Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Portugalia odpadnie tak szybko jak szybko wyjdzie z grupy :P O ile wogóle wyjdzie (; :P. Słabizne grają, nigdy mi się nie podobali. Angola pozostawiła MASĘ serca i energi, za co im brawa. Fakt brak im techniki i takiego ogrania jak 1-ligowcom zachodnich lig, ale prezentowali się 100x lepiej niż Polska. Żal dupe ściska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protugalia jak i Meksyk o ile awansują odpadna po 1 fazie puch. Angola- troche mi szkoda (jak zawsze zresztą) ładnie grała. Akwa i Figueiredo grali naprawde dobrze. Nawet jak Angola przegra wszystkie spotkania ale grając w takim stylu to naprawde mogą być dumni ze chociaż walczyli. Co do sts to przez pl zje%#*&% 231 zł wielkie THX :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku: ogólnie nic ważnego nie powiedział, potwierdził, że w drużynie nie ma buntu (mówiąc, że jak by był to koło niego nie siedzieli by zawodnicy), nie wypowiedział się czy jeżeli listkiewicz zaproponuje mu dalsza prace trenerską kadry to się zgodzi, co tu jeszcze? hmm, no spytali go jeszcze, kto wg. niego jest w najlepszej formie, powiedział, że w b. dobrej formie jest siedzący obok niego smolarek no itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Polecam słowacką państwową telewizję do oglądania MŚ.

Porażka, że polska telewizja nie transmituje wszystkich meczy, z samych reklam rocznie mają miliard złotych i szkoda im wydać na MŚ 20 mln dolarów? Żydy rządzą nadal jak widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

ja oglądam Aus-Jap na polsat sport extra(kablówka rox :D ) fajny meczyk ale sędzie do [gluteus maximus] ja nie moge po co to równouprawnienie?? :blink: bramka IMO faul na bramkarzu a ten puścił, widać że z Egiptu :mur:

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26' [0 - 1] S. Nakamura

84' T. Cahill [1 - 1]

89' T. Cahill [2 - 1]

90' J. Aloisi [3 - 1]

 

LOL, ale piorunująca końcówka. A niestety mecz tylko tekstowo oglądałem :|

Będzie powtórka (;. Kij im w oko. Poczytajcie sobie to:

 

http://mundial.wp.pl/kat,26721,wid,8347583...=1150125124.568

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

bramki nawet nawet meczyk też spoko był B) dobre zmiany w Australi, rezerwow napastnik zwłaszcza grał konkretnie, potem w Australii zostało tylko 2 obrońców, ale w obronie dobrze im szło :) Australia miała przewagę i zasłużenie wygrała mój faworyt od dziś (a właściwie od już roku) to Australia ;) a zaraz USA-Czechy :)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekwadorski kibic popełnił samobójstwo, po tym jak piłkarska reprezentacja tego kraju pokonała Polskę 2-0 w piątkowym meczu mistrzostw świata w Niemczech - poinformowała policja.

 

Zmarły postawił 500 dolarów (400 euro) na porażkę Ekwadorczyków. Po spotkaniu powiesił się we własnym mieszkaniu.

 

źródło: PAP

do czego to bukmacherka może doprowadzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Bukmacherka doprowadza do rozbicia rodzin, utraty majatku, samobojstwa... To czysty hazard... Ja rozumiem, ze mozna raz na jakis czas zasilic portfel kasa z wygranej, ale bez przesady... Istny debilizm, zeby sie wieszac i to za taka kase... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Przeciez ten faul byl na czerwona kartke...

 

Ale piekna akcja, szkoda ze slupek, zabraklo mu szczescia...

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

To co kocham w grze USA - nie poddaja sie do konca i beda grac na najwyzszym poziomie do konca meczu, nawet jak beda przegrywac i wynik jest jzu przesadzony... Piekna pilka, z oddaniem i sercem ! :)

 

Rece mi opadly, myslalem, ze dadza rade :lol: Ale i tak dalej beda napierac na bramke Czechow :lol2:

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...