Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik piotresa nie moze byc liczony, poniewaz jest juz w teamie XS.

ale jak piotres go skasuje z Xs to bedzie u nas?

 

//edit

 

Bachus, przejdz do nas, na XS Cie nie potrzebuja, jestes poza top 10 ;) u nas bedziesz wyzej ;]

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje podizelić kategorie athkon64 i sempron 64 na socket 754 i socket 939 bedzie bardziej sprawiedliwie. bo wiadomo ze wynik w pi zalezy bardzo od pszepustowosci pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już robi bot sam w sobie... więc chyba się nie da...

Czy ktoś ma zamiar zrobić kolejne rankingi, chętnie p3 pomęczę...

Chyba zaraz kompa na balkon wystawię, bo vcore na procku mam 1.95, a żaden progs do odczytu temperatury mi nie działa przy PCI>41 ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli poprawilem swoj wynik i dodalem, co sie dzieje ze starym, trzeba go usunac, czy po prostu gorszy czas nie bedzie brany pod uwage?

jezeli masz taki sam opis to poprzedni ginie, chyba ze sie rozni chociaz jedna literka to sa dwa. Zawsze mozna usunac posta poprzedniego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz taki sam opis to poprzedni ginie, chyba ze sie rozni chociaz jedna literka to sa dwa. Zawsze mozna usunac posta poprzedniego ;)

Prosze nie edytowac postow! Jesli ktos chce aby liczyl sie jego nowy wynik niech napisze kolejnego posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie rozpoznal Twojego wpisu, czemu chcesz usunac wynik? Ja moge blokowac wyniki aby nie byly widoczne w rankingach.

Jeśli możesz to wywal moje 2 wyniki gdzie mam procesor unknown (bo są 3 takie same czasy ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to wywal moje 2 wyniki gdzie mam procesor unknown (bo są 3 takie same czasy ;)).

ja miałem tez tak, ale z roznymi czasmai, poprsyu skasowałem posta gdzie był ten grszy i zniknął sam po jakims czasie.

 

@DoctorPulse:

 

za bardzo nie kumam ;) przeciez nie mowiałem zzeby edytowac tylko sakasowac wtedy update i poprzedni ginie. chodzi poprstu o to, ze jak daszinny opis platformy to pokazuje jako dwie inne ;)

 

//

 

dobra nic nie mowie, wynik poprzedni ktory juz skasowałem znowu sie pojawił (wczesniej go nie było ..... hmmmm ....

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim P4 zauwazylem, ze w pi16 kazde 3 mhz na fsb daja zysk ok 5s czasu

w spi 1m? ;) to ladnie, szybko powinienes zejsc ponizej 0s :P

trzymajmy sie moze dyskusji o wynikach w 1m jesli juz.. w koncu to w tej kategorii bierzemy udzial.

 

edit:

atek: napisales, ale jak napisalem ja, wyscig jest w spi 1m, czyli moze mowmy o tych wynikach ;)

Edytowane przez tomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tak, wziąłem sie za oc, i komp już nie wstał :(

płyta badziewna gigabyte, bez zmiany vcore, zawsze po zbyt ostrym oc automatycznie włączała sie w trybie default a teraz ruina, ni a nic

sprawdze może pamięć bo jąostatnio kręciłem, jakiś oem,

stay tunned ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy wyniki mogą być z systemu stabilnego tylko na tyle, że robi superpi? ;)

I co z pozostałymi rankingami?

hehe, no co Ty musi byc stabilny przez minimum 12h w sp2004 :lol: hehe, zartuje oczywiscie, wazne zeby był na tyle stabilny, zeby przeszdał spi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w spi 1m? ;) to ladnie, szybko powinienes zejsc ponizej 0s :P

trzymajmy sie moze dyskusji o wynikach w 1m jesli juz.. w koncu to w tej kategorii bierzemy udzial.

chyba napisalem, ze w pi16 prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum tweaka jest hohoho a moze wiecej uzytkownikow a mamy 35 wyniczkow ja by tak zainteresować reszte to może podskoczyli bysmy w klasyfikacji pare miejsc?? co wy na to ja własnie zaczynam propagande:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze moze ktos ma lepszy spszęt i sie nie wychyla??

nikt nie ma lepszego od tych co sie aktynie tutaj udzielaja, a raczje w to watpie, zeby ktos w polsce siedzial sobie na wc z opkiem 3.2ghz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum tweaka jest hohoho a moze wiecej uzytkownikow a mamy 35 wyniczkow ja by tak zainteresować reszte to może podskoczyli bysmy w klasyfikacji pare miejsc?? co wy na to ja własnie zaczynam propagande:)

Zauważ, że team tweak.pl powstał 27 stycznia, a więc dopiero co. Nie każdy ma czas robić benche na zawołanie. Istnieje np. coś takiego jak sesja, kiedy nie ma się czasu spać, a co dopiero godzinami pracować nad wynikiem. Owszem, można odpalić SuperPI na codziennych ustawieniach, ale po co komu taki wynik?

 

SuperPI zapamiętało jakiś mój wynik około 26.9, jak tylko będę miał czas, to spróbuję go odtworzyć lub zrobić lepszy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie ma lepszego od tych co sie aktynie tutaj udzielaja, a raczje w to watpie, zeby ktos w polsce siedzial sobie na wc z opkiem 3.2ghz :P

a moze siedzi jakis z fxem i sie opintala :lol: ??

 

//edit

 

ten fx cos mi przypomniał: berkut ma jeszcze FXa? ciekawe czy trzasnął na nim spi1m, bo wynik moze byc całkiem całkiem...

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby cos niedobrego dzialo sie z rankingiem (czyis wynik sie dublowal czy byl nie przyjety) dajcie znac na PW, bo sesja sie zaczyna i nie mam czasu na siedzenie na forum za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...