Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nigdy nie kalkuluje i nie sprawdzam odp przeciez nie cofne czasu po co mi teraz co miałem dobrze a co źle? :blink: jakoś nie widze sensu tego wole sie nie stresować tym ile będe miał pkt, będą wyniki za miesiąc to sie dowiem po co mi to teraz :mur:

A ja liczyłem punkty żeby się upewnić czy nie złożyć jeszcze papierów do jednej szkoły...

 

Zreszta i tak w taki sposób nie wyliczysz dokładnie... Zalezy jeszcze od sprawdzających

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kicha :cry:

4.2 kJ energii woda oddaje/pobiera przy spadku/wzroście temp o 1C. Róznica była 20C (80-60=20)

20x4.2=84kJ

84kJx300 (tyle wody na dobe się przelewało) =252000kJ/252MJ

proste, a koledzy w panike bo to fiza :D

Jedno zero za dużo ci sie napisało wynik to 25200kj

 

 

Jedyne z otwartych co mam źle to beczka. I pewnie 2-3pkt mniej z zamkniętych i jak zwykle sie do czegos przyczepia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystkie otwarte poszły dobrze, ale sp*****yłem z tymi owadami co sie nawzajem wpierniczają. Zamiast roslina-mszyca-biedronka dałem na odwrót, bo nie pamiętałem w jakiej kolejności to się zapisywało. Może zaliczą, ale wątpie. Widac nawet na najprostszym można zepsuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

jesli przypomnienie wzorow z fizy nazywamy kujonstwem, to faktycznie, masz racje. jestem kujonem.

Miał być żart, ale nie wylazł, sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze oskar jest strasznie powazny jak na swoi wiem i pewnie w szkole tez na niego mowia kujon i ten zart go zirytowal:) wracajac do testu boje sie o ta rozprawke bo nie dalem przyklady z filmy tylko z BAJKI-FILMU :( tzn bardziej serialu :( chlip chlip jak mi ja ladnie policza to 40 puknie ^^ a z maty moze 35 bedzie :*

 

 

Wspolczuje ci ze nie zaznaczyles odpowiedz :[ ale powini cie w sumie wpuscic jesli zaraz sie skaples

PS: U mnie w szkole sprawdzali karty odpwoeidzi acha i jeszcze glupi zrobiles ze w koleczka bo oni traktuja koleczka jako zle dyslektycy nie mogli w koleczka i nikt raczej :[ ...

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze oskar jest strasznie powazny jak na swoi wiem i pewnie w szkole tez na niego mowia kujon i ten zart go zirytowal :)

kurde, przejrzales mnie. masz racje, chodze do psychologa co 2 dni, ale jeszcze mnie nie wyleczyl z powagi. ale pech :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po podliczeniu:

łącznie mam od 88-96, z humana 43-49 (...)

Ciekawi mnie, jak można sobie samodzielnie podliczyć rozprawkę, a w szczególności język, styl, ortografię i interpunkcję...

Edytowane przez Iczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, jak można sobie samodzielnie podliczyć rozprawkę, a w szczególności język, styl, ortografię i interpunkcję...

sa gazeta.pl sa arkusze z odpowiedziami - tam jest tez napisane co za ile punktowane bylo w zad otwartych. na podstawie tego wyliczylem sobie, ze za rozprawke bede mial np. od 12-16, zalezy jak zinterpretuja to sprawdzajacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom właśnie wróciłem do domu z świętowania napisania egzamu gimnazjalnego :D

W sobotę między 15 a 23 (plus od 11 rano w sobotę do 10 rano w niedzielę) i dziś od 16 do 19 pozbyć się resztek :D

Śmiechu (nie tylko zresztą z powodu egzamu) było co nie miara :) Zresztą nie tylko niego :P

Po takim czymś żadnego stresu w związku z egzamem; totalnie brak.

 

A Wy drodzy forumowicze, znajdą się osoby "świętujące" napisanie ??

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co?? Poszłem, napisałem, wróciłem do domu, weszłem na tweaka(sorry pure), i tyle!! czym się przejmować

I tu masz 100% racje. Nie wiem po co sie testem gimnazjalnym przejmować. Przecież na humanie to wystarczy tylko czytać i znać alfabet ;] Co do maty to zazwyczaj są pola jakiś brył i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu masz 100% racje. Nie wiem po co sie testem gimnazjalnym przejmować. Przecież na humanie to wystarczy tylko czytać i znać alfabet ;] Co do maty to zazwyczaj są pola jakiś brył i tyle :)

zazwyczaj to sa objetosci a nie pola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...