Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

no coś takie

 

20............................3

____.........=........._____

100%.....................x%

 

[tyle że bez kropek potem liczysz 20x=300 , dzielisz przez 20 i wychodz i Ci w ~ ile % ;)]

 

 

 

ale %%%% nie w tym słowa tego znaczeniu - tzw wzmacniacze ;)

Edytowane przez aftershocK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok znalazłem

 

C%=ms x 100%/mr

 

ms-masa substancji rozpuszczonej

mr-masa roztroru

 

EDIT:

 

Czas na drugie zderzenie z komisyją kaczystowską

Edytowane przez Bobslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche ale na mnie nie patrz bo ja mam między 2 a 3 na kniec

także nie sugeruj się moją opinią dla jednych to mogło być proste jak kopnięcie piłki a dla mnie było troche trudne

Rozumiem :) Mam nadzieje, że będziesz zadowolony z wyników i inni również :) Edytowane przez remiky@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stwierdzam iż częsc zamknięta banalna ale za to zadania otwarte były trudne. A najbardziej podobało mi się zadanie z beczką (które już teraz wiem że część źle zrobiłem)

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwe to było :) Troche sie zaciąłem na pytaniach z gegry ale wkońcu dobrze zaznaczyłem (konstulatcja z innymi który napisali :P ) Dziwne bo pytania zamknięte (niektóre) sprawiły mi większą trudność niż otwarte które były mega łatwe... Do niektórych nawet podali wzory... Oo Teraz czekamy na odpowiedzi [;

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale siw wkur.... niedosc ze babka powiedziala ze juz koniec wtedy jak obliczalem ostateczny wynik w zadaniu z beczka to jeszcze wtedy przypomnialo mi sie o 2 zadaniach zamknietych ktore zostawilem sobie na koniec. Jestem strasznie wnerwiony, 2 punkty psu w dupe.

Edytowane przez DonCapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE no nie byl taki straszny. Gdzie sie dalo to wzory podali gotowe :D Wyniki kosmiczne wychodza i nieco absurdlne (kolektory, beczka piwa) ale jak omawialem z kumplem naprawde dobrym (tak jak i ja :) ) matematykiem to wychodzilo tak samo.

 

Za pare godzin sie przekonamy co i jak jak beda wyniki.

 

Bylo ok, lepiej niz na humanie (jak dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wzorów w zadaniach się nie spodziewałem :lol:.

 

"Państwo Kowalscy blablabla(...). Wykorzystaj jeden z podanych wzorów:(...)" :lol:. I bardzo dobrze, że były, bo bym się tu wyłożył, dopiero co zaczęliśmy ten temat kilka lekcji temu :lol:. Test taki średnio na jeża, tu gdzieś trudny, tu gdzieś łatwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolektorami i beczka tak samo jak wam.

 

A sluchajcie? Ten tlen jest potrzebny do oddychania tych organizmow? no ja tak zaznaczylem., A energia potencjalna sie nie zmienila prawda?

 

A kaloryfer daje 25,4 MJ ciepla co nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...