Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

z dobrą sztuką procka i winbondami w rankingu prockow socket a tez dałoby rade zawalczyć :>

 

hm musze wykorzystać to ze mam dobrego procka akurat w domu do jutra, zaraz puszczam marka 05 ;>

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój semp jest jednym z pierwszych i potrafi zrobić te 2500 mhz na 2V i zrobie to tylko dostane memki! Póki co 230x10.5 @ 1.9V co daje mi 2415 mhz. Komp dostaje reset co jakiś czas i SPI nie przechodzi :/ nawet przy 3-4-4-11 :/ natomiast dalsze to już lipa... dostane powalcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój semp jest jednym z pierwszych i potrafi zrobić te 2500 mhz na 2V i zrobie to tylko dostane memki! Póki co 230x10.5 @ 1.9V co daje mi 2415 mhz. Komp dostaje reset co jakiś czas i SPI nie przechodzi :/ nawet przy 3-4-4-11 :/ natomiast dalsze to już lipa... dostane powalcze :)

No zobaczymy narazie to JEdnym z pierwszych jest Sobih :P i ciezko tam dociagnac do niego...

 

39 sekund moge zrobic ale no... wescie wyprzedzcie mnie... wkoncu to zaden problem dla Was moj proc to kaszana maksymalna 2500mhz max, a drugi jestem dawac dawac :)

 

ps. cos aktualizowanie wynikow nie dziala :/... Hmmmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękło to cholerne 45 sekund :) Pamięć ledwo przetrwała ale udało się :) bodajże 3-3-3-11 zamiast 3-4-4-11 dało mi wzrost 2 sekund ;D fota mi się na imageshack niechce wpakować :P jeszcze powalcze jutro postaram się aby pękło 44 sekundy :) i na tym poprzestane na tej memce naprawde 333@460 ładnie :) Stary Kingston KVR :) http://img152.imageshack.us/img152/5519/446099kh.jpg

Edytowane przez -=drake=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy narazie to JEdnym z pierwszych jest Sobih :P i ciezko tam dociagnac do niego...

 

39 sekund moge zrobic ale no... wescie wyprzedzcie mnie... wkoncu to zaden problem dla Was moj proc to kaszana maksymalna 2500mhz max, a drugi jestem dawac dawac :)

 

ps. cos aktualizowanie wynikow nie dziala :/... Hmmmmmm

 

hehehe Sector19 nie przesadzaj ze zaden problem wyprzedzic cie -oczywiscie mam na mysli wyprzedzanie na axp, ty masz 265 MHz FSB, wiec nie tak łatwo myknąc taki zegarek :(, w dodatku zima się kończy ;( i minusów już nie będzie a do FC też nie mam dojścia więc Sobiha też nie przeskoczę :( :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech tylko przyjdzie moja delta od tomcat'a...ranking GF6600 jest zagrozony :D

 

Mowisz o Takich Deltach Od Tomcata :lol: :lol: B)

1967590[/snapback]

hehehe Sector19 nie przesadzaj ze zaden problem wyprzedzic cie -oczywiscie mam na mysli wyprzedzanie na axp, ty masz 265 MHz FSB, wiec nie tak łatwo myknąc taki zegarek :(, w dodatku zima się kończy ;( i minusów już nie będzie a do FC też nie mam dojścia więc Sobiha też nie przeskoczę :( :mur:

 

Ja wiem ze mnie latwo wyprzedzic :)

 

Dla mnie zima/nie zima to bez roznicy akurat w tym przypadku bo to w pelni stabilne ustawienia przez caly rok :)

 

A zreszta popatrz na zdjecie wyzej... sprzet sie szykuje zeby zejsc wkoncu do 38,xxx Sekund :) Bo nudno :P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o Takich Deltach Od Tomcata :lol: :lol: B)

Dołączona grafika

 

Ja wiem ze mnie latwo wyprzedzic :)

 

Dla mnie zima/nie zima to bez roznicy akurat w tym przypadku bo to w pelni stabilne ustawienia przez caly rok :)

 

A zreszta popatrz na zdjecie wyzej... sprzet sie szykuje zeby zejsc wkoncu do 38,xxx Sekund :) Bo nudno :P

hehehe jak te 265 MHz to caly rok to ładnie ładnie bardzo ładnie:), co do 38 sek. hmmmm delty też dobry pomysł ale dodaj im troche zimy :D:D zobaczysz moze wyciągną wiecej niż 38 sek.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaa :P ale wy zażynacie te procki u mnie już koniec stabilności jest przy 2400 mhz ale mam nadzieję że to wina słabych pamiątek... bo Procesor lata 2415 mhz na 1.9V, powiedzmy że 2V zdygam :P 8) 1.95/1.975 gwarantowane... licze na coś <2450>2500... Ciekawe co mi z tego wyjdzie :P jeszcze dziś znając życie pęknie to cholerne 44 sekundy... ale wg. mnie te wasze athlonki XP są jakieś lepsze niż ten mój sempron ;P jakaś kupa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaa :P ale wy zażynacie te procki u mnie już koniec stabilności jest przy 2400 mhz ale mam nadzieję że to wina słabych pamiątek... bo Procesor lata 2415 mhz na 1.9V, powiedzmy że 2V zdygam :P 8) 1.95/1.975 gwarantowane... licze na coś <2450>2500... Ciekawe co mi z tego wyjdzie :P jeszcze dziś znając życie pęknie to cholerne 44 sekundy... ale wg. mnie te wasze athlonki XP są jakieś lepsze niż ten mój sempron ;P jakaś kupa :)

Nieprawda Kazdy tak mowi lepszy nielepszy... ale chyba gorszego niz moj to ciezko... reszta moj smiga 2,1v na codzien :) zeby tyle osiagnal :)

 

Kurcze tylko co z rankingiem sie stalo :/ eh trzeba poczekac to zrobie maly update

 

edit

 

Chyba juz dziala :)

 

Ps. No i w Marku 2005 tez nie mamy takiej zlej pozycji :]

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie hwbot'a w 3dm05 mamy 10 miejsce :D a u nas na forum jest 15 ;)

W ogóle coś się kopsało z updejtowaniem wczoraj i dzisaj rano też ;)

 

Edit w sumie to jest dobrze tylko cyferka zła :lol:

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

czy "stare" wyniczki tez mozna podrzucic? mam jeszcze orba z 2x 6800u - ponad 11kilo :)

btw: a moze podmienic HoF z HWbot?

jasne, że tak

 

wogóle to martwiłem sie czemu jeszcze cie nie ma

 

BTW: Niemiec- jak tam sprawa z Sempem ? Bo coś miałeś fikać do mojego wyniczku :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, że tak

 

wogóle to martwiłem sie czemu jeszcze cie nie ma

 

BTW: Niemiec- jak tam sprawa z Sempem ? Bo coś miałeś fikać do mojego wyniczku :lol: :lol:

No kurde, ja sie musze wbić gdzieś na jakieś ładne chłodzenie przez tego waszego śmiesznego duala... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, ja sie musze wbić gdzieś na jakieś ładne chłodzenie przez tego waszego śmiesznego duala... :-P

FC :>?

 

 

mialem fikac, ale zajecia sie zaczely a checi na nowy os dalej brak ;] sempka tez chyba juz nie bedzie, bo intel sie zbliza, ale moze w tygodniu jeszcze zrobie rzut na tasme ;]

intel?? bój sie Boga :blink: no chyba ze mobile... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

FC :>?

intel?? bój sie Boga :blink: no chyba ze mobile... <_<

 

przypatrz sie dokładniej podium naszego rankingu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: chciałem dziś zrobic marka 03 do hwbota, zapuściłem najpierw 100% stabilne ustawienia (555/1155) i wyłaczyłem marka po skonczeniu cpu test2...i wyskoczył jakis lol, zobaczcie sami jaki wynik wywalił mark :lol:

post-3788-1140790876_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie wiem co sie dzieje z tymi markami, 05 nie działa bo w pierwszym tescie wyskakuje error, 03 wywala jakies dziwne wyniki :blink: ufo opanowało mój komputer?? :blink: jedynie 01se chodzi...od czego mogą sie dziać takie dziwne rzeczy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...