Skocz do zawartości
mechl!k

Najbrutalniejsza Gra W Historii?!?!?

Jaka gra jest najbrutalniejsza?  

226 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka gra jest najbrutalniejsza?

    • SOF I i II
      83
    • GTA I, II, III
      29
    • Postal
      130
    • Carmagedon I i II
      104
    • Lemingi ;)
      48
    • Mortal Kombat I, II, III, IV, V
      39
    • Blood
      15
    • Kingpin
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wg mnie w histori gier za najbardziej brutalne uwazam:SOF 1i2 oraz CARMAGEDDON wszystkie czesci

 

 

 

ecsk7s5a;duron1.2;128DDR;hdd8.4gb;SBLIVE;RIVA 1 16mb 80@90mhz/100@110mhz:(;980 3D MARK2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasjans jest bardzo brutalny... A tak serio to kiedyś miałem taką mała gierkę :"Purple Dinosaur Masakre" czyli "Masakra Różowych Dinozaurów". Biegały, fruwały takie dinozaury jak z programu dla dzieci (z USA) a ty stałeś na dole takim małym czołgiem i tylko lufą kręciłeś... A to spadła rączka, a to nóżka.... Wypas... A to wszystko w low-resie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm przemyslajac ten temat doglebnie to stwierdzam ze GTA:Vice City i Mortal Kombat - Deadly Alliance . TO JEST RZEZNIA hyhyhyhyhy

nie Vice City tylko VOICE CITY, nie wiem czy to jakaś zaraza ale wszyscy tak piszą ... ROTFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci się Simy nie podobają to może Aliens vs. Predator? Tam żadnych nagrobków nie było. Tylko FLAKI

 

Właśnie AVP2 to dopiero gierka, zajebiście się grało Alienem najbardziej lubiłem odgryzać głowy ludziom :) , mój kolega nawet nie przeszedł 1 planszy dlatego że się bał, a młodszy brat jak raz zobaczył to później spać nie mógł, najlepiej w takie gierki gra się późno w nocy, w dzień to już nie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ma tu jednej z krwawszych gier ostatniego sezonu czyli panie i panowie: oto MANHUNT :twisted: :twisted: Co jest zapomnieliscie o nim?????????????? :?

prosze go dodac

IMO słąbiutki a niezpomnieli bo jak zakladali ten topic to jeszcze tej gry nie było (Slayer archeolog)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od podejscia do tematu.

Dla niektorych brutalna gra to np. Postal 2, ktory jest po prostu krzywym zwierciadlem gore.

Ja wole klimat psycho i taki ocierajacy sie o realizm. Taka gra mnie bardziej przeraza. Bo prawde mowiac bardziej brutalna byla dla mnie gra MAFIA niz ten durny Postal 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...