Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko masz w grze. Wchodzisz do domu > info > postęp w grze > i tam masz do wyboru różne takie. Ja mam już 95% za sobą. Zoatało mi tylko online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych ale u mnie TDU w polskiej wersji chodzi o wiele płynniej i lepiej niż było w becie w którą graliśmy już w styczniu i później w wersję angielską. Dzisiaj odpaliłem u siebie TDU na Viście i szczena mi rozwaliła podłogę i wpadła do piwnicy rozbijając moje ulubione konfitury :) W porównaniu do XP gra chodzi o 10-15 FPS (czasem nawet 20 FPS) szybciej. Pojeździłem po mieście i po całej wyspie i FPS cały czas w granicach 50-65 dla XP i 65-80 dla Visty.

 

Ustawienia to: 1280x1024, detale na wysokie, AAx4, Aniso x16, wysoka jakość.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC u mnie jest odwrotnie. Jestem niestety zmuszony do gry na Viście ale na XP chodziła o wiele szybciej.

 

Btw. jak wchodzisz na multi to powyłączaj torrenty i wszystko co Ci łącze zamula ;) , bo nie dało sie z Tobą wczoraj grać. A wierz mi, bardzo to przeszkadza jak ktoś skacze po mapie. Poza tym, inni przy okazji też łapią wtedy laga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeatheN

 

Gratuluje. Odkryles Ameryke 300 lat po Kolumbie. :lol2: Przeciez praktycznie od poczatku Frapsa wiadomo ze ten program zre zasoby systemowe. RivaTuner Statistic Server uber alles 8-)

No wiesz sterowniki do myszki tez zra zasoby systemowe. Uzywalem i bede uzywal frapsa, odpalalem go nawet w 3dmarkach. Wszystkie gry ktore mlocilem nie zwalnialy przez frapsa tak jak TDU!:) i o to mi chodzilo. Mimo ze minelo 300 lat moze nadal sa ludzie ktozy nieswiadomie uzywaja FRAPSA:) w TDU i nie zauwazyli ze gra zwolnila..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. jak wchodzisz na multi to powyłączaj torrenty i wszystko co Ci łącze zamula ;) , bo nie dało sie z Tobą wczoraj grać. A wierz mi, bardzo to przeszkadza jak ktoś skacze po mapie. Poza tym, inni przy okazji też łapią wtedy laga.

Nie używam torrentów i innych p2p, więc to nie to. Mam na tym łączu podłączonego jeszcze lapka do netu i może to wina firewalla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych ale u mnie TDU w polskiej wersji chodzi o wiele płynniej i lepiej niż było w becie w którą graliśmy już w styczniu i później w wersję angielską. Dzisiaj odpaliłem u siebie TDU na Viście i szczena mi rozwaliła podłogę i wpadła do piwnicy rozbijając moje ulubione konfitury :) W porównaniu do XP gra chodzi o 10-15 FPS (czasem nawet 20 FPS) szybciej. Pojeździłem po mieście i po całej wyspie i FPS cały czas w granicach 50-65 dla XP i 65-80 dla Visty.

 

Ustawienia to: 1280x1024, detale na wysokie, AAx4, Aniso x16, wysoka jakość.

Z jakiego widoku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zrobiłem 21 na 30 misji topmodelka i więcej nie ma na mapie. Dlaczego? Mam profil mistrza, kilka wyścigów do przejścia. To samo jest z transportem samochodu. Gdzie sie podziały te wyścigi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeny zajrzyjcie w INFO i achievements, musicie robic punkty, zeby odblokowac dalej. Tak ciezko przeczytac instrukcje od gry?

Dla jasnosci antyinteligentow - 21 modelek z 30 nie daje zadnych punktow. Tak samo jak 42 wyscigi. Wszystko jest w achievements opisane co trzeba zrobic, ile miec zeby dostac punkty.

Jestem zaszokowany pytaniami stale o to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze sklepu z TDU w ręku. Założyłem konto GameSpy, wszedłem do gry wpisałem dane z GameSpy i nagle komunikat, że jest jakaś aktualizacja i TDU chce ją pobrać... Klikam na "TAK" czekam chwilkę, gra sie minimalizuje i włącza jakaś dziwna strona http://www.none.com/ Dodam, że gra nie prosiła mnie jeszcze o cd-key'a... Proszę pomóżcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Zakladales osobno konto? Zrob to przez gre podczas robienia profilu (zaznaczasz ptaszkiem ikonke gamespy) i ci sie konto stworzy, po co robic to na inne, bardziej czasochlonne sposoby ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrobiłem, zaczęło łączyć, wszystko ładnie pięknie, aż do momentu kiedy prosi o aktualizację gry... Klikam na tak, minimalizuje się gra i wchodzi na stronę, którą podałem wyżej... :(

 

 

EDIT: Jak nie ma, jak na screenie widać wyraźnie...

post-146140-1178121660_thumb.jpg

Edytowane przez Dymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG Dymek!!!!!!!!

A tak trudno kliknąć na NIE?

 

Jak klikam na NIE to nie łączy sie z serwerem, tylko powraca na listę, aby wybrać konto użytkownika, więc nie bądź taki do przodu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem, gdy wrzuciłem patcha NO_DVD. Dlatego musiałem go usunąć i gram z płytą w napędzie.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze komuś popsuł się save? Dostałem wiadomości i trasy pocięte, o dziwo ruda nie postanowiła sobie zrobić operacji choć obcięte włosy mogłyby być symptomem chęci zrobienia sobie takowej. Nawyk mój ustrzegł mnie przed tak rażącymi błędami gry.

 

:gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mi wlasnie nigdy sie save nie popsul a gram od bety. Dziwne troche.

 

Dymek, moze rzeczywiscie masz stare wpisy po becie tak jak ktos napisal i gra ci sie gryzie z poprzednimi wersjami. Wywal gre, usun wszystko z rejestru i znow ja zainstaluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dem - racja, gdy chce się grac z NO_DVD pokazuje się takowy komunikat, natomiast u mnie to występowało nawet, gdy uruchamiałem grę z płyty... Na szczęście FORMAT C i po problemie :) To jak ? Macie jeszcze miejsce w klubie ? :D Podłączam MOMO i idę śmigać - do zobaczenia !

Edytowane przez Dymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Dem - racja, gdy chce się grac z NO_DVD pokazuje się takowy komunikat, natomiast u mnie to występowało nawet, gdy uruchamiałem grę z płyty... Na szczęście FORMAT C i po problemie :) To jak ? Macie jeszcze miejsce w klubie ? :D Podłączam MOMO i idę śmigać - do zobaczenia !

Faq na pierwszej stronie. Team 2 ma jeszcze z 10 wolnych miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wypas, spotkałem sporo ludzi z PL :) Szkoda tylko, że jadąc z otwartą szybą, przejeżdżający obok nas gracz, nie słyszy muzyczki, to była by już masakra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z savem miałem taką jazdę, że hej. Odpalam grę wchodzę do mojej chaty i już się cieszę na widok mojej luby, a tu jakiś koleś siedzi na kanapie, łysy jak kolano i zarośnięty jak "Czerwony Las" :) Ale najlepsze dopiero mnie czekało. Wlazłem do trybu kariery aby zobaczyć, gdzie jestem, a tu moje gały zwiększyły średnice 100-krotnie. Z poziomu amator jakimś cudem jest na ostatnim-najwyższym. Ale mało tego, kasy na koncie mam tyle co Bill Gates i cała wyspa moja, włącznie ze wszystkimi furami :) Ale jazda i to wszystko w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Ja z savem miałem taką jazdę, że hej. Odpalam grę wchodzę do mojej chaty i już się cieszę na widok mojej luby, a tu jakiś koleś siedzi na kanapie, łysy jak kolano i zarośnięty jak "Czerwony Las" :) Ale najlepsze dopiero mnie czekało. Wlazłem do trybu kariery aby zobaczyć, gdzie jestem, a tu moje gały zwiększyły średnice 100-krotnie. Z poziomu amator jakimś cudem jest na ostatnim-najwyższym. Ale mało tego, kasy na koncie mam tyle co Bill Gates i cała wyspa moja, włącznie ze wszystkimi furami :) Ale jazda i to wszystko w multi.

TO CUD! :D Bo Ciebie to trzeba było zmuszać do robienia kariery i kupna aut :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może umówimy się o godzinie 16 na parkingu niedaleko latarni na południu ? Chciałbym zobaczyć jak takie spotkanie wygląda :)

Myślę, że o tej godzinie może być problem, ale koło 21 to na pewno już się zbierzemy.

ps. Ja powinienem gdzieś śmigać od tej 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z savem miałem taką jazdę, że hej. Odpalam grę wchodzę do mojej chaty i już się cieszę na widok mojej luby, a tu jakiś koleś siedzi na kanapie, łysy jak kolano i zarośnięty jak "Czerwony Las" :) Ale najlepsze dopiero mnie czekało. Wlazłem do trybu kariery aby zobaczyć, gdzie jestem, a tu moje gały zwiększyły średnice 100-krotnie. Z poziomu amator jakimś cudem jest na ostatnim-najwyższym. Ale mało tego, kasy na koncie mam tyle co Bill Gates i cała wyspa moja, włącznie ze wszystkimi furami :) Ale jazda i to wszystko w multi.

To sie wlasnie nazywa walenie save :)

 

Myślę, że o tej godzinie może być problem, ale koło 21 to na pewno już się zbierzemy.

ps. Ja powinienem gdzieś śmigać od tej 16

Wieczorem i ja pewnie bede :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...