Skocz do zawartości
Grees

Spore

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Game_Plan

No i jak? Bo pamietam ,ze w cd-action pisali ze poszczegolne etapy sa proste i mozna calosc lyknac w okolo 5 godzin w pierwszych wrazeniach ?

narazie za bardzo nie mialem czasu, ale komorke mozna przejsc w 30 minut? potem jak sie doklei stworkowi nogi, to polowe paska nabilem w godzine moze. ale pewnie mozna to zrobic duzo szybciej..

 

zadania sa dosyc proste jak sie smiga tym z nogami np:

 

wybic wszystkie stworki z innego gatunku za xx punktow

zaprzyjaznic sie z x iloscia i zdobywasz xx punktow

zalozyc nowe gniazdko xx punktow

 

za te punkty mozna dokleic mu nogi rogi maczugi morde itd;]

Edytowane przez Game_Plan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to zostało opisane, że nie wiem co powiedzieć - byś się postarał. Jestem w drugim akcie i gierka jest rewelacyjna, mam problem z zaprzyjaźnieniem się "po znalezieniu drugiej osady" bo "bardziej rozwinięte nacje" troszkę mają większe wymagania niż tańczenie i pozowanie na poziomie 3. Mózg mam na średnim poziomie :)

 

Cztery nogi, ręce z palcami, kolec jak u skorpiona (stwórek dosyć wysoki), jutro parę screenów. Grafika nie wiem, mam na poziomie medium bo karta to 7300GT. Jak stworkiem uciekałem przed gigantem - to był ubaw mega. Sobie tutaj spokojnie jem, mam stado (dwóch z innego gatunku), a tutaj King- Kong nas zaczyna gonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra jak na pierwsze wrazenie ;)

 

Dosc dlugo po juz komorce zabija sie inne gatunki, jest to meczace i nudne (zdobycie calego paska inteligencji), a teraz mam osade, zbiera sie zarcie itp ;)

 

Zarabisty jest kreator :D

Mozna tworzyc stworki

statki

samoloty

wozy

ipt itd:D

 

i do tego podzielone sa na kategorie / ladowa / historyczne / wojskowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. czy giera ma szanse pojsc na Pentiumie M i Radeonie Mobile 9700? Moga byc nawet najnizsze detale i rozdziałka.

Tak, bez problemu. Wedle instrukcji działa nawet na GMA950.

 

2. czy gierke mozna zaliczyc do "babskich" tak jak poprzednie Simsy?

?

 

 

 

Przejście do etapu kosmosu to ze 2-3h i dopiero wtedy zaczyna się prawdziwa gra - niestety prawie zjadłem klawiaturę, bo poziom trudności na "normal" jest masakryczny.

Nie da się dogadać ze wszystkimi gatunkami i jak "wylosuje" się zły zakątek kosmosu, to jest najazd na rodzinną planetę za najazdem - nie da się typów wytłuc, ani porozmawiać.

Masakra.

 

Trzy razy kosmos zaczynałem od nowa i trzy razy po ok. 3h sytuacja jest nie do uratowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo sobie liczą jak za grę PC. Taka sama była sytuacja z MOH:A - premiera ok 120zł a teraz ? Na allegro stoją po 50zł nówki... podejrzewam, że sytuacja będzie i tu podobno ... EA.

 

Jak dla mnie są to Simsy tylko, że w kosmicznej wersji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie ze sklepu wrocilem, edycje kolekcjonerska dorwalem :)

 

Roznica w cenie prawie zadna, normalna wersja 49.99euro a kolekcjonerska 54.99.

 

A w pudelku znajdziemy calkiem ladnego artbooka, maly plakat, DVD z produkcji, oraz DVD "how to build a better being" wydane przez National Geographic

 

Z tego co wiem to servery narazie leza wiec nie da sie zarejestrowac.

 

A wiecej powiem jak troche pogram.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera ciekawa, jestem (a raczej bylem) w fazie kosmosu, poprzednie fazy byly troche nudne, ta faza jest calkiem ok. A dlaczego bylem ? Wczoraj wylaczajac gre pojawil sie blad i typowe okno do wysylania raportu w XP. Dzisiaj przy probie uruchomienia gry pojawia sie tylko czarny ekran i znowu wysylanie raportu. Co ciekawe po usunieciu zapisow gry, dziala bez problemu. Przeinstalowale gre i skopiowalem stare zapisy i nadal ten sam blad.

 

Troche pogooglalem i co sieo kazalo ? Duzo osob ma ten sam problem a EA i Maxis to olewaja. Ja od nowa wszystkich etapow nie mam zamiaru przechodzic tak wiec jelsi nie pjawi sie latka to podziekuje tej grze.

 

Blad dotyczy pliku DasmX86Dll.dll, jak sie okazalo nawet gdy gra dziala tego pliku nie man igdzie na dysku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stuk, puk! po pomoc to tutaj? nawyzej oberwe od moda ale co tam...

a wiec do rzeczy: mialem ja sobie pewnego czasu Spore: fabryke Stworow na dysku. pogralem, poklikalem, fajnie bylo ale sie skonczylo. wywalilem ja recznie usuwajac katalog, nie odinstalowujac. parenascie tygodni pozniej (czyt. dzisiaj) chcialem zainstalowac pelnego Spore'a. Instalator na poczatku chce odinstalowywac Fabryke, co mu niezbyt dobrze wychodzi z powodu jej braku. bez odinstalowania nie ruszy dalej. kombinowalem na rozne sposoby. Recznie usunalem klucze z rejestru zawierajace 'spore' w nazwie badz wartosci. Fabryki nie ma w panelu sterowania do dezinstalacji. chcialem jeszcze raz zainstalowac Fabryke, zeby ja potem moc grzecznie odinstalowac i oczywiscie kicha. instalka Fabryki tez chce na starcie odinstalowywac ta stara Fabryke, ktorej nie ma. sciagalem soft do zaawansowanego odinstalowywania progamow, tez nic nie widzi. czyszczenie rejestru TuneUp'em tez nic nie dalo. moje pomysly w tym momencie sie skonczyly (poza rozwiazaniem 'ultimate' - format).

 

Halp! :(

 

ps. jade na Win Vista Business 32bit

Edytowane przez plastic11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was max pytanie...

 

Jestem juz w galaktyce, ale nie o to tutaj sie rozchodzi...

Moj stwor (jego kregoslup, czyli element poczatkowy) jest chudy i cienki jak patyk, czy ktos wie jak pogrubic ten element? Stworzyc brzuch lub cokolwiek w jakims miejscu... Nie mam pojecia jak mu dodac pare kilo :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was max pytanie...

 

Jestem juz w galaktyce, ale nie o to tutaj sie rozchodzi...

Moj stwor (jego kregoslup, czyli element poczatkowy) jest chudy i cienki jak patyk, czy ktos wie jak pogrubic ten element? Stworzyc brzuch lub cokolwiek w jakims miejscu... Nie mam pojecia jak mu dodac pare kilo :D.

Najedz kursorem na kreg i ustaw grubosc za pomoca krecenia scrollem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za proby pomocy, rady przydadza sie na przyszlosc. poradzilem sobie jednak troche inaczej. tzw. 'sposob na chlopski rozum' polegal na zainstalowaniu Spore'a na starym kompie, ktory w zyciu nie widzial tekiej gry/dema. zainstalowane pliki przez pendrive'a pofrunely na laptopa i gra smiga teraz jak zloto, bez instalacji, bez modyfikacj rejestru :]

 

Pozdrawiam

 

ps. jestem w galaktyce,polecialem na inna planete, wrocilem. okienko mowi, ze zeby zakonczyc micje wroc na swoja macierzysta planete. wracam i sie nic nie dzieje. miga przycisk komunikacji ale naciskanie go nie daje zadnych rezultatow. co trzeba tam zrobic? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za proby pomocy, rady przydadza sie na przyszlosc. poradzilem sobie jednak troche inaczej. tzw. 'sposob na chlopski rozum' polegal na zainstalowaniu Spore'a na starym kompie, ktory w zyciu nie widzial tekiej gry/dema. zainstalowane pliki przez pendrive'a pofrunely na laptopa i gra smiga teraz jak zloto, bez instalacji, bez modyfikacj rejestru :]

 

Pozdrawiam

 

ps. jestem w galaktyce,polecialem na inna planete, wrocilem. okienko mowi, ze zeby zakonczyc micje wroc na swoja macierzysta planete. wracam i sie nic nie dzieje. miga przycisk komunikacji ale naciskanie go nie daje zadnych rezultatow. co trzeba tam zrobic? :>

Krec rolka od myszki, tak dlugo, az zjedzie nad Twoje budynki na planecie... Mozech chwile pogrzebac w miastach, zmodyfikowac, i powinna migac satelita kolo mapki z Twoim stworem klikasz na nia, i tam masz nowe zadanie, jak je odrzucisz, za kilka sekund bedzie nowe ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest po prostu świetna :D ten kto myśli że to simsy to grubo się myli, owszem tak to może wyglądać w pierwszych etapach rozwoju ale później... zaczyna się wyrachowane dążenie do władzy ;]

 

narazie jestem na etapie w którym mamy już samoloty i drugi rodzaj tych bomb "międzykontynentalnych" ^^, jednak bomby tej używam tylko w ostateczności bo odbudowanie miasta trochę trwa...

w sojusze nie wchodzę, tylko utrzymuję neutralne stosunki do momentu w którym będę dostatecznie silny militarnie, ogólnie wypas giera, później sprawdzę jak wygląda rozgrywka sieciowa.

 

edit; właśnie eksploruję kosmos :D teraz gra jest jeszcze lepsza

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiS jestem takiego samego zdania co Ty. Z tym, ze mi sie gra zaczela podobac od poziomu cywilizacji, aczkolwiek poprzednie poziomy tez byly ciekawe.

Tez jestem w kosmosie i coraz bardziej zaczyna mi sie podobac :D

Edytowane przez silkerer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pogralem przez weekend, i musze przyznac ze gra ciekawa, tylko jak dla mnie za krutka.

 

Poziom "komurkowy" mozna przejsc w okolo 5 minut.

Staduium Kreatury w okolo 15

Plemienny w 15-20

Cywilizacje w okolo 5-10 minut.

 

Na kosmicznym trzeba juz troche spedzic, i poziom trudnosci jest nie porownywalny do poprzednich stadiow.

 

Co mi sie strasznie nie podoba, to brak jakiejkolwiek zachetny zeby spedzic troche wiecej czasu na poszczegulnych stadiach rozwoju, jako tako mozna pograc po wyjsciu z wody, zeby pozbierac wszystkie mozliwe "czesci ciala", ale nie jest to w zadnym wypadku wymagane do rozwoju, wiec nudzi sie dosc szybko i chce sie po prostu isc dalej.

 

Czesc plemienna zupelnie nic nie wnosi, ot taka sobie szybka pilka, tak samo z cywilizacja, kilka minut i koniec.

 

W kosmosie to juz inna bajka, trzeba sie niezle nameczyc zeby przejsc.

 

Na duzy plus zasluguje to, ze w zaleznosci jaka droga ukonczymy poszczegulne stadium, to dostaniemy rozne bonusy do podboju kosmosu.

 

 

Ogulnei gra bardzo przyjemna, wciagajaca, a pod koniec frustrujaca, jak narazie w 3 dni przeszedlem 3 razy roznymi drogami rozwoju i jeszcze troche kombinacji zostalo.

 

Notrmalnie dal bym jakies 6,5-7/10, ale ze czekalem na nia 2 lata i dostalem tak malo to daje jakies 5/10 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pogralem przez weekend, i musze przyznac ze gra ciekawa, tylko jak dla mnie za krutka.

 

Poziom "komurkowy" mozna przejsc w okolo 5 minut.

Staduium Kreatury w okolo 15

Plemienny w 15-20

Cywilizacje w okolo 5-10 minut.

 

Na kosmicznym trzeba juz troche spedzic, i poziom trudnosci jest nie porownywalny do poprzednich stadiow.

 

Co mi sie strasznie nie podoba, to brak jakiejkolwiek zachetny zeby spedzic troche wiecej czasu na poszczegulnych stadiach rozwoju, jako tako mozna pograc po wyjsciu z wody, zeby pozbierac wszystkie mozliwe "czesci ciala", ale nie jest to w zadnym wypadku wymagane do rozwoju, wiec nudzi sie dosc szybko i chce sie po prostu isc dalej.

 

Czesc plemienna zupelnie nic nie wnosi, ot taka sobie szybka pilka, tak samo z cywilizacja, kilka minut i koniec.

 

W kosmosie to juz inna bajka, trzeba sie niezle nameczyc zeby przejsc.

 

Na duzy plus zasluguje to, ze w zaleznosci jaka droga ukonczymy poszczegulne stadium, to dostaniemy rozne bonusy do podboju kosmosu.

 

 

Ogulnei gra bardzo przyjemna, wciagajaca, a pod koniec frustrujaca, jak narazie w 3 dni przeszedlem 3 razy roznymi drogami rozwoju i jeszcze troche kombinacji zostalo.

 

Notrmalnie dal bym jakies 6,5-7/10, ale ze czekalem na nia 2 lata i dostalem tak malo to daje jakies 5/10 :/

Człowieku litości, "ó" dajesz z jakiejs funkcji random?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...