Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

W tej gierce powinno się robić testy na default ini, bo co uzytkownik to inne ustawienia i potem mamy 6600 szybsze od 7600gt :lol: ...a co do Twojej karty...jak poszukiwania tego scalaka?

Ja wiem że testy powinno się robić przy def. ini. Ja tylko podawałem co udało mi się wycisnąć ;) A jeżeli chodzi o poszukiwanie scalaka to lipa jak narazie, stoi w miejscu. Muszę poczekać aż kumpel co pracuje w serisie Gigabyta wróci ze szkolenia, bo w żadnym elektroniczym i w necie narazie nie ma :( Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy flashował już ktoś 7600gs obojetnie jakiej firmy.pytam bo mam problem kupiłem 7600gs firmy club3d edytowałem bios nvidia bios modifierem v3.3 zmieniłem napiecie na rdzeniu z 1.05 na 1.2v

wszystko sie powiodło modifier rozpoznał bios i go zapisał i tu zaczynaja sie schody nie moge wgarać biosu do karty nvflash nie rozpoznaje karty prosze o pomoc może inny prrogram do flashowania by dał rade.

 

dodam ze karta ma standardowe taktowania gpu 400mhz pamięci 700 mhz troche dziwne bo wszystkie inne jak czytałem mają 800 na pamięciach.

pamieci to samsungi oznaczenie na końcu to GC2A karta kręci sie stabilnie gpu 465 pamięci idą na 920 stabilnie.

karte kupiłem w firmie ol-mar.pl w łodzi kosztowała 515 pln. karta ma aktywny system chłodzenia.

w 3dmark 2003 podkręcona wyciągneła 10458 punktów

Edytowane przez dlugi70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widać można bios modifier rozpoznaje ta karete i widzi tablice vid

nibittor tego jeszcze nie potrafi jak chcesz to podeśle ci bios od mojej karty to sobie sprawdzisz tylko podaj maila

Edytowane przez dlugi70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aukcji musi byc blad.

Moze jeszcze dzis udam sie do tego sklepu po mobo , wiec dopytam jak wygląda sprawa z grafą;] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widać można bios modifier rozpoznaje ta karete i widzi tablice vid

nibittor tego jeszcze nie potrafi jak chcesz to podeśle ci bios od mojej karty to sobie sprawdzisz tylko podaj maila

Skoro zmienić idzie to flasuj MVKFlash - zawsze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo mnie spytac i tyle [;

nie sprawdzilem opisu przed umieszczneiem :(

ta karta z aukcji to faktycznie wersja 128mb, wer 256mb kosztuje 545 a 256 z zalmanem AFAIR 575 :)

 

grobel => rusz sie po mobo, bo mi moja prowizja przepadnie :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grobel => rusz sie po mobo, bo mi moja prowizja przepadnie :P ;)

Ruszyłbym sie gdyby jedna pauka wpłaciła mi kase za mobo....;]

 

I szkoda ze tak drogo za te galaxy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyłbym sie gdyby jedna pauka wpłaciła mi kase za mobo....;]

 

I szkoda ze tak drogo za te galaxy :P

zaraz uprzejmie doniose na Ciebie, ze zmowiles mobo bez pokrycia finansoweo :P

 

a Galaxy... nie jest az taki drogi [; zwlaszcza w wersji zalmanowskiej. a jak chcesz cos tanszego to moze na mojego Galaxy sie skusic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stanie bede mial jutro tylko nie wiem czy kazdy model, nie wiem co szef zamowi [; moze uda sie potestowac choc od jutra jest www.kortowiada.pl :D

 

jak bede testowal to bez OC, bo w razie czego nie chce mi sie w RMA bawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze szybszy bedize ten 128mb przez zegary (i dlatego tego biore) bo ten 256 mb ma minejsze zegary i chyba "gorsze" pamieci. Ale za to dogoni w wiekszych rozdzialkach ale i tak bede gral max 1024x768 bo w wyzszej mam slabe odswiezanie xD

Edytowane przez Gucio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktoś próbował przerabiać GT na Quadro?? Czy jest wogóle rivatuner który obsługuje GF7600??

Nikt tutaj nie przerabiał (chyba nawet się nie da :?: ) , nie ma RT ktory obsluguje 7600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam teraz trochę lamerskie pytanie: czy opłaca mi się zamienić Asusa v9999GE@16ps/6vs 440/1200 na Galaxy 7600GT. Czy faktycznie poczuje różnicę w wydajności i płynności w grach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Gucio89 - nie koniecznie 256 mb pomoze ci tylko w wyzszych rozdzialkach. Moze sie przydac do czegos jeszcze (chyba?) - ale to niech sie ktos wypowie moze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

256MB przydaje się nawet w niskich rozdziałkach, ale w maksymalnych teksturach w takich grach, jak cod 2, czy fear. Fraps niekoniecznie pokaże różnicę, to raczej kwestia subiektywnej płynności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Gucio89 - nie koniecznie 256 mb pomoze ci tylko w wyzszych rozdzialkach. Moze sie przydac do czegos jeszcze (chyba?) - ale to niech sie ktos wypowie moze ;]

Tak więcej pamięci przydaje się równierz w niektórych programach graficznych np do obróbki zdjęć :wink: Ale wątpie żeby ktoś na to patrzał przy zakupie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie chodzic jako tako ale nie licz na rewelacje, mam 7600Gt i zarzucilem 1024x768 w sumie prawie full ;] AAx2 ANx4 i sporo drobnych zmian w ini w wiekszosci na korzysc jakosci grafiki, jest calkiem przyjemnie, ale jak wpada kilku gosci do klepania to juz tak rozowo nie jest i zwalnia z 35 do 20fps :| takie czasy, trza kupic druga do Szli ;]

Powiedzmy ze w 1024x768 + textury na large, wszytskie suwaki na 50-60% bez AA z ANx2 + Bloom i da sie grac zupelnie komfortowo, ofc nie na 512 ramu :D

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...