Twiggy696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA strzelam, że oni rejestrują tam najwyższy wynik gościa, jak potem dozbiera, to się dopisują, a jak mu spadnie to już nikt mu tytułu nie zabierze...

 

Takie moje rozumowanie.....

Z tego co zaobserwowalem to tytul znika jak "mu spadnie" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zaobserwowalem to tytul znika jak "mu spadnie" :wink:

W jakim ja żyje świecie... wszystko sie kojarzy ;)

 

Ja zaobserwowałem, że pmp kiedyś spadł poniżej 300 (aka spadło mu), a tytuł pozostał (może inna beczka (hardware vs overclocking), ale imo nie rozdrabnialiby się). Z tym, że nie wiadomo jak często tytuły są odświeżane...

 

Ale.. czy to ważne? radujmy sie, że jesteśmy na pierwszym miejscu! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale.. czy to ważne? radujmy sie, że jesteśmy na pierwszym miejscu! ;)

ja sie raduje bo mam 3x GF6800 :P - szczegoly w przyszla sobote

 

:blink:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
:lol: :lol: :lol:

Walcz walcz :P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...