Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wyszlko w kolektorach 8.... :(

 

 

Co ze mnie za kretyn napisalem ze 2.5kJ=250j aaaa :( ale 1 pkt bedzie :(:(

 

 

Ogolnie trudny byl....

.....byly glupie liczby dlatego... :(

 

W dachu mi wyszlo pierwsiatek z 78(albo 79) a drugi to 8pierw z 2 ......

 

 

a te dwa po zamknietych 26 i 27 :

26--> roslina---->maszyca---biedronka

27--->produkuja jakis tam sok czy cos :|

 

Kiedy beda te odpowiedzi!!!asaaaaaaaaaaaaa

 

 

PS:Za zly wynik jest 1pkt mniej :) Ja w czece obliczylem to D z wzoru na obow (potem wziolem x2) podstawilem i pewnie zly wynik mi wyszedl

Dach z pitagorasa.....

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też zwaliłem kaloryfer ale poza tym dla mnie łatwy dość był jak nie będe miał conajmniej 40 to chyba zakończe kariere na gim bo to by oznaczało, że kopnąłem się w monożeniu, dodawaniu itp :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolektory 74, Kaloryfer 252000 kJ :) Tlen dałem do organizmów zeby oddychały [; I teraz czekamy na wyniki [;

 

EDIT:Tutaj będzie test...

Około godziny 12.30 pokażemy arkusze pytań oraz odpowiedzi. Prosimy o cierpliwość

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bateriami to ma być 74, bo kujonom z mojej klasy też tak wyszło :-P (mi też jakimś fartem).

Ogólnie to ja też liczę na nie mniej niż 30, chciaż nie zrobiłem tego zadania z beczką (podałem tylko danę i zacząłem coś liczyć, i obliczyłem to D, ale nie wiem czy dobrze, więc z 1 pkt może za to zadanie dostanę).

Ogólnie nie był taki trudny, jak ktoś się faktycznie uczył na niego :wink: Ja się prawie nie uczyłem, nawet połowy wzorów z fizyki nie umiałem (i zwaliłem też to zadanie z fizyki, bo tylko odpowiedź napisałem), ale myślę, że 30 - 33 będę miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaxxL ja tak samo, najpierw zrobiłem dobrze potem pod sam koniec kur*a zmieniałem wszystko na 250W.... zaj***ć sie tylko

 

 

oni mówią odkładamy długopisy a ja wpadłem jak beczke obliczyć ;) w 3 sek zrobiłem całe zadanie!!! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej kurde tak sobie myślę teraz, czy ja przypadkiem nie przeoczyłem jakiejś strony :blink: Bo na początku jak patrzyłem wszystkie, to widziałem jakieś zadanie, że coś z kretem trzeba było zrobić (napisać jak się przystosowuje czy coś), a ja przecież nic potem takiego nie robiłem :blink: Kurna jak mi się tam kartka skleiła i niezauważyłem to przerąbane :/ Nie wie ktoś co jeszcze było na tej stronie? Albo właśnie, są gdzieś arkusze z pytaniami?

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie moze mi ktos powiedziec jak to jest ze zwolnieniem z egzaminu kiedy jest sie olimpijczykiem?

http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,51805,3308806.html

Tu jest napisane na dole ze "Z egzaminu gimnazjalnego zwolnieni są laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych o zasięgu wojewódzkim lub ponadwojewódzkim." Ja bralem udzial w olimpiadzie z j. angielskiego i dostalem sie do szczebla wojewodzkiego i tam zakonczylem swoje boje. Jestem laureatem ale nie finalista. I wg. nauczycieli to zdecydowalo czy bedzie sie liczyl humanistyczny czy nie. No ale u pisze ze laureaci tez nie pisza. A angielski podchodzi pod humanistyke.

 

Ja z humana daje sobie 37-42

z mat-geo 46-50

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bylo zadan z kretem :) :)

a ogolnie test taki sobie sredni jak dla mnie,pytania mi nie przypasowaly(chodzi o otwarte) i dziwne wyniki powychodzily,mimo ze liczylem dobrym sposobem...wczorajszy za to wspaniale :) odpowiedzi za 8min będą :D

a w tym geograficznym to te punkty gdzie powinny lezec ??Ja dalem dolina w pierwszym i w drugim przełęcz

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej kurde tak sobie myślę teraz, czy ja przypadkiem nie przeoczyłem jakiejś strony :blink: Bo na początku jak patrzyłem wszystkie, to widziałem jakieś zadanie, że coś z kretem trzeba było zrobić (napisać jak się przystosowuje czy coś), a ja przecież nic potem takiego nie robiłem :blink: Kurna jak mi się tam kartka skleiła i niezauważyłem to przerąbane :/ Nie wie ktoś co jeszcze było na tej stronie? Albo właśnie, są gdzieś arkusze z pytaniami?

Tam byloa mszyca i bierdonka IMO ja nie widzialem zadnego kreta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych zadań z geo to ja dałem w pierwszym kotlina, a w drugim dolina... A i jeszcze jedno takie było z geo, daliście tam, że punkt jakiś tam leży na wysokości mnie czy więcej niż 600m? Bo ja dałem mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...