Skocz do zawartości
ndx

Jak wygląda Wasze stanowisko?

Rekomendowane odpowiedzi

@Bonusso3

Przez ponad rok miałem w podobny sposób "zamontowanego" drugiego kompa w liceum. Tylko wszystko w szufladzie, co było o tyle praktyczne, że zasuwałem i się nie kurzyło :)

 

Ja już tak mam od... czasów Pentium 4 :) Jakoś dla mnie praktyczniej. Co do kurzenia i tak co jakiś czas wypada "przedmuchać" komputer nawet jak masz dobrą obudowe. Szczególnie zasilacz :) U mnie nie ma z tym problemów bo fajnie idzie zwykłym kompresorem do pompowania piłek :)

 

@Chemik4 strasznie oczojebny kolor tej katody ;) Nie wkurza cię to w nocy jak grasz itp? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teh burdl (zwyczajowa nazwa: burdel aka stanowisko) został zaktualizowany. Przeniosłem komputer piętro niżej, a od jakiegoś czasu korzystam z dwóch monitorów - CRTek akurat dlatego, że wszystkie LCD w domu są aktualnie w użyciu :P.

post-112992-0-42433000-1303308281_thumb.jpg

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath [RE: ;OT]

 

Najlepsze, że nie. Większość moich znajomych, siedzących tyle przed komputerem ma wady wzroku, sporo z nich też nosi okulary/szkła. Nerdzę od dawien dawna, czasami w skrajnych warunkach oświetleniowych, a uszczerbku na zdrowiu jeszcze się nie dorobiłem.

Oczy? Wszystko z nimi w jak najlepszym porządku, nawet nie bolą i nie są zaczerwienione.

Jest to i tak tymczasowy set, nie wiem tylko na ile. Systemy 2x LCD (najlepiej takie same, ale przy mojej obecnej kondycji finansowej byłoby z zakupem drugiego takiego trudno) są o wiele fajniejsze. Sekret CRTka? 1024x768@85Hz, lepsze to niż żarówowe i wymiotogennne 1280x1024@60Hz - tak właśnie używali baniek koledzy, a teraz się mają z pyszna :P.

 

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teh burdl (zwyczajowa nazwa: burdel aka stanowisko) został zaktualizowany. Przeniosłem komputer piętro niżej, a od jakiegoś czasu korzystam z dwóch monitorów - CRTek akurat dlatego, że wszystkie LCD w domu są aktualnie w użyciu :P.

 

jestes z zawodu detektywem? Edytowane przez Jin*
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spekulacje nt. lupy? Używam jej czasami do robienia czegoś na kształt makro przy użyciu komórki :D.

@JROX: Mio, jednakowoż nie jestem K-ONowym przychlastem ;). Czasami używam SteelPada QCK.

Yogi, fajna miejscówka.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po narodzeniu sie syna bylem zmuszony do eksmisji z mego wlasnego pokoiku gdzie mialem caly sprzet do sypialni, nie jest jakos extra ale wygody mi nie brakuje. choc czasami brakuje oparcia.

post-156088-0-43093800-1303489597_thumb.jpg

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sek w tym ze gram tez na pc :D z poczatku bylo ciezko sie przyzwyczaic po przesiadce z 19" lcd ale teraz to juz normalka :D

 

ah bym zapomnial mego najwiekszego skarbu, kupiony przez zone w dniu premiery na urodziny :D

post-156088-0-77724100-1303494487_thumb.jpg

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

O, widze Band of Brothers, też u mnie stoi na półce. :)

 

Takie wydania miażdżą, do tego kupiłem za jakieś 85 zł z wysyłką z UK z rok temu, więc za grosze. U nas polskie wydanie trzy razy tyle, zagraniczne można juz w miare tanio kupić na allegro, tylko zrobi to ktoś kto chyba nie wie co to internet.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! Apple miażdży :lol2: Mogli więcej Mpix władować :D Toć to chyba moja wiekowa Nokia robi lepsze foty :wink: pzdr

 

Lepszych fotek w zaciemnieniu bez lampy nie zrobisz :P

 

A te pudlo to jak wspomnial zizzy Battlestar Galactica

Complete Series o ile wiem to ciezko juz dostac wydanie w

stalowym pudle same kartony pozostaly :D

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po narodzeniu sie syna bylem zmuszony do eksmisji z mego wlasnego pokoiku gdzie mialem caly sprzet do sypialni, nie jest jakos extra ale wygody mi nie brakuje. choc czasami brakuje oparcia.

Oparcie znajdziesz w synu- wprawdzie za kilka lat, ale jednak- dzielnym młody padawanie bądź!

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem do mej kanciapy, miejsca tzw. pracy głownodowodzącego, niby admina (znowu mi net nie działa/komp padł/zrób coś z tym). Zmiany niewielkie - Logitechy X-230 doznały uszkodzenia kabla, a że końcówki nie chciało mi się wymieniać, tak więc padło na inne, zapasowe głośniki. Kolejny set w sumie tymczasowy, za miesiąc mega remont w domu.

@pawelekmal - tak, wektorowa :).

post-112992-0-42563900-1312034678_thumb.jpg

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...