Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak dlugo arche organizuje przesylki .. ale mogles sie dogadac ze mna ;] mieszkam w Zielonej Górze .. czyli tam gdzie siedziba Arche.

Odebralbym Ci karte osobiscie przetestowal i wyslal :>

Dzięki za chęci, nawet nie pomyślałem o takiej możliwości :), pozatym to było zamawiane na szybko, i nie wiem czy bym zdążył sie z Tobą dogadać :). Sam też daleko od Zielonej nie mieszkam ale nie było okazji jechać ok. 30 km, więc po samą kartę nie opłacało mi się jechać. Tak się spieszę jedynie dlatego że mojego GF6600 już teoretycznie sprzedałem a jutro już muszę go wysłać i jutro będzie "praktycznie" sprzedane, no i zostane bez karty :( . Dobrze że chociaż kurierem zamówiłem, to taki kawałeczek powinien raz dwa przejechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj smignołem sobie na giełde i troche byłem zaskoczony cenami Giteków, otóż w większości sklepów cena owych kart buja sie na poziomie 700 zł a na giełdzie (ofc na stanowisku firmowym) łyknołem dla brata Gainwarda 7600GT z niezłym chłodzeniem + radiatork na memachi za 600 zł w boxie i 36 mcy gwary :) w OEM chyba po 550-570 chodziły.

2 minutowe OC i 625/850 :D wynik w 05 - 7k na konfigu podobnym do mojego. Imo cena niezła jak ktos chce miec GT a nie GS.

Szybko zapodałem SLI w 05 i na stokowych taktach wyszlo 10500 ... mogłoby byc ciut więcej ale może to kwestja sterów.

Miałem tylko 30 min na testy ale w Oblivionie (panorama IC) w 1280x1024 AA2 AN2 Full Detale, Cienie 50%, Lod On, InI poprawione zeby troszke grafe polepszyć - zobaczyłem 60 fps :D ( na jednej karcie było 35) no fajnie ... jak trzaskałem 4 typów w lesie koło ruin to i tak spadalo do 25 :wink:

 

Cześć czy jest możliwość zwiększenia napięcia na gpu Galaxy GeForce 7600 GS GDDR3 Zalman 1.2ns?

Podobno są na nim jakieś zworki jak tak to które?

Może obejrzyj kartę skoro ją masz i oblookaj te zworki ... było to juz wielokrotnie opisywane, poszukaj.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć czy jest możliwość zwiększenia napięcia na gpu Galaxy GeForce 7600 GS GDDR3 Zalman 1.2ns?

Podobno są na nim jakieś zworki jak tak to które?

Tak, jest możliwość zwiększenia napięcia zworką, robi się to żółtą, dokładne wartości na 71 str :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączę do grona użytkowników 7600 :D

Jak tylko odpale - nie omieszkam się pochwalić wynikami :D

/dzienks Niemiec/

;) Jaka wersja? :>

 

PS-> Galaxy zdominowało kategorie 7300/7600, imho teraz najlepszy producent kart nv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jako jedyny producent k. graficznych nie stawia na duperele (gry, mega pudelka, wypasione instrukcje itd.)

 

jego grafy sa srednio o 50-100 zl tansze niz inne grafy, no a nie liczne maja takie smaczki jak Zalman, Glacier :P

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polubiłem go mając juz 6800 Galaxy Glaciera :D

Ja mialem 6600GE, też niezła była ;)

 

bo jako jedyny producent k. graficznych nie stawia na duperele (gry, mega pudelka, wypasione instrukcje itd.)

 

jego grafy sa srednio o 50-100 zl tansze niz inne grafy, no a nie liczne maja takie smaczki jak Zalman, Glacier :P

Dokładnie, dlatego dla kazdego purepc'towca jest to wymarzony producent :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko... Na Allegro są dwie aukcje

 

7600 1.2 ns

http://www.allegro.pl/item117932030_galaxy...6mb_1_2_ns.html

 

7600 2.0 ns

http://www.allegro.pl/item117973150_galaxy...r3_zalman_.html

 

Czy po otrzymaniu tej 1.2 będę mógł jakoś sprawdzić czy aby napewno to jest 1.2 a nie 2.0? Bo Arche Może się "pomylić"...

Pozdrawiam

Edytowane przez MohSETH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nie odpowiem ci jak ale ta wersja 7600GS Galaxy jest faktycznie dziwna wedlug tego ich opisu.Sam mam Galaxy GF7600GS i pamiatki maja czas 1.4ns ponadto sa na DDR3 ale z taktowaniem 1400mhz a te maja 1000.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic w tym dziwnego :)

 

pamieci 1.4ns ma Galaxy 7600GS 128MB 500/1400 Stock Fan

pamieci 1.2ns ma Galaxy 7600GS 256MB 500/1400 Stock Fan

pamieci 1.2ns ma Galaxy 7600GS 256MB 500/1400 Zalman Fan

pamieci 2.0ns ma Galaxy 7600GS 256MB 500/1000 Stock Fan

pamieci 2.0ns ma Galaxy 7600GS 256MB 500/1000 Zalman Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arche raczej się nie powinno mylić. W końcu przy pomyłce na swój koszt musza kartę wymienić. Ja cieszę się karta od nich od czwartku. Jak dla mnie rewelacja. Kręciłem do przekroczenia 7tys pkt w marku05. Reszta zabawy po ochłodzeniu. Jedynym mankamentem są u mnie temperatury(stres ~76st.) Niestety moja obecna płyta jedyny możliwy do obsadzenia port PCI ma blisko grafiki i cyrkulacja jest mizerna. Zmieniałem pastę na rdzeniu, jednak nic to nie dało, Zostawiłem jednak gumki dystansowe pod zalmanem. Czy ktoś je usuwał i zauważył spadek temperatury?

post-101545-1154498562_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka Ci sie trafiła dobrze się kreci ;] pewnie jak będzie chłodniej więcej osiągniesz. Tylko cos z temperatura nie tak, a radiator jest ciepły ?

Edytowane przez Gucio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arche raczej się nie powinno mylić. W końcu przy pomyłce na swój koszt musza kartę wymienić. Ja cieszę się karta od nich od czwartku. Jak dla mnie rewelacja. Kręciłem do przekroczenia 7tys pkt w marku05. Reszta zabawy po ochłodzeniu. Jedynym mankamentem są u mnie temperatury(stres ~76st.) Niestety moja obecna płyta jedyny możliwy do obsadzenia port PCI ma blisko grafiki i cyrkulacja jest mizerna. Zmieniałem pastę na rdzeniu, jednak nic to nie dało, Zostawiłem jednak gumki dystansowe pod zalmanem. Czy ktoś je usuwał i zauważył spadek temperatury?

No temperatura rzeczywiscie dosc wysoka ja przy 680MHz na rdzeniu mam ponizej 60*C, a przy 640MHz (tak pracuje cały czas) 56-57*C ;) w idle 44*C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie Ci ten San Diego wyniki podnosi :P

Wyniki podnosi 256Mb ramu na karcie :)

 

Juz robilem pomiary i wszelkie zaleznosci...:P

 

Ja również dołączę do grona użytkowników 7600 :D

Jak tylko odpale - nie omieszkam się pochwalić wynikami :D

/dzienks Niemiec/

Czekam z niecierpliwoscia na Twoj wynik... Masz jakos specialniej selekcionowanego Gs'a??

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sector19 przeciez wiem ze ram podnosi wyniki w marku 05/06

 

tylko chodzi mi o taktowania jego grafy a wyniki :P

 

inni zeby miec troche ponad 7k musza miec takty 650-670/1700-1800 :D

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Czekam z niecierpliwoscia na Twoj wynik... Masz jakos specialniej selekcionowanego Gs'a??

Mam takie:

klik 1

Klik 2

/pojeb... można z tymi obrazkami na forum dostać - raz tak - raz siak :( /

 

Kto się już w SLI na Intelu bawił ? - chętnie posłucham wskazówek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed godzinką kupiłem GALAXY 7600GS 1.2ns (SAMSUNG) 256MB Zalman Edition. Chyba jest nowa dostawa tych kart, bo ja czekałem 4 dni. Otóż łopatki wiatraka nie są czarne ale przezroczyste niebieskie. No i ja nie mam radiatorów na pamięciach (gdybym miał to nie wiedziałbym jakie mam te pamięci, bo narazie składam sprzęt i nie mam go gdzie podłączyć).

 

---=== KARTA===---

Dołączona grafika

 

---===PAMIĘCI===---

Dołączona grafika

 

Samsung na swojej stronie podaje, że nominalna prędkość tych kości o oznaczeniu K4J52324QC-BJ12 to.... 800MHz (chyba że coś źle patrzę) KLIK czyli teoretycznie 1.6GHz da się zrobić (wcześniej chyba trzebaby było kupić radiatorki na te kości).

Edytowane przez malkovich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z tymi radiatorami na pamięciach - na pclabie na jednym zdjęciu ta karta ma radiatorki na innym nie ma.

 

tutaj nie ma:

Dołączona grafika

 

a tutaj posiada:

Dołączona grafika

 

aha i czy ten wiatraczek świeci (tzn ten niebieski przezroczysty), wie ktoś? :rolleyes:

Edytowane przez malkovich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...