Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LudwiG

:lol: w tym marcu co byl czy w tym marcu kiedy ma wyjsc tdu2? :lol:

w maju w tym maju pomylilo mi sie :razz:

 

Pamietam jak pomalowalem Szelby GR1 concept i zdawalo mi sie, ze to bug gdy wkleslosc na tyle tam gdzie sa swiatla ma polowy w roznych kolorach. Teraz na discovery leci o tym samochodzie i juz wiem, ze prawa strona malowana jest na kolor pasow a lewa na kolor karoserio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jednak nie. Bo zbyt dużo osób niemoże grać w tę grę bez Patcha aby. jeżeli Atari będze zwlekać, straci klientów.

 

BTW. News na forum mówi że patch będze w Maju - niechodzi mi o posta z kwietnia, chodzi mi o najnowszego z 17 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko Ferrari zbieram a jak już mam jakieś inne auto w garażu to tylko dla tego że potrzebne było do przejścia jakiegoś wycigu ;) Nawet gra zauważyła że jestem fanem tej marki :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja gra zauważyła, że lubię kombinację ctr+alt+del (obowiązkowa po 1 odpaleniu gry i obowiązkowa po 2-3 wyścigach z innymi pojazdami... a tak raz na jakiś czas, bo 10fps średnio to nie radocha w miejscu średnich 30)...

Ehh, niech ten patch naprawi wszystko/usprawni.

Bo Atari usłyszy od graczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuknęło mi 20 pojazdów w garażach:)(w tym moje kochane GTR i wszystkie lamba)

Ano i dobijam do 3k kilometrów:) przejechanych.

To coś cienko :)

TOTAL DRIVEN DISTANCE 17913 km

Samochody w garażach już prawie wszystkie, 15 domków też się ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach pogram na gf 7600gs 256mb ddr3 palit, reszta konf. to athlon 3000+ 64bit , 2,5GB Ramu ddr2 667mhz,dysk 160gb.

 

http://www.agito.pl/product/31092?cid=394#boxTechnicalInfo czemu tutaj ta karta jest taka tania ?

Ja mam na swoim GF 7600GS od Galaxy jadę na 1024x768 max detale plus HDR i śmiga mi gra na 27-28fps poza miastem, a w mieście około 23-25fps i starcza :) Reszta konfigu w sygnaturce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra w zasadzie to chodzi bez zarzutu, no poza małą niedoróbką jaką mam od wczoraj tzn. każdorazowe wyłączenie gry kończy się zwisem zaraz po tym jak ekran robi się czarny i trzeba wcisnąć ctrl+alt+del i wyłączyć grę na siłę bo inaczej się nie da...

 

A teraz z ciekawostek, podczas kręcenia PC pewnego razu nie chciało mi się do końca sprawdzić stabilności ramu i jak łatwo przewidzieć lenistwo od razu dało znać o sobie i gra się wyłożyła a Windows mi pokazał pięknego Blue Screen'a po restarcie i włączeniu gry mój chłopek w grze nagle się przefarbował z bruneta na blondyna :lol2: Da się to jakoś naprawić ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna w domu w garderobie mozesz robic operacje plastyczne;) i wlasnie zmiane koloru wlosow itp

No popatrz przeszedłem prawie całą grę a nawet nie wiedziałem o garderobie, jakoś tylko wyścigami się cały czas interesowałem póki mi kolega nie wyblakł :D Dzięki ;)

 

EDIT:

 

Coś mnie wciągnął ten wyścig za "1 Melon $" i nie mogę przestać ;)

 

43'18"46 Enzo Ferrari (Tuning : 3)

45'22"76 Pagani Zonda C12S (Tuning : 3)

46'09"56 Keonigsegg CC8S (Tuning : 3)

47'10"16 Enzo Ferrari

48'00"40 McLaren F1

48'42"64 McLaren F1 GTR

 

Moim skromnym zdaniem Enzo "roxuje" ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach pogram na gf 7600gs 256mb ddr3 palit, reszta konf. to athlon 3000+ 64bit , 2,5GB Ramu ddr2 667mhz,dysk 160gb.

 

http://www.agito.pl/product/31092?cid=394#boxTechnicalInfo czemu tutaj ta karta jest taka tania ?

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2618494

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez mi sie tak wydawalo ,ale zadnego loga tam nie znalazlem, pozatym nikt nie jezdzi ? nikogo spotkac nie umiem na mapie tez znajomych nickow brak

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czym moze byc spowodowane notoryczne sypanie sie gry do windy? dotyczy to glownie wyscigow, w ich trakcie jest freez i windows. musze podchodzic po kilka razy zeby przejsc. zaczelo sie tak w okolicy zawodowca, wczesniej nie uswiadczylem. jestem u konca i nie chce nawet podchodzic do najwiekszych wyscigow zeby mi nie posypalo pod koniec. czy pozostaje mi czekac na patcha? czy ktos jeszcze spotkal sie z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy jak si edostac na ta wysepke :>

Czy to nie jest ta wysepka gdzie aby sie dostac trzeba wjechac na logo Eden Games z predkoscia min. 60km/h? Cos takiego slyszalem...

A czytac umiemy czy mamy zglaszac do obslugi? FAQ jest? Jest... wiec nie rozumiem o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra w zasadzie to chodzi bez zarzutu, no poza małą niedoróbką jaką mam od wczoraj tzn. każdorazowe wyłączenie gry kończy się zwisem zaraz po tym jak ekran robi się czarny i trzeba wcisnąć ctrl+alt+del i wyłączyć grę na siłę bo inaczej się nie da...

 

...

Tak sie dzieje jak sie oszukuje <_<

Tzn u mnie tak było jak traffic wywaliłem,bo mi się hamować nie chcialo i policji uciekać :rolleyes:

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Tak sie dzieje jak sie oszukuje <_<

Tzn u mnie tak było jak traffic wywaliłem,bo mi się hamować nie chcialo i policji uciekać :rolleyes:

A mi jak chciałem sobie nocd dać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo nie denerwuj sie, umknal mi ten spoiler , dzieki za nakierowanie na dobry trop icon_wink2.gif

Ja sie nigdy nie denerwuje ;) Ale wystarczylo wpisac w wyszukiwarke tematu wyspa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie dzieje jak sie oszukuje <_<

Tzn u mnie tak było jak traffic wywaliłem,bo mi się hamować nie chcialo i policji uciekać :rolleyes:

A u mnie sie tak stało po wyżej wspomnianym resecie, teraz każde wyjście kończy się zwisem reinstall nie pomaga czyli jak by "sejw oberwał" ale na pewno nie chce mi się zaczynać od początku z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie kur... strzela. Po prostu wywala mi gre na amen dokładnie w tym samym miejscu wyścigu 7,7km ( samochody klasy E). Instalowałem kilka razy, stery rózne, partycje i zawsze to samo. Sys to Vista..... I jak tu grać. To samo na misji z doprowadzem wozu ( 18,8 km), wywałka do Windy z errorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

A mnie kur... strzela. Po prostu wywala mi gre na amen dokładnie w tym samym miejscu wyścigu 7,7km ( samochody klasy E). Instalowałem kilka razy, stery rózne, partycje i zawsze to samo. Sys to Vista..... I jak tu grać. To samo na misji z doprowadzem wozu ( 18,8 km), wywałka do Windy z errorem...

http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 nie musisz dziękować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jesli podobny problem mam ale pod XP? w wyscigu klasyk jaguara.. szlag mnie trafia bo grac nie moge dalej.. to samo miejsce za kazdym razem, ok. 1min20sek. ktos moze podpowiedziec co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jesli podobny problem mam ale pod XP? w wyscigu klasyk jaguara.. szlag mnie trafia bo grac nie moge dalej.. to samo miejsce za kazdym razem, ok. 1min20sek. ktos moze podpowiedziec co to moze byc?

Łojej.

 

Bo to jest problem gry a nie systemu... i po to jest ta łatunia.

 

Btw. Mumin... gdzie się podziewasz? Musimy się spiknąć na wyspie bo miło wspominam wspólną jazdę za czasów bety.

 

:D

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...