Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt...mi się gra Wisły nie widzi coś :|...

 

Jak się Wam podoba nowy stadion Korony ?...wreszcie jakiś stadionik na poziomie postawili - bardzo ładnie się prezentuje...teraz niech się Kiełbasa&spółka dostosują :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Mi sie nie podoba ten stadion. Faktem jest, ze jest jednym z najladniejszych stadionow w Polsce, ale za te pieniadze mogliby wybudowac cos lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj na meczyku bylem korona - arka 1;0 ;] strzelili w 92 minucie :D kibicow 8617 chyba nie tak zle, a mecz był z arką wiec przeciwnik nie z górnej półki :>

 

atmosfera na stadionie zajefajna nie moge sie doczekac meczu z wisla i legia bedzie komplecik bankowo i fajnie to wszystko moze wygladac :)

 

apropo gry korony jest calkiem niezle ale "super hiper mega" napastnicy gajtkowski i piechna cosik bez formy :/ ale jest lepiej niz na dwoch poprzednich meczach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korona jest obok Cracovii i Groclinu największym rozczarowaniem Orange Ekstraklasy.

A teraz wydaje mi się, że nawet Rasiak byłby bardziej pożyteczny dla kadry niż Piechna :blink:

EDIT

Tak jak mówiłem - Cracovia się do niczego nie nadaje. Jakby zajmowali po rundzie jesiennej niższe miejsce, to pewnie by spadli :blink: .

Bravo dla Reissa :D :D :D

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Mowlika...:)

 

Wisła Skisła...inaczej o Białej Gwieździe powiedzieć nie można...:|

 

z taką grą to ich Zagłębie dogoni :P...

 

Swoją drogą...nie wiecie na ile miejsc ma być przebudowany stadion Lecha ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą...nie wiecie na ile miejsc ma być przebudowany stadion Lecha ?...

40 000 :)

a fotki można zobaczyć TUTAJ

 

krzysiekp89 II -> fotek nie widziałem :-P fajnie to wszystko wygląda - zero krat, barier na 3 metry w góre itd - nareszcie COŚ normalnego ;)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jaaaaaaaaa ale staaaaaadion ....

jakos od razu skojarzylo mi sie ze stadionem znajdujacym sie w hiszpanii, portugalii lub korei/japoni.. ktorys ze stadionow w tych krajach jest bardzo podobny ale cos pieknego :D kiedy ma byc ten stadion ?:>

 

apropo fotek z nowego stadionu to tutaj troche tego jest...http://forum.koronakielce.net/viewtopic.php?t=808&start=0

 

cos pisze ze jakas galeria ma powstac ale kiedy to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kapitalnie się to prezentuje :)...

 

nie wiedziałem że Lechia Gdańsk buduje stadion

 

i to jaki ;)

 

a dzisiaj derby Warszawy...myślę że Legia nie pozwoli sobie na stratę punktów po wczorajszej przegranej Wisły...mają okazję odskoczyć...

chociaż to derby są...każdy wynik jest możliwy...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez sie wczoraj tam troche pokrecilem i widzialem wlasnie baltic arene ;] fajna nazwa a projekt to prze... tylko ze wiele zalezy od tego czy beda te ME czy ttez nie... przynajmniej z takimi opiniami sie spotkalem. Pisali ze jezeli polska i ukraina nie beda organizatorem ME w 2012 to z tego stadionu tez niewiele moze wyniknac. Ale projekt jest przedni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

heh wczoraj pierwszy raz cieszylem sie ze zwyciestwa Lecha icon_lol.gif

Chyba nie tylko Ty, jeżeli jeszcze dziś Legia wygra (imo pewne) to odskoczy Wiśle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za godzinę derby :D . Oczywiście nie obejrzę :cry: .

Polonia zapewne zagra ustawieniem oporowo defensywnym z jednym wysuniętym napastnikiem (Arifović lub Kmiecik). Legia będzie miała ok. 65 % posiadania piłki i założy zamek hokejowy.

Chyba, że Legia strzeli na początku meczu bramkę i to Polonia się odkryje. A wtedy worek się rozwiążę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze projekt stadionu narodowego w Warszawie niezle sie prezentuje http://www.stadiumguide.com/warsaw.htm. Jak Polska zostanie wspolorganizatorem ME 2012 to pewnie te stadiony zostana zbudowane, a jezeli nie to pozostana w fazie projektu przez nastepne 100 lat ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak...Włosi się też zbroją i budują nowe stadiony...Mam nadzieję że nawet jeśli nie będziemy tymi organizatorami (czyli na 99% ;) ) to stadiony zostaną wybudowane - zupełnie inaczej ogląda się mecze na ładnych stadionach niż na takich...np Polonii...

 

wystarczy zobaczyć stadion Korony - zupełnie inaczej to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Pomysłowość kibiców jest świetna ;) Wbita na główną trybune ;] Legia oczywiście wygrała 2:0 ;] A boisko-tragedia, a mieli wymienianą murawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stadiony Korony jest ladny - moze nie jest to europejski gigant - ale jak na polskie warunki jest super.

Mam nadzieje ze bedziemy organizowac ME 2012 -wtedy jest szansa na jakies zamiany - powazne - a nie jak do tej pory - plany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia niedziela...

:lol:

w srode licze na piekne widowisko wkoncu dwie najbardziej aktywne grupy kibicowskie w Polsce. Bilety zostaly juz podobno tylko na luk od Łazienkowskiej. Ciekawe ilu stawi się kibiców z Poznania. Piłkarsko też licze na ciekawe widowisko... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie, że ciekawe widowisko może być tylko na trybunach :D .

Lech ma to do siebie, że po dobrym występie odwalają jakąś kaszanę. Tak jak w meczu z Wisłą Płock.

EDIT

Kiełbasa się wreszcie przełamał. I to jak :D

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła Płock - Legia Warszawa 0:1

Burkhardt 23'

Wisła Kraków też wygrała, więc będzie jeszcze ciekawie :D

 

Sorry za 2 posty pod rząd, ale edycja poprzedniego nie wywindowałaby tematu w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów Kiełbasa załadował 2 brameczki - a Korona odprawiła Górnika 4:1 :)

 

Piechna tanio skóry nie sprzeda - walczy o kadrę :)

 

Ciekawe czy Burkhardt ma jakieś szansę na miejsce w reprezentacji - w obecnej rundzie gra bardzo dobrze....tylko że P.J. zapewne woli Lewandowskiego <_<

 

ps...

 

idol nas wszystkich czyli Boazerio 2 bramki strzelił w meczu ze Stoke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wszystkich poinformowac, ze Widzew dzisiaj pokonal Finishparkiet (fajna nazwa dla klubu :lol2: ) 1:0 i jest coraz blizej ekstraklasy :-P

Juz w nastepnym sezonie bedziemy swiadkami takich klasykow jak Widzew - Legia :)

 

Wisla podobno dzisiaj nawet niezle grala (wygrala 2:0 z zaglebiem) i jak zwykle Petrescu na konferencji prasowej "obwinil" murawe za tak mala liczbe strzelonych bramek :) Przynajmniej sedziom sie tym razem nie dostalo :)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...