Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Ludzie parodia :)... Popatrzcie na 1 miejsce Ranking Athlon XP Barton 2500+ Wymiekam... Przegladnalem ich forum... nawet koles nie dodal screena z tego wyniku :angry: trzeba cos z tym zrobic B)

 

Jeszcze koles dopisal "AIR COOLED" :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee z tym kolesiem to jakis bubel Sector19 nie wierze w to ! A wszegolnosci jak nie ma skrina - bez niego tez !! 23s to chyba na dothanie napewno sie kolesiowi cyferki pomieszały :) No ale dziwne tez ze moder ich forum to zatwierdził ?

 

Edit : sorki literówki

Edytowane przez esaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

No ja chcem jakies miec co pomiedz 280 290 leca !! Znajda sie kwestia czasu :)

ale o takie to baaardzo ciężko

i trzeba długo kombinować zanim tak sie je puści

ale za to 2x256 za grosze można obecnie kupic :-P

 

dzięki atek

 

no tak - ten Barton to parodia ...

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

ok już jest spoko

 

wyczytałem w FAQ że mogą być wyniki jednego uzytkownika do różnych kategorii, więc zaraz sprawdzimy :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee z tym kolesiem to jakis bubel Sector19 nie wierze w to ! A wszegolnosci jak nie ma skrina - bez niego tez !! 23s to chyba na dothanie napewno sie kolesiowi cyferki pomieszały :) No ale dziwne tez ze moder ich forum to zatwierdził ?

 

Edit : sorki literówki

Nic dziwnego, że moderator zatwierdził wynik tego gościa:

Bot'>http://www.extremeprometeia.com/forum/showthread.php?t=1476"']Bot Info:

Team moderators: boardy

...

7. boardy - 23.77s - AMD Barton 2500+ @ 2.3Ghz 210mhz x11.0, 9800pro, 1Gb 2700 RAM, 280Gb HDD, AIR COOLED!!

Paranoja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że moderator zatwierdził wynik tego gościa:

 

Paranoja...

to jest straszne poprostu :? moze ktos wysle do niego pw, zeby nie przesadzał (ktos kto ma konto na tamtym forum) jak nie bedzie odzewu to mysle ze powinno to sie zgłosic do wyzszej instancji na hwbot :-|

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

to jest straszne poprostu :? moze ktos wysle do niego pw, zeby nie przesadzał (ktos kto ma konto na tamtym forum) jak nie bedzie odzewu to mysle ze powinno to sie zgłosic do wyzszej instancji na hwbot :-|

sądze że wcześniej wielu już to zauważyło :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tam, ponad sekunde maja :)

 

a tu jeszcze cos do posmiania "27.44s Boardy Athlon XP 2500+ barton (compare) Radeon 9800 Pro (compare) AMD Barton 2500+ @ stock"

:ploom: :ploom: :ploom: :ploom: :ploom: :ploom:

Edytowane przez atek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tak ewidentny łamaniu zasad „czystej” rywalizacji nie widzę sensy dalszego uczestnictwa w tych zawodach : kto wpisze mniejsza liczbę w poście bo niedługo koleś z P1 133MHz wyprzedzi każdego FX-a na LN2 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to sie poprawi z czasem... wkoncu to wczesna beta :)...

 

Bo jak nie to tp nie ma sensu...

 

jak ogladalem w czesci forow ludzie dawali wyniki bez dawania screenow :)... Masakra :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaz my polacy tweakowcy mozemy pochwalic sie sumiennoscia u uczciwoscia jestem z tego faktu dumny!

a co do tej sprawy z bartkiem to powinien byc jakis boss ktory sprawdza poprawnosc zglaszanych wnioskow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale kto będzie sprawdzał ludzi sprawdzających ludzi ? :P

No jak to kto.. ludzie :P Przynajmniej co jakis czas powinna byc jakas odgorna weryfikacja przez osoby zaufane.

 

Mam nadzieje ze to sie poprawi z czasem... wkoncu to wczesna beta :)...

Wczesna beta? chyba zartujesz ;] ten serwis istnieje juz przynajmniej rok (moze niecaly), bo wlasnie on byl inspiracja dla mnie do wlasnego rankingu w zeszlym roku. A jesli to beta to cos dlugo trwa to stadium ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest.. ale jak widac moderatorzy innych teamow przymykaja oko na niektore wyniki i wlasnie to jest problemem. Nasz moderator daje rade poki co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaz my polacy tweakowcy mozemy pochwalic sie sumiennoscia u uczciwoscia jestem z tego faktu dumny!

a co do tej sprawy z bartkiem to powinien byc jakis boss ktory sprawdza poprawnosc zglaszanych wnioskow

No ja nie wiem może jednak my Polacy mamy najwięcej „wałków” i dlatego najlepiej sobie z ich demaskowaniem radzimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...