Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Lech wreszcie wygrał, chociaż nieprzekonująco (2 gole w samej końcówce).

Klejdinst chyba powinien iśc trenowac jakąś młodzieżówkę, bo do klubu to on się nie nadaje.

Taki wlasnie jest styl druzyn, ktore trenuje Franek Smuda. :P Takie zwyciestwa sa najlepsze i najwieksza radosc im towarzyszy. Pewnie emilooos wie juz cos o tym. ;)

Imo jak Franz dostanie odpowiednie zaufanie ze strony wladz klubu (bez nerwowych ruchow w razie paru porazek) to naprawde moze zrobic z Lecha druzyne na miare Widzewa z polowy lat 90'. U niego gra sie zawsze do konca, a jak tego pilkarz nie rozumie to musi odejsc. Nie ma tez miejsca na gwiazdorstwo i bardzo slusznie. Zycze Lechowi jak najlepiej choc calym sercem jestem za Widzewem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A ja obstaje przy tym, że najlepszych kibiców i tak ma Legia :)

Santi w tym co piszesz o Franku jest dużo prawdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santi w tym co piszesz o Franku jest dużo prawdy ;)

Ja zawsze prawde pisze. :P

 

Wracajac jednak do tematu w srode Leo oglosi sklad kadry na mecz z Dania. Spodziewam sie z 2-3 niespodzianek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Wracajac jednak do tematu w srode Leo oglosi sklad kadry na mecz z Dania. Spodziewam sie z 2-3 niespodzianek. icon_wink2.gif

Pewnie większość piłkarzy, jak nie wszyscy będą z polskiej ligi. Będzie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie powoła dużo zawodników zawodników Korony.

Z Legii nie bardzo miał kogo oglądac (chyba ze byłby selekcjonerem Brazylii :lol: ).

Wisła wiadomo dała trochę [gluteus maximus] i wątpię, żeby kogoś tam zauważył.

Pozostaje jeszcze Łódź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na miejscu naszego nowego trenera bałbym sie experymentowac na poczatku,

wiadomo ze takie roszady w pierwszych meczac raczej wiele dobrego nie przyniosa, a opinia publiczna moze doprowadzic do tego ze Leo pozegna sie z nami bardzo szybko,

wiec jesli chodzi o nowych pilkarzy w reprze to jestem raczej za koncepcja ewolucji niz rewolucji :] lepiej wprowadzac ich powoli i z rozsadkiem.

Edytowane przez sz3lo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znana kadra na mecz z Danią.

 

Bramkarze: Jerzy Dudek, Wojciech Kowalewski

 

Obrońcy: Michał Żewłakow, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Seweryn Gancarczyk

 

Pomocnicy: Radosław Sobolewski, Mariusz Lewandowski, Mirosław Szymkowiak, Arkadiusz Radomski, Sebastian Mila, Damian Gorawski, Euzebiusz Smolarek, Jacek Krzynówek

 

Napastnicy: Tomasz Frankowski, Maciej Żurawski, Marek Saganowski, Ireneusz Jeleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znana kadra na mecz z Danią.

 

Bramkarze: Jerzy Dudek, Wojciech Kowalewski

 

Obrońcy: Michał Żewłakow, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Seweryn Gancarczyk

 

Pomocnicy: Radosław Sobolewski, Mariusz Lewandowski, Mirosław Szymkowiak, Arkadiusz Radomski, Sebastian Mila, Damian Gorawski, Euzebiusz Smolarek, Jacek Krzynówek

 

Napastnicy: Tomasz Frankowski, Maciej Żurawski, Marek Saganowski, Ireneusz Jeleń.

No wg. mnie większych niespodzianek nie ma(moze Mila(czyli jeden z kilku polskich turystów na undialu), Gorawski, Gancarczyk no i oczewiście brak Boruca). zobaczymy co "Magic" pokaże po słabym mundialu.... Ja myślę że wygramy... Chodź pamiętam przed el. ME 2004 dostaliśmy baty od Duńczyków(4 czy 5 do 1(chyba)) ale się załapaliśmy na mundial. Jezeli mamy dostać bary o Danii a w zamian za to debiutować na Euro2008 to ja jestem za. POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w kadrze brakuje: wasilewskiego, bronowickiego (ale on chyba jest kontuzjowany), burkhardta, iwańskiego, błaszczykowskiego, niedzielana, bosackiego i łągiewki, a dziwi powolanie dla mili, sobolewskiego (chociaz go lubie, to od kontuzji kolana w poprzednim sezonie nie jest juz tym samym zawodnikiem co przed kontuzja), jopa i chyba tyle. ale mam nadzieje, ze zawodnicy ktorych wymienilem pojawia sie w kadrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odkopać topic ;] 3 kolejka dobiega końca, trochę się wydarzyło. Lech - Korona, miód mecz ;] do przerwy 0;2 i 2;2. Jednego tylko nie rozumiem, po co piknikowcom taki stadion jak w Kielcach :E

I Pluszek, gdzie ta atmosfera na trybunach? Przyjechało 800 kibiców z Poznania, a przez caly mecz slyszalem tylko ich :> Pierwszy raz widzialem Koronę w akcji, bardzo ciekawie się prezentuje ten zespół, myśle, ze z duzymi aspiracjami. Wybiło się kilka nazwisk, Kaczmarek, Golański (juz powołany), do tej pory bylem zwolennikiem powolania Wasiliewskiego z Lecha bo roznie to bywa z Baszczu w repce ;], ale dzisiaj jeden poważny błąd, niby zrekompensowany bramką, ale zawsze. W Polskiej lidze, jest jeszcze kilku naprawdę dobrych piłkarzy, którzy mogli by odmienic oblicze repki, potrzeba tylko jakiegos eksperta od polskiej piłki, obserwacji dluzszych niz jeden mecz i odważnego powołania takiej osoby. Jednak lepiej wziac skład Janasa ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że są dobrzy piłkarze, jak większość meczów jest przekupionych. Jak wytłumaczycie słabą grę Legii Warszawa w tym sezonie ?? Mi nasuwa się tylko jedno... korupcja wśród wielu działaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, im wiecej osob na mlynie tym gorszy doping. byly mecze kiedy na stadionie zasiadalo ja wiem.... 10 000osob, na mlynie sie troche przerzedziło to było slychac doping, a tak to z jednej strony mlynu sie spoznai i caly efekt do [gluteus maximus]... tak samo bylo jak byl mecz z wisla czy z legia praktycznie nic nie bylo slychac... na jakis gownianych meczach gdzie bylo mniej osob to co innego z dopingiem.

 

Bez sensu jest też zeby sektory A czy B (najdrozsze bilety, miejsca jak na blizej srodka) włączały sie do kibicowania bo chyba nigdy sie nie zsynchronizuja z młynem... Jak ktos ma kibicowac na stadionie to tylko MŁYN, ew po drugiej stronie za bramka, a reszta ma siedziec cicho jak ja wczoraj piknik na B siadłem :D

 

A kibice lecha bez urazy ale byli nudni cala druga polowe spiewali to samo... i zeby to jakies ciekawe dlugie slowa... klaskali i kolejorz i tak przez 45minut ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa z kibicami, ale pod względem oprawy meczów na własnych stadionach najlepiej prezentuje się Legia i Lech.

A co do piłkarzy to myślę że w polskiej lidze jest naprawdę wielu dobrych graczy którzy mają szansę na grę w reprze. Z bramkarzy napewno Fabiański, wśród graczy defensywnych dobrzy są Golański, Wasilewski, Bronowicki, z pomocników Błaszczykowski, Burkhardt, Iwański, Łobodziński i Garguła a z graczy z linii napadu napewno Matusiak, Janczyk, Szałachowski i Robak.

Ogólnie polska liga jest z roku na rok coraz silniejsza, chociaż każdy wie ile jeszcze nam brakuje pod względem sportowym i finansowym do dobrych lig zachodniej Europy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się z Legii, śmiejcie ...

Ja jak najbardziej szanuje Legie i się z niej nie śmieję. Nie byłem na ich meczu jeszcze, ale martwię się o korupcje i nie mówie tylko o zespole Legii, bo tak jest w wielu drużynach, że piłkarze graja ustalając wcześniej wynik....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej szanuje Legie i się z niej nie śmieję. Nie byłem na ich meczu jeszcze, ale martwię się o korupcje i nie mówie tylko o zespole Legii, bo tak jest w wielu drużynach, że piłkarze graja ustalając wcześniej wynik....

Ale tez nie dopatrujmy sie na kazdym kroku korupcji.. Spokojnie, Legia przegrala bo jest w tym momencie w slabszej formie, a GKS nie jest przypadkowo liderem, bo gra bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam się Wam podoba debiut "Leona" [[; ?

Za pierwsze 30min. mógłbym pochwalić, ale od momentu straty bramy katastrofa. Jop fauluje, puszcza zawodnikow, a potem wielce to naprawia, Garncarczyk chyba z dwa poważne błedy, Radomskiego nazwisko uslyszalem chyba tylko raz, Krzynówek zapomniał chyba jak sie gra w piłkę, Ebiemu duzo do taty brakuje, a Żuraw i Franek w miare ogarniają, krótka recka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...