Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Eee?

 

W becie wystarczylo, podczas robienia nowego profilu w grze, zaznaczyc "GameSpy' ptaszkiem i tyle.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki zalogowalem sie i polaczylem w grze z sewerem... ale nikogo nie ma na mapie :(.... co mam zrobic zeby byli inni uzytkownicy ... ????

 

i jeszcze jedna sprawa :

panowie, mam pytanie... czy pomoze mi przyspieszenie plynnosci gry jak dokupie sobie 512 ramu ?? mam obecnie 1024 ramu ( 1x512 i 2x256) pentium 4 3,0 i karte gf7600gt... i strasznie mi gra sie przycina... gram 800x600 na low detalach... wylaczone te hdr i aa bo nie wiem o co w tym chodzi... i nie tnie sie gra tylko jak mam widok ze zderzaka (czyli nie widac wogole mojego samochodu) prosze o pomoc... bo widzialem ze ludzie na slabszysch kompach tzn na 2,4 itp i grali na 1024 na high detalach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee nie pomoze Ci to nic... zrob porzadek z systemem... wylacz synchronizacje pionowa w sterownikach

co do zalozenia konta na gamespy.. jak widac sa 3 sposoby ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no oki jestem juz online, ale nikogo na mapie nie ma :( sam jezdze...

 

a moze znacie jakis dobry pogram ktory robi pozadek w systemie (oprocz formata ) :)

a czytales ten topic?

 

jest cos takiego, co zwie sie dumnie defragmentator - polecam skorzystac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firewall odblokowany? tak szczerze to powiem Ci ze wlasciwie w trybie multi bedziemy Ci w stanie pomoc dopiero za 2 tygodnie ;)

edit: no dobra...poltora ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy dwudziesty marca. Nie wie ktoś, czy wyszła już gra na zachodzie?

 

Sysak jestes nie na biezaco czy mi sie zdaje .... chmura tu pokazuje ze ma angielska wersje w domu ... p.s. gra z tego co wiem wyszla 16 marca na zachodzie ... wiec troszke nie rozumiem pytania ....

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy w tej grze tak naprawde rywalizujemy z 1 przeciwnikiem.Podczas kazdego rajdu zawsze 1 przeciwnik ma duzo wieksze umiejetnosci niz pozostali,jak juz ucieknie to nie mozna go zlapac

 

Na poziomie champion gra na klawiaturze jest juz udreką :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak jestes nie na biezaco czy mi sie zdaje .... chmura tu pokazuje ze ma angielska wersje w domu ... p.s. gra z tego co wiem wyszla 16 marca na zachodzie ... wiec troszke nie rozumiem pytania ....

No prawdę mówiąc jestem... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasugerowałem się sposobem forest kila zbila by naprawi ć błędy z zapisem gry, jednak nie miałem opisywanych plików w katalogu z save, wiec nici z naprawy, nic nie pozmieniałem.

Wchodzę do gry by odprowadzić ostatnią furę z 30, a ku mojemu zdziwieniu okazuje się że znowu zapis się pokićkał i od nowa muszę wszystko robić. Jedyne co mi zostało to samochody które zdążyłem kupić.

Nie gram w tą grę, przecież można się pochlastać, wykonując po raz kolejny to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w tą grę, przecież można się pochlastać, wykonując po raz kolejny to samo.

Dobra, dobra. Łupiesz codzinnie do nocy ;) Ja dałem sobie na luz, czekam na premierę bo a nóż nie będą działać sejwy z angielskiej wersji i gram od nowa. W miedzyczasie jeszcze kupie 8800GTS 640 bo na tym syfie nie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patcha beda musieli wypuscic bo gra jest slabo grywalna ...

take skoro swiatowa premiera miala juz miejsce .. mysle ze pracuja nad paczem i to kwestia tygodnia moze dwoch ... no maks trzech i bedzie patch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie :D

Przy takiej grze warto coś powiedzieći udzielać się na forum :D

 

Gra jest spełnieniem marzeń pecetowców na temat samochodówki (mimo problemów z działaniem i sejwami) :D

 

PS. Dla wszystkich zainteresowanych zrobiłem taką tabelę w excelu 2007 ze wszystkimi ważnymi danymi pojazdów (narazie tylko samochody) wraz z wyliczeniem kosztów po tuningu i ratio: masa do mocy :D

 

Jakby kogoś interesowała takowa rzecz to niech wysyła prośbę z adresem mailowym na PW :D

Edytowane przez K-mil78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowała takowa rzecz to niech wysyła prośbę z adresem mailowym na PW :D

Wrzuć to na rapidshare.de będzie prościej ;]

 

"Neo_x" Albo jako tabele ;]

Edytowane przez Smol__ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wpisywaniem postów - jak wpiszę posta i zatwierdzę do wstawienia - to później mi nie wraca do tematu (zawiesza się na białej planszy) :(

 

Używam Opery.

Edytowane przez K-mil78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów. tak czytam wasze opinie ze zacina itp i patrzac na konfiguracje wazego sprzetu stweirdzam ze jestescie "sprzentowymi zboczencami" Zastanwaiam sie jak wam moze zacionac jak u mnie na C2D E6400 @ 2,13 i GF7600GT 1GB RAM w rozdizlczosci 1024x768 gra nie zacina i jezdzi sie plynnie moze dla was plynnie to jest 100FPS nie wiem. Pozdrawiam :)

http://www.wrzuta.pl/film/6ZDpNSzmuj/tdu filmik

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów. tak czytam wasze opinie ze zacina itp i patrzac na konfiguracje wazego sprzetu stweirdzam ze jestescie "sprzentowymi zboczencami" Zastanwaiam sie jak wam moze zacionac jak u mnie na C2D E6400 @ 2,13 i GF7600GT 1GB RAM w rozdizlczosci 1024x768 gra nie zacina i jezdzi sie plynnie moze dla was plynnie to jest 100FPS nie wiem. Pozdrawiam :)

wierz mi ze nie wszyscy.. mi 35-40 fps spokojnie wystarcza do komfortowej gry w tdu :) nie wspominam o csie bo tam niestety duza ilosc fps jest niezbedna.. aczkolwiek na plynnosc tdu nie narzekam :) nie jestem wymagajacy po 4 latach uzywania gf3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a u mnie sie tnie :( i caly czas sa problemy z wyjsciem z domu ... bo sie gra czesto zawiesza... i jeszcze nie moge obczaic jak grac w online... :( normalnie w Live for Speed gralem bez problemu , a tutaj cos nie widze innych uzytkownikow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wstawić pliku na forum - krzyczy mi że nie mam uprawnień żeby wstawiać plików z tym rozszerzeniem :(

 

 

 

Ten link prowadzi do Tabeli: (mam nadzieję)

http://www.sendspace.com/file/i1wmb7

 

 

 

 

PS. Posty mi warjują :(

Zwielokratnia mi to co napisze w poście :(

Edytowane przez K-mil78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wstawić pliku na forum - krzyczy mi że nie mam uprawnień żeby wstawiać plików z tym rozszerzeniem :(

Ten link prowadzi do Tabeli: (mam nadzieję)

http://www.sendspace.com/file/i1wmb7

PS. Posty mi warjują :(

Zwielokratnia mi to co napisze w poście :(

NO KURDE, PRZECIEŻ OD WCZORAJSZEGO WIECZORU JEST TO W FAQ.

@K-mil, Twój kumpel mi wysłał i tak jak mu obiecywałem umieściłem w FAQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO KURDE, PRZECIEŻ OD WCZORAJSZEGO WIECZORU JEST TO W FAQ.

@K-mil, Twój kumpel mi wysłał i tak jak mu obiecywałem umieściłem w FAQ.

 

Dzięki wielkie ale nie wiedziałem. Widzę że przekonwertowałeś to na plik excela 2003 - uruchamiałeś może to na tym starszym excelu?

Kumpel (po przekonwertowaniu na excela 2003) miał problemy - nie liczył ratio gdy się segregowało w jakikolwiek sposób :(

 

Jeszcze raz wielkie dzięki.

 

PS. jakbys jeszcze mógł podpisać tą listę jako (by K-mil78) ? Tak dawno nie wchodziłem tu na forum że zapomniałem że mam konto :( dlatego kumplowi nie podałem swojego loginu.

 

 

Pozdro.

Edytowane przez K-mil78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie wy problemy macie. Obecnie mam 32% gry i do tej pory zadnych bugów nie zauważyłem. Gra chdozi dosyc znosnie na 2,5Ghz 1gb ramu i x1800xt przy 1024 i medium detalach, srednio 21-50fps. Z saveami zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...