Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Moze zacznijmy od tego zebys regulamin przeczytal... gra jest dostepna od +- miesiaca na polskim rynku wiec nie widze powodow czemu tu ma sie rozmawiac o piratach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się wczoraj ścigało ale niestety zostaje ograniczony czasowo i prawdopodobnie będę pojawiał się najwyżej w weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cenami aut to paranoja :( jeden wielki bug :( ,bo żeby wystawić auto prosto z salonu, kupione za 300tyś, za 9 mln,a po mniej więcej 2 dniach dostać kase.To jaki to ma sens ścigania sie i zarabiania pieniędzy?

NO rozumiem,że ktoś sprzedaje auto niedostępne normanie,ale nie salonowe i to 40x drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Jak mam zmnienić ten plik z sevami? Bo w grałem sevy wyrko.. Gdy kopiowałem to wziełem tak na wszystkie. Teraz mam tylko do wyboru profil wyrko. A powinnen być jeszcze swift i plastek. Prosze pomóżcie bo brat sie denerwuje że mu sevy zwaliłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cenami aut to paranoja :( jeden wielki bug :( ,bo żeby wystawić auto prosto z salonu, kupione za 300tyś, za 9 mln,a po mniej więcej 2 dniach dostać kase.To jaki to ma sens ścigania sie i zarabiania pieniędzy?

NO rozumiem,że ktoś sprzedaje auto niedostępne normanie,ale nie salonowe i to 40x drożej.

Ja nie sprzedaje tak ale widać większość leci na skróty i zarabia po kilka milionów dziennie bo gra nie patrzy czy 300k czy 9mln i tak kupuje automatycznie, więc cały trade nie ma sensu bo nikt tam nie sprzedaje normalnie samochodów. A później jak się ścigasz to mają wszystkie auta :wink:

 

@Szozi może razem z patchem dostaniemy jakieś auta. Czyli pozostaje czekać do maja.

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem podobnie w celach poznawczych oczywiście :-) i jakoś mój Viper za 9,999999 $ od 5-6 dni nie chce zejść. Możliwe, że już coś poprawili albo mam wyjątkowego pecha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wystawilem E-type 3 level tuningu za 1 800 000 i nie chcial mi zejsc przez 5 dni. W miedzyczasie zdjalem go z aukcji bo wskoczylem na poziom mistrza :D

Teraz jest wyscig w miescie za 75 tys., a wystarczy nam marne 290 :) Wiec kasa jakos tam leci. Prosze o niekomentowanie w stylu "cheater". Jak kupilem ferrari enzo za 560tys. to gra stwierdzila , ze samochod jest juz niedostepny. Pieniedzy oczywiscie juz wiecej nie zobaczylem. Wiec skoro gra chce byc cwansza od nas to dlaczego nie byc cwanszym od niej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja miałem wyjątkowe szczęście w takim razie, 4 dni temu wystawiłem McLarena F1 GTR lvl3 za 9,999,999$ i sprzedałem po kilku godzinach :D

Udało mi się też kupić kilka niezłych furek za marne grosze.

PS. Zostało mi jeszcze 22% do Asa ;)

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupilem ferrari enzo za 560tys. to gra stwierdzila , ze samochod jest juz niedostepny. Pieniedzy oczywiscie juz wiecej nie zobaczylem.

Taaa... ja tak miure kupowalem 3 razy....

 

Witam. Czy ta gierka pojdzie na moim konfigu? To jest ten co w sigu, radek krecony na 410:410 bo jest na hynixach 5.... :/ Pozdrawiam

A co ciezko znalezc sobie wymagania systemowe na google?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem> Mam oryginalną polską wersje tdu, ale mam jakiś błąd w grze bo nie mogę wjechać w dany obszar na mapie, nawet nie mogę mapy przybliżyć na tym obszarze, bo odrazu wywala mnie z gry i wyskakuje komunikat, że nastąpił błąd. czy ktoś miał taki sam problem i wie jak jemu zaradzić ?

 

Na czarno zaznaczyłem dany obszar:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak mógłbym się z wami pościgać? Zakupiłem TDU wczoraj, gierka jest wypas, co prawda rwie mi się niemiłosiernie przy każdej rozdzielczości :oops: ale daję rade.

 

Gdyby ktoś był na tyle miły żeby w jakiś sposób zagadać do mnie w grze (czy też na forum mnie poinstruować co mam zrobić) byłbym niezmiernie wdzięczny.

 

BTW in game nick: schaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale nie mam zamiaru czytac 150 stron jednego tematu a te wymagania to sa tak napisane ze nie wiadomo na czym to ma chodzic. Lepiej sie dowiedziec od kogos kto ma podobnego kompa i wie z wlasnego doswiadczenia chyba nie? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale nie mam zamiaru czytac 150 stron jednego tematu a te wymagania to sa tak napisane ze nie wiadomo na czym to ma chodzic. Lepiej sie dowiedziec od kogos kto ma podobnego kompa i wie z wlasnego doswiadczenia chyba nie? :?

:mellow:

 

Po kiego wala czytac 150 stron skoro jest szukajka? Moze przez ten czas ZPP ogarniesz sens jej istnienia i dzialanie. Czas start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak mógłbym się z wami pościgać? Zakupiłem TDU wczoraj, gierka jest wypas, co prawda rwie mi się niemiłosiernie przy każdej rozdzielczości :oops: ale daję rade.

 

Gdyby ktoś był na tyle miły żeby w jakiś sposób zagadać do mnie w grze (czy też na forum mnie poinstruować co mam zrobić) byłbym niezmiernie wdzięczny.

 

BTW in game nick: schaku

FAQ

http://www.ppcteam.xt.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cygan21, na pierwszej stronie tego tpicu masz FAQ i tam masz napisane wymagania jeśli chcesz pojeździć na swoim sprzęcie to radzę pobrać z FAQ plik do configu pod takie karty jak masz Ty (config pod 6600 i słabsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...