Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

I mamy kolejnego Hardware Junkie... - pomalu, az do celu i osiagnal :) Gratuluje...

 

Mamy czworo Hardware Junkie :)

 

Teraz Pytanie... Wskakujemy na wyzszy poziom??

 

extreme hardware junkie... hardware master... ... ... ... ... hardware king

 

PRZED NAMI :wink:

 

PS. Jak tak bedziecie sie chlopaki scigali to zaraz JMKS'a przegonicie :)... (a wlasnie... cos JMKS jakos dawno wynikow nie dodal... DO BOJU B-) )

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fala niepowodzen ostatnimi czasy zalala moj profil,starcilem "oveclocking guru" oraz 7 medali z 62 na 55 spadlem,no i wyskoczylem z pierwszej setki,echh trzeba sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> w kupe i ruszyc dupe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz MaSell :mrgreen: Po raz enty [;

Ty sie ciesz, ze rano mnie listonosz nie zastal i dopiero w poniedzialek moge isc po pake ;) . Poza tym 0.9p pffff. Ide poszukac jakiegos zlomu, moze akurat tyle nadrobie :D

 

@Sextor

 

Ja mysle nad extreme hardware junkie, bardzo elitarne odznaczenie ;) . Polowe pucharkow potrzebnych do tego juz mam :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sextor

 

Ja mysle nad extreme hardware junkie, bardzo elitarne odznaczenie ;) . Polowe pucharkow potrzebnych do tego juz mam :D

A ja zabieram sie za hardware mastera... NIby sprzet do tego mam... ale przydalby sie lod... zreszta... najpierw nauka potem przyjamnosci :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mistrzów OC.

Ja od siebie dodałem coś w okolicach 18pkt.

Narazie wiecej nie będzie bo sprzęcik cieniutki.

I nie mam kasy na częste zmiany klocków dla zbierania pkt.

Ale niedługo zamierzam zmienić proca na E2160 lub E2180 i grafe na jakiegos GF8600GT wiec komp pójdzie na balkon wieczorem i mam nadzieję że dozbieram kolejne kilka pkt.

Pozdrawiam

Pietach

 

PS.

Babie to wytlumaczylem via gg i wszystko lacznie ze screenami i podstawowymi optymalkami zrobila (cw, priorytet, largesystemcache itd), wiec ty tez musisz dac rade.

ktos mógłby takiej lamie ja wytłumaczyc na czym to polega to może wiecej pkt uzbieram. Edytowane przez pietach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych tweaków wyżej mało kto dochodził sam. To są przecież najpopularniejsze i znane nawet poczatkujacym ocerom. Ja Ci nie wytlumacze bo nie benciach!e i moge sie pomylic, ale poszukaj jeszcze o maxmemie.

Edytowane przez PMichalak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot

 

haslo mam dla was, tak dla dodania otuchy ;)

 

Kręcić, tłikować UTP musi panować ;)

 

/ot

 

edit

 

gemmy a Ty kiedy pobenciach!esz?

 

bardzo lubie Spi i te inne gady w Twoim i enta wykonaniu :P

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(a wlasnie... cos JMKS jakos dawno wynikow nie dodal... DO BOJU B-) )

Dodam, dodam, spokojnie, wszystko w swoim czasie ;). Póki co najwyżej mogę jakieś 8600GT własne dodać, ale koło 900 na rdzeniu się kończy niestety... [po modzie naturalnie, oraz naturalnie że na powietrzu bo jeszcze kontenerów na VGA w arsenale nie mam]

 

A jak człowiekowi zarówno Asus Blitz Extreme jak i Asus Maximus Formula już przy zerze nie bootują [acz przy -70 działają, ale co z tego skoro restartu / zwiechy "nie wolno" zaliczyć...], to się chyba mam prawo z tym źle czuć :P [a tak dziś było].

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze większe? Na 1,95V tego tysiąca nie robiła :lol: [900 na koło 1,7-1,75 o ile pamiętam]. Bym musiał chłodzenie wymienić [bo standardowe jakieś lipne, małe, ciche i niezbyt wydajne], ale mi to wisi w sumie, na 2001 się benche skończą pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniz shadery i leć z rdzeniem

Moze Galaxy ma jakis dziwny dzielnik rdzen:shader i dlatego rdzen sie tak szybko konczy, bo shadery nie daja rady ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. jak Wam pkt. brakuje to pokupujcie jakieś grafy po 10pln,później raportujecie aby dodali je do rankingu wraz z 3DM 98,i po sprawie :D :D :D

 

Ja bardzo przepraszam ale ..... Gdzie tu CALA przyjemnosc z benchowania ? ..... :blink:

Jezeli uwazasz za przyjemnosc benchowanie TYLKO dla PUKTOW to sorry ale powinien to zobaczyc jakis lekarz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, u was też hwbot nie odpowiada? grr atakuję pierwsze miejsce w pi32 na lapku i nie mogę sprawdzić czy pierwsze loopy to coś warte i czy czekać do końca... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polonos, o której będzie działał hwbot?

Serwis niedostępny!

 

Serwer nie może zrealizować twojego żądania ze względu na konserwację lub zbyt duże obciążenie. Prosimy spróbować później.

 

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.

Error 503

www.hwbot.org

Sun Oct 14 11:23:40 2007

Apache/2.0.55 (Ubuntu) DAV/2 SVN/1.3.2 mod_ssl/2.0.55 OpenSSL/0.9.8b mod_jk/1.2.20 PHP/5.1.6

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomne wam tylko ze OPB dostal BAN z hwbot.org :lol2:

On mial bardzo fajne tweaki, MS PAINT i PHOTOSHOP :banana:

Ja twierdze nieco inaczej, po przeczytaniu pewnej rzeczy ;)

 

Film na ktorym jest nagrane jak robil WR, wraz ze wszystkimi szczegolami to tez fake, nie ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomne wam tylko ze OPB dostal BAN z hwbot.org :lol2:

On mial bardzo fajne tweaki, MS PAINT i PHOTOSHOP :banana:

:mrgreen:

Mnie też hwbot.org nie działa, wyniki już dodałem zanim padło. Mam takie wrażenie, że nasz team cały czas stoi w miejscu z punktami - ok. 8200pkt pomimo dodawania nowych wyników. Czy to jest normalne, czy to co dodamy to tracimy w innych kategoriach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...