Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

Jak obstawiacie dzisiejszy mecz Polaczków? Ja stawiam oczywiście pozytyw dla nas 2:1 :D Takie małe zakłady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Nie no ciekawie się zapowiada. Dużo bramek w meczu inauguracyjnym 4:2 dla Niemcow. Nasi wygrają i koniec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Frings walnął piękną bramke na dobicie kostaryki, cięzko widze to nasze wyjście z grupy

Dzisiaj Ekwador, a po dzisiejszym meczu widzę, że Niemcy i Kostaryka też naszych pojadą :(

Obym się mylił.

Może jak się chłopaki na wyżyny umiejętności wszniosą to chociaż Amerykę Południową w naszej grupie pokonają??

Ale marnie to widze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie zobaczy. Ja wywiesiłem za okno tą "super" flagę z Tyskiego :] Jak polska przegra - będzie małe ognisko :P A do meczu pozostało tylko 48 minut :P Piwo schłodzone ?

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ladny mecz, naprawde milo mi sie go ogladalo.

Komentatorzy jak zwykle byli pro, najbardziej mnie rozwalal ten co jara lsie inteligencja graczy (lol).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://mundial.wp.pl/kat,26721,wid,8344270...29&ticaid=11c1c

Polska zagra w składzie:

1-Artur Boruc; 4-Marcin Baszczyński, 2-Mariusz Jop, 6-Jacek Bąk, 14-Michał Żewłakow; 15-Euzebiusz Smolarek, 16-Arkadiusz Radomski, 7-Radosław Sobolewski, 10-Mirosław Szymkowiak, 8-Jacek Krzynówek; 9-Maciej Żurawski.

 

Czyli skład taki jak się spodziewaliśmy.

btw.

Kibice Celticu dopingują naszej reprezentacji :)

http://mundial.wp.pl/kat,26721,wid,8344204,wiadomosc.html

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy vs Costa vs Rica

 

Wspaniały mecz :D

 

Bardzo ładny początek mistrzostw, żeby wszyscy inni grali tak, jak obie drużyny w tym meczu. Bardzo ładne bramy, żadnych nieciekawych sytuacji.

 

No i przekonamy się za pół godziny co Polska zgra :) Ale każdy z nas po cichu ma nadzieję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przekonamy się za pół godziny co Polska zgra :) Ale każdy z nas po cichu ma nadzieję...

 

...ze Ekwador wygra :lol2: Nie rozumiem czemu wszyscy tak podniecają sie tym mundialem.... :-?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 2 ale już wypiłem, na mecz Polski trzeba być TRZEźWYM! :D

Mój ojciec jest naje*any jak stodoła :? I jak tu z nim patrzeć na mecz ? :? Mało mu jeszcze i chce z powrotem iść do knajpy (jak Polska grała z Norwegią to przyszedł do domu na czworaka i zarzygał całe mieszkanie :? ). Trzymię kciuki za Polskę i za to, żeby ojciec został w domu ... Jak wam się chce to możecie też potrzymać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...