Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Zaczna nad tym pracpwac jak w koncu wyjdziemy z prosba o kogos z naszej ekipy na moda(moge byc ja)moze byc ktos inny ;)...hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

71proste jeśli jesteś chętny i już się deklarujesz to czemu już nad tym nie pracować? Im wcześniej tym lepiej...

 

Jak już ktoś od nas zostanie modem to może założyć na forum temat, gdzie będziemy umieszczać fake wyniki i inne rozważania z nimi związane. Chyba to nie jest taki zły pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem gratis 0.8 pkt, a nie dodawałem żadnych wyników. Teraz mam już całe 30.2 pkt :P Dostałem za różne miejsca (pucharowe) 0.1 pkt więcej niż było i się nazbierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie spoko,jakbym nie dal rady to sie zamieni ;)

JMKS cos sugerowal,wiec wiecie...

MaSell a Ty co zrezygnowales z naszego Teamu??? :):)

 

http://hwbot.org/profile.team.do?teamId=1046

http://hwbot.org/searchMembers.do?userId=5...amp;name=MaSell

 

Team OCX - łeeee, poczekajmy, bo się okaże tak jak z rybą ;)

 

//

 

w zasadzie lepiej, że do OCX niż do rosjan :D

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o Perynie tez pomysle na PGA2010 :D . Ja mowie calkiem powaznie :blink:

Penryn is for pussy now ;]

 

Narazie w planie jest ogarniecie WR dla: E2160 oraz Celka 420. Plan na grudzien: SLI/CF unit i jakies karcioszki B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

MaSell a czemu tak,za ciezko bylo sie wbic do pierwszej 5'tki w naszym Teamie ;) ??

tak pytam z ciekawosci,zauwazylem,ze dla Was to wazne :):):)

 

btw:do pierwszego miejsca juz mamy daleko a grecy gonia :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba & MaSell :ploom:

Ja coś czuje że MaSell chce zniknąć z teamu... nabić punktów i zrobic wielki Come BACK :)

MaSell wczoraj stwierdzil ze ma okres ;] no coz, kobiety nie zrozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dwie strony wątku i widze niezły burdel;]

 

"Zostawiłem Was na dwa tygodnie, a Wy potrafiliście tu zrobić taki burdel" :D

 

A tak na powaznie - MaSell jakieś szczególne powody czy faktycznie Ci cieknie?

 

Cholera... w 3800+ X2 jakaś słabizna... Mobo mam zmodowane, D9 na biurku, ale nie chce mi sie :D

I coś jeszcze: Dzieki za PiFasta ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystikch po dlugiej przerwie !

 

Wiele tematow a malo czasu :lol2:

Wezmy to wszystko po kolei .... Po pierwsze co do dzielenia wynikow na kategorie chlodzenia .... Nie ma to zadnej nadzei powodzenia ...

Kazdy moze podac dowolny tryb chlodzenia (cascade, phase, h2o) i my nie mamy zadnego dowodu lub tez sposobu aby to sprawdzic...

Do tego jezeli w gre wejda punkty np. za 9sec z cascade bedzie 10pkt a za 9sec z DICE bedzie 15pkt (to samo CPU) to sytuacja wyrwie sie z pod kontroli....

Kazdy bedzie pisal co mu przyjdzie do glowy .... TYLKO po to aby nabic sobie pktow .... Do tego dochodza penryn ktore robia 4500 z air .... I jak co komu udowodnic ? :blink:

Faktycznie baza jest zasmiecona i to dosyc sporo ... Przez ostatni czas wyczyscilysmy dosyc duzo .... Ale ostatnimi dniami ani ja ani inni moderatorzy nie mielismy zbyt duzo czasu :( Wykonujemy to prace ochotniczo i tak samo mamy rodziny i domy (prace) ;)

Co do ruskiej druzyny ... DUZO "podzielonych" wynikow zostalo usunietych a panowie zostali ostrezeni ;) Nastepnym razem bardzo sie uciesze wciskajac guziczek BAN temu kto dzieli sie wynikami z innymi ....

I to dotyczy sie wszystkich NIEZALEZNIE druzyny i kraju ;)

Co do moderatora z waszej druzyny ... Nie jest to zly pomysl ale proponuje zaczekac jeszcze chwilke i zobaczymy jak sie rzeczy uloza ;)

(Bycie moderatorem nie jest ani przyjemne ani latwe :( )

 

Tyle ode mnie

 

Pozdrawiam goraco !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chyba odkryłem kolejny tweak do SuperPi. Polega na podobnej zasadzie co Copywaza, tj. na zwiększaniu bufora systemu.

Całość przebiega tak. Wybieramy sobie spakowane archiwum (ja miałem archiwum o wielkości 1.16GB podzielone na 26 części). Klikamy by rozpakowywało się. Po skończonym rozpakowywaniu klikamy OK. Każdy kto wie choć trochę o copywaza to będzie wiedział, a dla nie mających chęci na myślenie: wybierz calculate potem próbkę jaka chcesz liczyć kliknij OK i kiedy sie pojawi komunikat odpal rozpakowywanie a po zakończonym ok. Aby udowodnić wyższość mego odkrycia zrobiłem kilka testów. Wybrałem próbek 4M gdyż stosunkowo się ją szybko liczy a różnice są już widoczne po zastosowaniu Copywaza. Niestety brak czasu nie pozwolił mi na przetestowanie tego rozwiązania na większych próbkach. Dodatkowo część screenów była robiona podczas normalnej pracy z komputerem.

 

Komputer przy codziennym używaniu:

 

BEZ żadnych tweaków (tylko czas rzeczywisty i bufor systemu)

Dołączona grafika

 

Copywaza 1.16GB (kopiowanie plików na pulpit)

Dołączona grafika

 

Rar 1.16GB

Dołączona grafika

 

Komputer tuż po restarcie:

 

BEZ tweaków (tak jak wyżej)

Dołączona grafika

 

Copywaza 1.16GB (kopiowanie plików na pulpit)

Dołączona grafika

 

Rar 1.16GB

Dołączona grafika

 

Mam nadzieję, że w weekend będę mógł dokładnie przetestować rozwiązanie. Co prawda po 1 testach widać że nie jest to jakaś super wielka różnica ale dla osób ścigających się na pewno przyda sie nawet te kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz poprostu balans podsystemu pamieci, co daje przyrost nad taka copywaza co wykonujesz (cw mozna zrobic w nieco inny sposob, ktory da ci jeszcze lepszy czas - trzeba malego kruczka w podsystemie pamieci windowsa wykorzystac). A przy zintegrowaniu tego triku z winrarem i cw daje jeszcze ciekawsze wyniki, bo w pewnej czesci obliczen masz "odwrocenie" bufora. Oczywiscie, mozna to jeszcze bardziej rozwinac w celu uzyskania fajniejszych wynikow ;)

 

Nic wiecej nie powiem, bo nie znam sie na oc i jestem w innym teamie :lol: (pozdro ryba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie (EDIT: tyczy się postu Cameleeck'a - MaSell mnie wyprzedził :wink: ). Dla używających CW, nawet dobrze wypada to:

http://3oh6.com/forum_posted/ocx/jasons_sc...opywazza-1.html

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...