Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item318421247_gra_pc..._unlimited.html - sorry że mały ot, ale trzeba będzie zapytać czy to wersja angielska bo jeśli tak to tylko brać :-) takiej okładki jeszcze nie widziałem w wersjach pl

Na pudełku widnieje napis ESRB, a to system, stosowany w USA, tak więc to wersja Amerykańska TDU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item318421247_gra_pc..._unlimited.html - sorry że mały ot, ale trzeba będzie zapytać czy to wersja angielska bo jeśli tak to tylko brać :-) takiej okładki jeszcze nie widziałem w wersjach pl

Ale po co Ci kupować skoro możesz zassać z sieci. Przecież już kupiłeś z 2-3 TDU oryginały i masz do nich CDKeya więc nie widzę w tym nic złego aby zassać,a nie kupować 3 czy 4 pudełka... dałeś już sporo zarobić ATARI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy w sumie byli tam koło 21, tyle że gra z tego co dało się zauważyć ma swoje schizy i czasem nie widać niektórych (żeby tylko czasem;) ) Ja na początku widziałem Neo_x, potem mi zniknął i musiałem kombinować żeby jego i innych zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razorBMW - czyli patch angielski będzie z nią działał :-)

 

LCC - to TDU co teraz mam to oryginał pożyczony od kumpla, a takie same tylko że moje przyjdzie do mnie na początku tygodnia jak poczta znowu nie namiesza , no ale jak będzie działać wszystko na tej amerykańskiej wersji to sprzedam moje TDU po kosztach i dołożę parę zł co mi zależy :-)

 

ps jak dojdzie moja płytka z TDU to będe grał od nowa online i wtedy pośmigamy :-)

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem na Oahu jak ktoś chętny do niedzielnej eksploracji to zapraszam :) Niedzielni kierowcy mile widziani :)

 

Mój nick: LCC

Będę koło pól golfowych w północno-wschodniej części wyspy w rogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takie pytanko czy save z polskiej wersji będzie można bez kłopotu przenieść do angielskiej/amerykańskiej ???

 

i jak będe chciał się dostać do ppc team to musicie wysłać mi zaproszenie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kluby w TDU to niewypał i tyle. Więc przynajmniej w TDU1 możesz sobie kluby darować :) My jeździmy z friendsów i tak jest najlepiej.

 

No trochę pojeździliśmy sobie z Razorem i było rewelacyjnie.

Pozdro Razor :)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylo calkiem milo ;) na 17:30 do roboty wiec nie pogram teraz za bardzo... a jeszcze przekimac sie trzeba z godzinke zeby w robocie jakos zyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączam dzisiaj grę iii jeździłem ze 4 godziny, pomogła kasacja tego BuddyCache. Ale jednak ten sposób gry online ssie pałkę, jak już kogoś zobaczę i wejdę do salonu np. to muszę czekać z minutę żeby z powrotem go zobaczyć dajmy na to..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem kilka minut, czasem pare sekund...

Zacytuję to, co dziś napisałem, gdy jeździłem z LCC

"TDU jest jak kobieta - kiedy go ujarzmisz, to jest za[CIACH!]sty" :)

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś mojej metody na freezy opisanej na zeszłej stronie?? U mnie działa w 100%...

Kiedy latacie po wyspie, pograłbym też ;)

wszystko masz na naszym forum do ktorego adres podawalem ostatnio... a takze adres masz w FAQ.. nauczyc sie wreszcie czytac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań...Jak brać udział w wyścigach rankingowych?? Bo w nierankingowych to wiem, a w rankin gowych zawsze pisze ze coś tam nie spełnia wymagań...No i o co chodzi z tymim zajazdami. Bo żeby mieć 100% trzeba tam jakieś wyścigi zorganizować czy coś... No i co treba zrobić żeby do klubu dołączyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo żeby mieć 100% trzeba tam jakieś wyścigi zorganizować czy coś... No i co treba zrobić żeby do klubu dołączyć??

wszystko masz na naszym forum do ktorego adres podawalem ostatnio... a takze adres masz w FAQ.. nauczyc sie wreszcie czytac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem przez ostatnie 3h i już na samym początku stało się coś co do chwili obecnej nie daje mi spokoju... to jakiś koszmar jest czy co... kosmici.

 

Wyjechałem z garażu jakby nigdy nic i jadę sobie spokojnie w stronę miasta moim Astonem 200 km/h :) Nagle trach pach przypakowałem w coś niewidzialnego, ale to jeszcze nic. Odbiłem się od tego czegoś jak piłka obróciło mnie o 180 stopni i z prędkością światła pojechałem do tyłu jakieś kilkaset metrów w krzaki, ale to jeszcze nic. Pomyślałem, ehhh już nic mnie nie zaskoczy, a tu nagle patrzę w lewy górny róg ekranu, a tu pojawia się na szybkim czacie mój login z gry ten co mam obecnie i ktoś lub to coś w co walnąłem pisze do mnie tak jakbym sam do siebie pisał bo miał mój login. Napisał "???", "LOL", "Superbug" i koniec cisza. Rozwaliło mnie to na maksa, jeszcze nigdy czegoś takiego nie widziałem. Aż z tego wszystkiego się przestraszyłem i popatrzyłem w okno czy jacyś kosmici nie przejmują nad moim kompem kontroli no istny LOL, ale co to było cholercia.

 

Aha nic nie piłem i nic nie brałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś patch do TDU niwelujący ten problem:

 

Gdy w grze ustawię natywną rozdzielczość 1680x1050 to mi rozciąga obraz pionowo tak jakby ta rozdzielczość była na monitory 16:9, a ja mam przecież monitor 16:10. Da rade coś z tą rozdzielczością zrobić? W 1024x768 wszystko jest w normalnych rozmiarach a w natywnej auta wyższe niż szersze.

 

POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC, ja ostatnio miałem jak jeździłem podobną akcję jakby ktoś pisał z moim nickiem, tzn. mój nick: i tekst. I to jakieś teksty Where are you from? potem France? itp :lol: Nieźle się zdziwiłem ale olałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do niewidocznych przeszkód to miałem to często. Najbardziej wkurzające gdy sie wykonuje misje transportowania aut, i chcesz perfecta walnąć, nie dość że punktów ubywa, to jeszcze od razu policja cie ściga. Najpierw myślałem że to policyjne kolczatki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...