Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie uzywasz patcha No_CD (lub NO_DVD). Miałem to samo. Musiałem odinstalować i zainstalować grę od nowa (save'y zostają nietknięte).

hmm, jakis patch wyszedl? (oprocz nodvd:D)

 

Mam pytanie:

W dziale Handluj są 2 samochody: Ferrari F40 i Lamborghini Diablo GT. Chodzi o to że nie ma ani jednej sztuki na aukcjach, nie widzialem tych aut rownież w salonach. Skąd można je zdobyć???

z tego co wiem maja byc dodane soon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

latajace bokamu zolte autko jakim jest corwetta z06 tak tak to ja :D

 

jak hmmmm gram na padzie furka jest na 2 poziomie odpicowania zapinam na manualu 4bieg i jazda :D

 

ktos mogl by z mooocnym sprzetem nagrac frapsem ?? chcial bym zrobic jakis filmik :D

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nastepujacy problemik - gra mi po prostu 'miga'. Obraz co jakis czas (2-4s) mignie i nie wiem o co chodzi, zwlaszcza ze mam to tylko w TDU. Testowalem na roznych ustawieniach gry, roznych sterownikach, roznych ustawieniach grafiki, odkrecalem grafike, podkrecalem na nowo itp i wciaz to samo. Wie ktos o co moze chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powierzono mi zorganizowanie ligi/pucharów gry Test Drive Unlimited na Electronic Sports League. Proszę was o pomoc. By liga mogła istnieć muszę mieć rozeznanie ile osób z Was wzięło by w niej udział. Planuję stworzenie ladderu dla kliku grup samochodów (A-F 1on1 Ladder, G 1on1 Ladde, Ma 1on1 Ladder, Mb 1on1 Ladder, laddery 2on2 oraz laddery klubowe i puchary). Proszę się o wpisanie w komentarzach jeśli zamierzacie na 100 % wziąć udział. Ponadto potrzebujemy dwóch adminów oraz Newmanów. Bardzo proszę o pomoc, wszakże robimy to w Waszym interesie!

 

Więcej o ESL: www.esl.eu

Michał „Lambert” Kwiatkowski

 

Proszę o wpisanie się pod postem i nie pomijanie go...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja bym sprobował sił chętnie. Osób będzie dużo do gry wg. mnie, porozsylaj posty na forach i tyle powinno starczyć, ludzie czekają tylko aż coś sie wydarzy bo jak dotąd to żadnego turnieju nie bylo (poza naszym wewnątrz klubowym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprobował sił chętnie. Osób będzie dużo do gry wg. mnie, porozsylaj posty na forach i tyle powinno starczyć, ludzie czekają tylko aż coś sie wydarzy bo jak dotąd to żadnego turnieju nie bylo (poza naszym wewnątrz klubowym).

Werkos czyli head admin ESL wyznaczyl dolna granice 100 osob, wiec jesli ktos bedzie bral udzial niech tu cos skrobnie ze chce wziac, dopisze go do listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma ram do migajacego obrazu? Miganie = blackscreen na doslownie chwileczke, mrugniecie okiem ;]

skoro nie grafika ... to nie mam pojecia proponuje powylanczac wszystkie niepotrzebne procesy w tle

 

mozliwe ze przez ram [MAŁO] bo jak gra doczytyje moze cos fixowac ... imo

 

a tak nie wiem koncza mi sie pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powierzono mi zorganizowanie ligi/pucharów gry Test Drive Unlimited na Electronic Sports League. Proszę was o pomoc. By liga mogła istnieć muszę mieć rozeznanie ile osób z Was wzięło by w niej udział. Planuję stworzenie ladderu dla kliku grup samochodów (A-F 1on1 Ladder, G 1on1 Ladde, Ma 1on1 Ladder, Mb 1on1 Ladder, laddery 2on2 oraz laddery klubowe i puchary). Proszę się o wpisanie w komentarzach jeśli zamierzacie na 100 % wziąć udział. Ponadto potrzebujemy dwóch adminów oraz Newmanów. Bardzo proszę o pomoc, wszakże robimy to w Waszym interesie!

 

Więcej o ESL: www.esl.eu

Michał „Lambert” Kwiatkowski

 

Proszę o wpisanie się pod postem i nie pomijanie go...

Kurde lipa bo dopiero co robote dorwalem i mam problem z dostepem do pc ostatnio. Zerknij jeszcze na nasza stronke klanowa http://ppcteam.woox.pl i tam zarzuc to info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez myslalem nad zorganizowaniem turnieju :) fajna opcja. w kazdym razie chetnie wzialbym udzial :)

co do ustawien to imho wskaznik prowadzenia on(duzo osob czituje skracajac), aids off, i kolizje sam nie wiem :) nie lubie gdy ktos nie jezdzi fair :D

 

co do samych spotkan, to na poczatek powinno sie wyznaczyc trasy turniejowe :) np 5-7 tras, zroznicowanych, od bardzo szybkich po bardzo krete i mieszane :)

 

w ogole mam kilka pomyslow jak bardzo dokladnie sprawdzic ktory z graczy lepiej jezdzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez myslalem nad zorganizowaniem turnieju :) fajna opcja. w kazdym razie chetnie wzialbym udzial :)

co do ustawien to imho wskaznik prowadzenia on(duzo osob czituje skracajac), aids off, i kolizje sam nie wiem :) nie lubie gdy ktos nie jezdzi fair :D

 

co do samych spotkan, to na poczatek powinno sie wyznaczyc trasy turniejowe :) np 5-7 tras, zroznicowanych, od bardzo szybkich po bardzo krete i mieszane :)

 

w ogole mam kilka pomyslow jak bardzo dokladnie sprawdzic ktory z graczy lepiej jezdzi :D

Na poczatek musimy zorientowac sie ilu graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...