Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich wynikach meczow sparingowych we Francji dla Legii to spotkanie powinno byc spacerkiem. Poza tym w Wisle nie ma juz Jelenia. Mysle, ze bedzie 3:0 dla Legii.

I tak powinno być lecz Legia na dzień dzisiejszy ma spore kłopoty kadrowe.

 

 

 

Ciekawostka:

Sobotnie spotkanie Legii z Wisłą Płock zostanie rozegrane specjalnie dostarczoną na tę okazję piłką Nike Aerow 90. Przywrócenie blasku meczu o Superpuchar to bardzo ważny cel dla spółki Ekstraklasa. "Chcemy, żeby to trofeum miało swój prestiż. Taki mecz jest tylko jeden w roku i jestem przekonany, że emocji nie zabraknie" – mówi Andrzej Rusko, prezes Ekstraklasy.

Źródło: Przegląd Sportowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że kibicuję Legii myślę że dla samych piłkarzy dobrze że przegrali. Taki zimny prysznic przyda im się przed tak ważnymi pojedynkami jakie już niedługo przed nimi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16.08.2006 20:00 Dania - Polska

Oho , akurat przed zlotem^^

Zobaczymy czy zagramy wreszcie powaznie, w co bardzo mocno wierze...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Ja się zastanawiam jak Islandczycy wytrzymają te upały w Polsce. Pewnie po 15 minutah złapie ich ostra zadyszka.

Nie zdziwiłbym się, gdyby nasi pierw dostali zadyszki... To co wczoraj pokazali to śmiech na sali, szczególnie jak "Pawiański" wykopał piłkę i uderzył nią swego obrońcę i przy dobrych wiatrach wleciałaby do bramki Legii :lol:

 

Z takim poziomem to nie wiem czy na Intertoto wystarczy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Wprawdzie meczu z Wisłą nie widziałem, ale może to i dobrze że przegrali. Po meczach we Francji sądziłem że wygrają... Wczoraj oglądałem drugą połowę, powiem że było cienko, akcje były ale gdzie było wykończenie-ostatnie podanie?? Mam nadzieje że to sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Wprawdzie meczu z Wisłą nie widziałem, ale może to i dobrze że przegrali. Po meczach we Francji sądziłem że wygrają... Wczoraj oglądałem drugą połowę, powiem że było cienko, akcje były ale gdzie było wykończenie-ostatnie podanie?? Mam nadzieje że to sie zmieni.

W tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Nie ważne ile, to musi sie zmienić ;)

Musieć musi, ale to raczej mało prawdopodobne. Kupowanie Brazylijczyków to nie rozwiązanie, trzeba kształcić młodzież, a w Polsce na to jest olewka, kasa jakaś tam jest, ale wszystko zgarniają działacze, a młodzi grają, bo grają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...:|

 

Dziś początek nowego sezonu...

 

No i od razu pierwszy mecz powracającego z zaświatów Widzewa Łódź...może być ciekawie :)

A na meczu bedzie Leo. :P Moze 'wylowi' do 'repry' jakies nowe talenty z Widzewka. :blink: :lol2:

 

 

 

EDYTA

Kto wygral mecz? WIDZEW!!!!!!

:D :gitarzysta: :gitarzysta2: B-)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ŁKS :)...

 

takiego wyniku to się nie spodziewałem...

 

Wisełka słabo bo słabo ale do przodu...

 

Najbardziej spodobała mi się postawa Widzewa...mam nadzieję że w następnych meczach też będą tak grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech wreszcie wygrał, chociaż nieprzekonująco (2 gole w samej końcówce).

Klejdinst chyba powinien iśc trenowac jakąś młodzieżówkę, bo do klubu to on się nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...