Skocz do zawartości
mengask

Jakie Gry Do Cafejki Internetowej ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znajomy zakłada Cafe internetowe, i zapytał sie mnie w co sie teraz po sieci grywa, ja mu powiedziałem, że teraz to nie wiem. jak ja chodziłem do Cafejki internetowe czyli jakiesc 4-5 lat temu, to grało sie w Stara i Q2, teraz to ja nie mam zielonego pojęcia, prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Counter-Strike 1.6 - najbardziej popularna gra on-line, jest na wielu eventach, turniejach, jest najbardziej oplacana platrofrma, swego czasu kafejki zarabialy ogromna kase w czasach cs 1.3 - 1.5

 

Warcraft3:TFT - bardzo popularna gra blizzarda [ tylko trzeba zabezpieczyc kompa, poniewaz mozna wyciagnac cd-key ]

 

Starcraft:BW - gra ktora jest niesmiertelna

 

Quake4 - z dnia na dzien wiecej graczy

 

PES5 / FIFA 06 - dobra gra sporotowa

 

UT 2004 - popularne FPP

 

Odradzam CS:Source z prostego wzgledu, malo ludzi gra w te wersje, gdyz przez graczy jest uznawana za NOSKILLOWĄ

 

Dobrym źródłem pozyskania kasy dla kafejki jest organizowanie turnieji, np wpisowe 10zl-20zl od osoby i nagrody typu kasa, karnet, myszki, podkladki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

CS to podstawa kafejki, w to wszyscy graja. Najlepiej jakies uozmaicenie, jakis RTS, strzelanka itp. Starcraft, Quake 3, UT, Moze cod2? Call of duty 2 sie znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male ot

Odradzam CS:Source z prostego wzgledu, malo ludzi gra w te wersje, gdyz przez graczy jest uznawana za NOSKILLOWĄ

O rly? Hmm moge prosic o jakies konkretne arty z takimi wypowiedziami? I czy pisali to ci ktorzy poswiecili source 5 min/ mieli za slaby sprzet/ dostali po dolnej czesci plecow? :lol:

 

Koniec malego ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Counter Strike 1.6 - o wiele lepsze od Source`a gralem w to i to, na początku byłem zauroczony grafiką, jednak grywalność dużo gorsza, niż w Csie 1.6.

Battlefield 2 - super strzelanka !

Starcraft:BW - co tu dużo mówić...podstawa sieci

World of Warcraft - grałem troche u kolegi i gierka bardzo mi sie podobała.

Unreal Tournament 2004

Quake 3

Wolfeinsten Enemy Teritory - na początku nie wierzyłem że tak dobra gra jest za darmo do ściągnięcia z neta.

Edytowane przez Blackbird96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS , ET to sa 2 podstawowe gry ! ET jest za darmo a pozatym polska jest EX mistrzami europy :) i jeszcze jakies single

CoD2

Quake 1,2,3,4 :)

FIFA

PES

American's army

GTA wielu jest napalencow :)

Mafia

AGE3

Starcraft

a i jescze jakas samochodowka!

Colin moze byc i najlepiej na jakiegos kompa kierownice wrzucic :)

 

i styka :)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@enigma_pl

@Orgiusz

Czy ludzie grajacy w cs'a na takich wenetach jak CPL, ESWC, WCG to noskille ? Oni na graniu w cs'a zarabiaja. Poczytajcie sobie www.board.counter-strike.pl www.esport.pl itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rofl, i w tym momencie mnie rozjebales ;]

Tak wiem, że 80% użytkowników tamtego forum to tzw "dzieci boarda" i każdy ich post to "żal.pl, było, fake" ale, są czasem ludzie, którzy piszą coś na temat i mają pojęcie o grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam wydziwiac z nowymi drogimi grami. W kafejkach gra sie raczej w Counter-Strike, Quake3, Warcrafta3, Starcrafta i ew. UT (2003/2004). Mozna zaryzykowac z jakas nowka w stylu Quake4, ale jak juz sie gra w kafejkach to te wymienone wyzej, wiec nowe gry beda raczej nieoplacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ludzie grajacy w cs'a na takich wenetach jak CPL, ESWC, WCG to noskille ? Oni na graniu w cs'a zarabiaja. Poczytajcie sobie www.board.counter-strike.pl www.esport.pl itp...

A ja myślałem, że jednak porozmawiamy na poziomie i dasz konkretne uzasadnienie. Nie przejmuj się, Twoi idole też kiedyś będą grać w Source prawdopodobnie.

Poza tym mała ilość tych ludzi tak naprawde poświęciła troche więcej na CS:S. Po co skoro gra się sporo różni. A jeszcze może przez przypadek potem będzie miał problem z powrotem do 1.6:>

____

 

Przede wszystkim to zastanówcie się czy wszystkie gry będą płynnie działać przy w miare znośnych detalach. A może by Twój zrobił rozeznanie w miejscu gdzie powstaje ta kafejka.

 

Czy to jest wogóle opłacalny interes jeszcze?

 

Co do samych gier, to ja również polecam CS'a (1.6/Source- do wyboru).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Bede sie powtarzal,ale co tam - NFS2SE,3,4 tylko i wylacznie :) JedynE grY samochodowE,w ktorycH LAN ma prawdziwe znaczenie i jedyne gry,gdzie pograsz po sieci przechodzac gre na turniej/hot pursuit albo knockout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS podstawa, nowy CSS (lepsza grafika i w sumie nie wiem co więcej)Poza tym CSS nie potrzebny przecież to kafejka, a z podstawowym CS będzie taniej.

Americas Army oczywiśce bo darmowe, ale żeby było lepsze od CS hmmm... co kto woli proste.

Battlefield 2 do kafejki bezsensu chyba, że stac cię na kompy które go pociągną.

Battlefield 1, w który ciągle się gra to też podstawa do tego wgrać moda

Wyścigi Colina któregoś no i NFS

Quake 3 albo nowe Q4 (lepsza grafika, rozgrywka nic się nie zmieniła od Q3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że jednak porozmawiamy na poziomie i dasz konkretne uzasadnienie. Nie przejmuj się, Twoi idole też kiedyś będą grać w Source prawdopodobnie.

Poza tym mała ilość tych ludzi tak naprawde poświęciła troche więcej na CS:S. Po co skoro gra się sporo różni. A jeszcze może przez przypadek potem będzie miał problem z powrotem do 1.6:>

____

 

Przede wszystkim to zastanówcie się czy wszystkie gry będą płynnie działać przy w miare znośnych detalach. A może by Twój zrobił rozeznanie w miejscu gdzie powstaje ta kafejka.

 

Czy to jest wogóle opłacalny interes jeszcze?

 

Co do samych gier, to ja również polecam CS'a (1.6/Source- do wyboru).

Dobra z boardem to byl zly pomysl, ale na esport.pl poszukaj sobie newsów kiedy gracze niechcieli cs:s na turnieju [ CPL badz inny juz nie pamietam ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z 60% ludzi psioczy na Source bo im żal du.pe ściska że na ich pc haczy. Proste ;]

 

CS

Q3

CoD

Starcraft

 

Takie gry byly w mojej starej cafe. Wszystko zalezy od kompow, jęzeli są żylaste i fajne to nawet można dać

 

CoD2

FEAR

Source

Q4

 

KaxxL - Mafia? Czy ja o czymś nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...