Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

No jeden z ciekawszych chyba jakie widzialem z TDU... Z pewnością syci słup ze światłami przy wyjeździe z tunelu ;o A tak na marginesie widać pewny spadek FPS przy jeździe motocyklem (takie lekkie żabkowanie ;o ). Nie wiem co będzie się działo jak ta gra ukaże światło dzienne ale ciekawa moim zdaniem byłaby koncepcja połączenia świata GTA z TDU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie zrobiony teledysk o TDU :

 

http://videos.tdu-central.com/tdu-mix-by-d...-tducentral.wmv (73mb)

Jak oglądam takie materiały( i przed chwilką crysis'a dwa nowe filmiki) to się śmieję do monitora, o tak.

:smile2:

Po nowych produkcjach od razu widać, że rynek gier pc umiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie tylko gier PC ale gier w ogole. Niestety kasa dziś jest najważniejsza (zawsze jest ale kiedyś zeby zarobić na grze trzeba było sie naprawde napracować - nie to co dziś). To było takie mało OT w sumie nie dotyczące TDU bo ta gra mi sie coraz bardziej podoba ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądam takie materiały( i przed chwilką crysis'a dwa nowe filmiki) to się śmieję do monitora, o tak.

:smile2:

Po nowych produkcjach od razu widać, że rynek gier pc umiera.

A ja oglądam filmiki z Crysisa i jestem w małym szoku mnóstwo cieni, mnóstwo obiektów o wysokich teksturach, dobra fizyka piękne wybuchy. Jak film z pierwszej osoby.

 

I niech mi ktoś wytłumaczy czemu gdy wyszedł FC i miażdżył grafiką i fizyką konsolowcy zarzucali eee ale fabuła denna ee a gdzie gameplay eee dobra a teraz jak wychodzi GoW który też jest głównie piękną grafiką i taką sobie fizyką a gameplay jest niczym nowym fabuła też nie powala to są zachwyceni :wink: ?

 

Rynek gier PC nie umiera ( raczej powoli się rozwija) ja podpowiem, że mi nawet czasu nie starcza by grać na bieżąco we wszystkie dobre tytuły jakie bym chciał więc jest dobrze.

 

 

A co do gry tu macie porównanie samochodów w grze ale chyba są tylko te standardowe

http://www.cryo.at/TDU/#

Edytowane przez Vanilla Ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greetings TDU Beta Testers!

 

This email is to let you know that the Closed Beta test will be coming to an end on Monday January 15th. The TDU Servers will be taken offline in preparation for the Open Beta test, scheduled to launch very soon. We'd like to thank you for all of your hard work and participation so far, and look forward to seeing you in the Open Beta.

 

Important Note: If you are planning on participating in the Open Beta Test, keep in mind that you may need to re-download the entire game client once again. At this point with so any changes to the game, a patch would simply not be very possible from your current client. You may need to completely uninstall your current version of the Closed Beta to avoid any potential problems with the Open Beta Client.

 

Anyways, thanks once again for all your support! We hope to see you cruising Oahu in the Open Beta!

 

-The FilePlanet Team

The Atari Team

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na open betę trzeba będzie się przyczaić :}

 

mnie zastanawia ostateczna lista aut dostępnych w wersji na pc, bo niezostała jeszcze opublikowana, mam nadzieję że będą dodane odrazu auta z packów wydawanych na xbox, a w przyszłości możliowść ściągania następnych paczek aut za freeeee :]

 

jeżeli chodzi o nowe video z bety, to godne polecenia jest to :

 

http://savefile.com/files/391127

http://www.megaupload.com/?d=NS8DP4K5

http://rapidshare.com/files/10392250/TDU_A...things.wmv.html

 

różne linki do jednego filmu, przedstawia on Mercedesa CLK DTM AMG który ściga Audi A3 3.2 Quattro, ten odgłos silnika, ta szybkośc wrrrr :}

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie laca tylko lanca :damage_wall:

W sumie to nic nie wiadomo o zasadach ściągania open bety, wiadomo tylko że 25k osób będzie mogło przetestować. Ja pisałem o wybrańcach, a to nie oznacza najszybsi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest tak, że producent podaje adres strony i dokładną datę, kiedy będzie wysyp cd-keyów. Wtedy trzeba byc o tej godzinie na tej stronie i czekac ;) Przynajmniej ja w taki spsoób sie załapałem na bete BF2142.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli open beta bedzie na fileplanet to jak zawsze tam bywa z betami pierwsze iles tak os. w tym przypadku 25k, ktore sie zalapie na cdkeya bedzie sobie moglo testowac gre, sciagnac clienta moze kazdy, tak samo jak to bylo w przypadku platnej bety dla subskrybentow fp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za miesiąc premiera, a polski dystrybutor TDU, czyli CDProjekt nic nieogłasza, ile będzie kosztować ?, kiedy będzie wydane?, co dostaniemy oprócz samej gry ?, same niewiadome, a na ich stronie nic niepisze, w ich sklepie również...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnym forum TDU są zapisy do wyścigu Gumball 3000 !!

 

http://img411.imageshack.us/img411/5180/gu...000routees1.jpg

 

kto oglądał kiedyś gumballa 2000 albo 3000 to wie o co chodzi, dla mnie rewelka, widać że multiplayer w TDU żyje, wyścig jest niezły bo okrążenie całej wyspy trwa kilka godzin :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

na oficjalnym forum TDU są zapisy do wyścigu Gumball 3000 !!

 

http://img411.imageshack.us/img411/5180/gu...000routees1.jpg

 

kto oglądał kiedyś gumballa 2000 albo 3000 to wie o co chodzi, dla mnie rewelka, widać że multiplayer w TDU żyje, wyścig jest niezły bo okrążenie całej wyspy trwa kilka godzin :]

A nie jest tak czasem, że podzielony jest ten wyścig na odcinki do czekpointów ? Kawałek pomiędzy CP3 a CP4 i tak jest dość długi. Z tego co wiem to każdy może sobie stworzyć dowolny wyścig a opcji do niego jest mnóstwo. Ja na takie długodystansowe się pisze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, dawac mi w takim razie TDU!!! Jutro poczytam ten temat, bo teraz nie mam czasu, ale jak dla mnie zapisy sa za wczesnie, przeciez gra wyhcodzi w lutym... imo powinny sie rozpoczac pod koniec lutego :)

 

Co ten CDP kurde robi? Chyba jutro napisze do nich mejla, bo troche sie opieprzaja z wydaniem TDU :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tak jak piszesz, jak w prawdziwym Gumball cały wyścig trwa kilka dni, ale zawsze można spróbować objechać całą wyspę naraz :D

 

MaZZeo oni śmigają na wersji xbox360 :]

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...