Skocz do zawartości
Nyny

Grand Theft Auto 3

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko do kitu. prucz hdd

Ja ci dam a mogego Duronka tez obrazisz .Mi gta3 zapier**** jak <span style="color:red;">[ciach!]</span> ale w 640x480x32 i tak samo chodzi na 800x600x16 .Tzn. płynnie :D .No ale i tak wymieniam karte na Radeona 8500le (od heculesa oczywiscie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie grafa już słaba, no i troszkę ramu zamało, reszta spox. I jeszcze jedna sprawa jesteś nowy (choć Zaawansowanych też to dotyczy) pisz bardziej jasne tematy a nie "Czemu" bo to nic nie mówi, przecież chyba nie trudmo w paru słowach napisać czego dotyczy topic :?: :? wtedy jest szansa że więcej ludzi Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz byl taki temacik..... w necie sa dodatkowe pliki ktore usuwaja z gry latajace ptaszki, dym, deszcz, gazety itp, itp..... a wystarczy troszke poszukac......... a pozatym ten komp.... glownie grafika sie do niczego juz nie nadaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przy moim konfigu (patrz nizej) nawet w 640x480x16 klatkuje:( Ta gra jest chora (pierdzielone konwersje z ps2).

I dlatego trzeba kupić PS2. Tam GTA 3 chodzi idealnie. Tam jest też od paru miechów Vice City, a za jakiś czas GTA 4. A sądząc po tym jak zachowywała się na blaszaku GTA3, to Vice City będzie chodzić duuużo gorzej (jeśli nie popracują nad optymalizacją kodu), bo gra jest o wiele większa większa i bardziej szczegółowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przy moim konfigu (patrz nizej) nawet w 640x480x16 klatkuje:( Ta gra jest chora (pierdzielone konwersje z ps2).

Ja na celku 1.2 i g2mx gralem w rozdz. 800x600x16 oczywiscie z distance na min i mialem plynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J E Z U ! ! ! Jakie skapnięcie!!!! Bierzesz laskę do car`a. Zawozisz na jakąś polane, bez samochodów i pieszych. I panienka sprawdza resory. Jak już sprawdzi :-) z kija ją i odzyskujesz swoją kabone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J E Z U ! ! !    Jakie skapnięcie!!!! Bierzesz laskę do car`a. Zawozisz na jakąś polane, bez samochodów i pieszych. I panienka sprawdza resory. Jak już sprawdzi :-) z kija ją i odzyskujesz swoją kabone.

DOKŁADNIE.....reflex--temat makerze----RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt wcześniej tego nie opublikował. Można zrobić następujący manewr: bierzemy furkę, podjeżdżamy do krawężnika w pobliże jakiejś panienki (ach te murzynki ;)) zatrzymujemy się i... pani się troszkę pokiwa i trzeba jechać w jakieś ustronne (może być ciemne) miejsce... a sprawdźcie potem ile mamy energii... :)

ten "trick" opisywali nawet w cd-action.... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm probowalem juz tego dawno, panienka wsiada zawoze ja i cO?

nic kasa ci leci i tyle ;) :lol:
Nie tylko kasa leci, życie również podskakuje w górę.
ale z wypowiedzi Fraag'a wynika ze mu wtedy zycie niechce podskakiwac i niewie dlaczego :roll: :lol: - pewnie staje na srodku skrzyzowania i czeka az panna zacznie "testowac" resory ;) a tu zonk tylko kasa leci a efektu brak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz to tak jest z ta gra. Wszystko zalezy od konfiguracji chyba bo widzialem gta3 dobrze dzialajace na takim Gforce jak ja mam.

 

Juz nie gram, ale u mnie bylo tak, ze ostro klatkowalo tylko przy zmianie pogody (jak padal ten cholerny deszcz to stawalem gdzies na parkingu i czekalem az przestanie padac:), pory dnia itp.

 

LuKaSeKbP, a probowales do twojego konfigu dolozyc jakies GF i wtedy zagrac bo ciekawi mnie czy tez klatkowalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jeszcze miałem durnia 1300 i gf2mx400/64 to powiedzmy było znośnie :? teraz jak niżej a itak czasem przytnie :? co za gra

przypomina mi age of empire2 (strategia-- dla niekumatych)też miała zajebiste wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...