Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle, że nie jesteś jedynym wybrańcem na forum i nie tylko tobie będzie dane zagrac w oryginalną wersje. O co ci chodzi w ogóle? Prawie każdy w tym temacie czeka aż w koncu gra będzie na półkach sklepowych, więc daj spokój

 

Mnei chodzi o to, ze wiekszosc którzy tutaj sie wypowiadaja zagrywaja sie w taka a nie inna wersje. No ale skonczmy ten temat, nie chce klotni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaZZeo

masz racje , ale co z tego ?? 95% ludzi ma juz zamowionego oryginala ...

powiesz pewnie ze oryginala nie kupia bo im sie zdazy znudzic , otoz nie , to jest gra sieciowa i caly jej urok to granie online ... wiec gadanie na temat pochodzenia wersji w ktora aktualnie gramy , jest nie na miejscu ..

pozdrawiam

 

ps (jezeli ten post lamie jakis pkt regulaminu , prosze moda o jego usuniecie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mnei chodzi o to, ze wiekszosc którzy tutaj sie wypowiadaja zagrywaja sie w taka a nie inna wersje. No ale skonczmy ten temat, nie chce klotni.

Jakby nie lecieli w kulki z tą premierą tylko wydali gre jak należy to sprawy by sie inaczej mialy. Zresztą to sprawa każdego z nas jakie mamy wersje i raczej nie ładnie tak ludzi osądzać.

 

160 zl za ang? ;o To ja podziekuje [;. BTW - im dluzej czekam na te gre tym bardziej mi się odechciewa te cale TDU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś bardziej obeznany może mi powiedzieć czemu nie mogę grać online :/ ???

oryginał angielski v1.45A , wyskakuje "nie można się połączyć ,sprawdź swoje ustawienia internetu" czy coś takiego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź swoje ustawienia internetu

masz firewall? przepuściłeś tdu przez niego?

 

albo poczekaj chwile, może serwer padł :?:

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś bardziej obeznany może mi powiedzieć czemu nie mogę grać online :/ ???

oryginał angielski v1.45A , wyskakuje "nie można się połączyć ,sprawdź swoje ustawienia internetu" czy coś takiego :/

Być może banalne porady ale sprawdź ustawienia lub wyłącz na chwilę firewalla. Ewentualnie jeśli gra wymaga klienta typu gamespy arcade - zainstaluj go. Wtedy pewnie wymagane jest stworzenie loginu. Coś mi się wydaje, że temat był już poruszany w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnei chodzi o to, ze wiekszosc którzy tutaj sie wypowiadaja zagrywaja sie w taka a nie inna wersje. No ale skonczmy ten temat, nie chce klotni.

Jak to ta sama wersja ;). Wypuścili betę poprostu... BTW mało kasy mam coś w gierce, wsio wygrywam, kupuję budżetowe fury. Dopiero 15% gry, coś 280k mam kasy. Ile macie apartamentów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ale wał :/

Wiem w czym tkwi problem .... miałem konto na GS i grałem w bete swego czasu , teraz zainstalowałem fulla nowy cd-key i te sprawy, i chce grać na tym samym profilu gamespy i lipa , trzeba było zrobić nowe konto do gry online :/

jak tak dalej będzie to będę miał z 10 tych kont gs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Cholera ale wał :/

Wiem w czym tkwi problem .... miałem konto na GS i grałem w bete swego czasu , teraz zainstalowałem fulla nowy cd-key i te sprawy, i chce grać na tym samym profilu gamespy i lipa , trzeba było zrobić nowe konto do gry online :/

jak tak dalej będzie to będę miał z 10 tych kont gs

nie da sie na GS usunąć nazwy konta lub zmienić? Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy może być spowodowane takie zachowanie gry:

Jak włączę HDR w opcjach ust. gry to po wejściu w tryb rozgrywki znikaja tekstury (np. twarze textury na samochodzie - nie ma karoserii a koła są hehe, textury na domach po prostu robią się przeźroczyste itd) i wszystko się przycina ;/

bez hdr wszystko jest ok...

 

miał ktoś z was takie jajka ?? jak tak to czym to idzie.

 

sprzęt taki jak w sigu. po lekkim o/c ale to raczej nie przez to.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Panowie czy może być spowodowane takie zachowanie gry:

Jak włączę HDR w opcjach ust. gry to po wejściu w tryb rozgrywki znikaja tekstury (np. twarze textury na samochodzie - nie ma karoserii a koła są hehe, textury na domach po prostu robią się przeźroczyste itd) i wszystko się przycina ;/

bez hdr wszystko jest ok...

 

miał ktoś z was takie jajka ?? jak tak to czym to idzie.

 

sprzęt taki jak w sigu. po lekkim o/c ale to raczej nie przez to.

Na twoim sprzęcie nawet w 800x600 nie pograsz z HDR więc lepiej sobie odpuść a jak Ci zależy to zawsze można popróbować ALT+TAB lub zmieniać rozdzielczość ( u mnie ALT+tab i tekstury wracają do normy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludwiczek bredzisz [; Oczywiscie ze pogra 800x600 z hdr, jezeli ja gralem na 6600gt (na procku z siga) a 7300gt po OC jest odrobine lepszy to slavok na luzie pogra. Tez tak czasem mialem slavok (na becie wersji styczniowej), niektorym pomgała alt-tab do windowsa i spowrotem, mi pomagała zmiana rozdzielczosci na wyższą/niższą a potem znowu powrót do 800x600 (jezeli nie pomagało, to do skutku) a jak nie to wyłaczenie i właczenie gry. Arty to norma, trzeba tylko cierpliwosci :D

I ogolnie slavok polecam opchnąć tego 7300 dolozyc i kupic 7600gt, roznice zobaczysz kolosalną. Dla przykladu. Zmiana z 6600gt na 7600gt spowodowała ze TDU chodzi komfortowo 1024x768 + hdr + AFx16, albo 1280x1024, AAx2, AFx16. Docinało troche na obszarze miasta ale winię za to ram, natomiast po za miastem, cud miód palce lizać. Ale generalnie 7300 powinien pociagnac 800x600 z hdrem.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ludwiczek bredzisz [; Oczywiscie ze pogra 800x600 z hdr, jezeli ja gralem na 6600gt (na procku z siga) a 7300gt po OC jest odrobine lepszy to slavok na luzie pogra.

 

Mam 6800GS w drugim kompie i dla mnie do płynności po włączeniu HDR duuużo brakuje :wink: Nie spojrzałem, że Galaxy z Zalmanem ale i tak bym wolał 1024x768 bez HDR niż 800 x 600 z hdr.

 

@BMD poczytaj FAQ :wink:

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga do nieba... nie wiem dlaczego ale podobają mi się takie proste drogi w dolinkę :)

 

img

lamerskie pytanie - jak robić zdjęcia do albumu w grze?

 

Właśnie wróciłem w wyspy ;) kupiłem sobie Lotusa Esprit V8 żeby zrobić pare wyścigów w klasie D. Muszę przyznać, że jeździ się tym wózkiem całkiem przyjemnie. W międzyczasie osiągnąłem poziom "Expert" i przejechałem 1000 mil... jako, że na koncie 1 000 000 $ stuknęło to trzeba by kupić jakiś wózek w klasie A - jakieś zalecenia? Zastanawiam się nad Ferrari bo widziałem, że ma handling 100. Przy okazji też spytam - na mapie nie wyświetla mi się salon, w którym można tuningować Ferrari mimo, że jeździłem w okolicach gdzie owy salon się powininen znajdować - muszę najpierw wygrać jakieś wyścig albo coś żeby mi się ten salon pokazał?

 

Graficznie cały czas giera zachwyca. Nawet w czasie wyścigu czasem rzuce okiem w lewą czy też prawą stroną aby obejrzeć krajobrazy :-P Mimo wszystko przydała by się 2 x taka wyspa [; ale myślę, że będzie podobnie jak z GTA czy też NFS - czyli - z każdą częścią mapa będzie większa. Oby tylko nie kazano nam czekać 2 lat ;)

 

Przydało by się więcej takich samochodówek na PC jak TDU..... jakby jeszcze Forze wypuścili na blaszaki.... mmmm pomarzyć zawsze można..... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ogolnie slavok polecam opchnąć tego 7300 dolozyc i kupic 7600gt, roznice zobaczysz kolosalną. Dla przykladu. Zmiana z 6600gt na 7600gt spowodowała ze TDU chodzi komfortowo 1024x768 + hdr + AFx16, albo 1280x1024, AAx2, AFx16. Docinało troche na obszarze miasta ale winię za to ram, natomiast po za miastem, cud miód palce lizać. Ale generalnie 7300 powinien pociagnac 800x600 z hdrem.

nie jest źle 1024x768 AAx2 detale medium i myka 25-30 klatek... hdr sobie odpuszcze bo 800x600 to max co moge osiągnąć z hdr'em a gra w takiej rozdziałce nie jest zbyt przyjemna...

grafe kiedys zmienie, narazie muszę się zadowolić tą co mam ze wzgledu na inne ważniejsze wydatki.

 

dzieki za podpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lamerskie pytanie - jak robić zdjęcia do albumu w grze?

 

Właśnie wróciłem w wyspy ;) kupiłem sobie Lotusa Esprit V8 żeby zrobić pare wyścigów w klasie D. Muszę przyznać, że jeździ się tym wózkiem całkiem przyjemnie. W międzyczasie osiągnąłem poziom "Expert" i przejechałem 1000 mil... jako, że na koncie 1 000 000 $ stuknęło to trzeba by kupić jakiś wózek w klasie A - jakieś zalecenia? Zastanawiam się nad Ferrari bo widziałem, że ma handling 100. Przy okazji też spytam - na mapie nie wyświetla mi się salon, w którym można tuningować Ferrari mimo, że jeździłem w okolicach gdzie owy salon się powininen znajdować - muszę najpierw wygrać jakieś wyścig albo coś żeby mi się ten salon pokazał?

 

Graficznie cały czas giera zachwyca. Nawet w czasie wyścigu czasem rzuce okiem w lewą czy też prawą stroną aby obejrzeć krajobrazy :-P Mimo wszystko przydała by się 2 x taka wyspa [; ale myślę, że będzie podobnie jak z GTA czy też NFS - czyli - z każdą częścią mapa będzie większa. Oby tylko nie kazano nam czekać 2 lat ;)

 

Przydało by się więcej takich samochodówek na PC jak TDU..... jakby jeszcze Forze wypuścili na blaszaki.... mmmm pomarzyć zawsze można..... :rolleyes:

 

 

Jeśli chodzi o klasę A to ja posiadam Enzo Ferrari :D - mi jeździ się rewelacyjnie i kosztuje 650 tysi plus 290 tysi na tuning.

 

Co do salonu tuningowego Ferrari to jest w prawym dolnym rogu niedaleko salonu VW - nazywa się FOrza coś tam :D

 

PS. Na początku tego wątku masz listę pojazdów przeze mnie zrobioną (działa bardzo dobrze tylko w office 2007 :( ) - tam możesz sobie porównać różne wózki bardzo szybko i przyjemnie. Nie ma tam jeszcze kolumny handling, ale może dorobię za jakiś czas.

Edytowane przez K-mil78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o klasę A to ja posiadam Enzo Ferrari :D - mi jeździ się rewelacyjnie i kosztuje 650 tysi plus 290 tysi na tuning.

 

Co do salonu tuningowego Ferrari to jest w prawym dolnym rogu niedaleko salonu VW - nazywa się FOrza coś tam :D

 

PS. Na początku tego wątku masz listę pojazdów przeze mnie zrobioną (działa bardzo dobrze tylko w office 2007 :( ) - tam możesz sobie porównać różne wózki bardzo szybko i przyjemnie. Nie ma tam jeszcze kolumny handling, ale może dorobię za jakiś czas.

no właśnie tylko w Office 2007, którego nie posiadam ale dam sobie z tym radę :)

ide poszukać jeszcze raz tego salonu....

 

W nowym CDA jest recka TDU, ocena 10.

Inni w redakcji mieli opory i woleliby dac 9 :>

 

Kurde nic o naszych problemach nie ma w recenzji :/

ciekawe dlaczego :unsure:

Gdyby gra była bez tych upierdliwych bugów to byłbym skłonny jej dać 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tylko w Office 2007, którego nie posiadam ale dam sobie z tym radę :)

ide poszukać jeszcze raz tego salonu....

ciekawe dlaczego :unsure:

Gdyby gra była bez tych upierdliwych bugów to byłbym skłonny jej dać 10/10.

 

Tam też jest wersja przekonwertowana do formatu excela 2003 - 97. Dopóki nie będziesz segregował różnych wartości w tabeli to dane będą się zgadzać. (jak zaczniesz segregować to mogą się pojawić błędy w obliczeniach RATIO masy do mocy.)

 

Czyli nie segreguj a będzie dobrze :D

 

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram juz w ta gierke troche jest super ale nie w tym rzecz.

Chodzi mi o to ze gralem na karcie 7900GTO/GTX i tez bylo duzo bledow (szczegolnie jak 2 raz uruchamialem bez resetu kompa to o polowe spadaly FPSy) ,ale po przejsciu na serie 8 nie stwierdzilem zadnego bledu no i oczywiscie strasznie przyspieszyla. Napewno to zauwazyli posiadacze kart z serii 8;-)

pozdrawiam hej...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ ChmuraIV ... jak jest u Ciebie z tą gra on-line dziala czy nie dziala ... bo już sie pogubiłem w tym wszystkim :mur: przymierze sie chyba do ENG.. i dlatego Cie pytam. Pisałes był grałes online lecz byłes sam na serwerze. :lol2: więc.

 

p.s. moze juz to opisywałes w tym temacie po zakupie TDU ENG ale juz naprawde pogubiłem sie w tym watku. Moderatorzy prosze zrobcie choc mały porządek w tym temacie :rolleyes:

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Marcell'em.

 

lamerskie pytanie - jak robić zdjęcia do albumu w grze?

W czasie gry dajesz "P" i wchodzisz w PHOTO

A niekoniecznie, jeśli nie doszedł do pewnego etapu gry to robienie fotek może mieć zablokowane ;)

Dodałbym to do FAQ ale rzeczywiście trochę to lamerska sprawa tego nie wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi daje zdobywanie samych złotych pucharów ?

- (oprócz większej ilości kasy i dodatkowych samochodów)

Czy złoty puchar ma wpływ na procentową liczbę ukończonej gry.

Teraz mam progress 35% i już mi powoli brakuje zadań.

post-122404-1174498186_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...